BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 11 miesiąc temu #16264 przez angela660
no tak, wiem coś o tym, jak mieszkałam z rodzicami miałam kota - tragedia...
teraz na szczęście nie mam żadnego zwierzaka;D
przed chwilą usłyszałam, że ja to jeszcze trochę pochodzę bo brzuch mi się nie obniża, a 2 dni temu pani w sklepie powiedziała , że absolutnie nie doczekam terminu bo mam bardzo nisko brzuszek...
Doszłam do wniosku, że ludzie jak nie mają co powiedzieć- skupiają się na wysokości brzucha i żadne z nich nie ma pojęcia czy to nisko czy wysoko;p gada żeby gadać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16269 przez gold_butterfly
Tak samo jest z wielkością brzucha. Pół rodziny na mój widok krzyczy - Boże! Jakaś ty grubaśna! Jaki wielki brzuch! To na pewno nie bliźniaki?
A druga połowa spogląda i zaraz zwraca uwagę - To już końcówka, a ty masz takim mały brzuszek. Powinnaś więcej jeść itp. :-D Tak to z ludźmi niestety jest :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16282 przez Aga
Hej Majoweczki :)

Oj z tymi ludzmi to tak jak piszecie . Mowia czasami , aby tylko cos powiedziec. Jedna polozna wyslala mnie na dodatkowy scan bo stwierdzila ze mam duzy brzuszek i moze mam za duzo wod plodowych. Za to druga polozna stwierdzila ze to raczej Malenswto jest duze. A na scanie polozna powiedziala ze wod jest w normie a i Dzidzius nie jest wcale duzy bardzo. I badz tu madrym. Najlepiej nie sluchac :)

Dziewczyny jak to u Was bylo z czopem sluzowym . Dzis na papierku jak sie podcieralam mialam dwie cienkie niteczki krwi . Czy to mozliwe ze to z czopa i ze moze zacac sie niebawem ??? W sumie dzis u mnie 37 tydzien i 3 dni . Juz chyba bezpieczny czas dla Malenstwa .

gold_butterfly Piekna masz poscielke dla Malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16286 przez sloneczko
aga ja takie zyleczki zobaczylam na dwa dni przed porodem z kazdym dnie czy odejsciem bylo wiecej czopu. tak to jest czop.

ale czasem nawet do 2tyg to trwa a czasem 2 godziny i sie akcja zaczyna.
dodam ze tego dosc duzo musi zejsc zeby szyjka sie otworzyla. no 37tc to bezpieczny tydzien.


poscieln jest sliczna.

julcia fajnie ze masz nce przespane, oby tak zawsze. ja niestety tego nie moge napisac

mala ma okropny katar,dobrze ze bez goraczki i oskrzela i pluce sa czyste.
u mni biegunka troche ustapila... oby juz nigdy nie wrocila ta zmora.


aha co do wielkich brzuszkow to ja jestem 12 dni po porodzie i zostalo mi jeszcze 3 kg na plusie, no ale na takie czeste wizyty w wc i ciagle niewyspanie to sie wcale nidziwie. aha brzuszek po porodzie wyglada jak flak jak worek na smici haa ale z kazym dniem wraca do swojej formy.

buziaki dziewczyny i wysypiajcie sie teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16287 przez gold_butterfly
No to dobrze słoneczko,że pomału dochodzisz do siebie i się polepsza. A ile w sumie przybrałaś na wadze w ciąży? Ja już mam 70kg - czyli ok,.16-18kg przybyło. A najgorsze,że ciągle chce mi się jeść. Właśnie kończę piec bułeczki - kompletnie mi odwala. Kuchnia wygląd tragicznie - a mi się nie chce sprzątać. Siedzę przed komputerem i się obżeram czekając na kolejną porcję ;-/ Niedługo tyłka nie podniosę :-D A ostatnio robiłam zdjęcia - wyglądam jak pyza :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16289 przez sloneczko
pyzunio ;) nie martw sie zrzucisz wszystko a teraz nic sobie nie odmawiaj. ja tez strasznie pod koniec ciazy duzo jadlam. a na koniec bylo mnie o 18kg wiecej. wiec 12 dni 15 kg mniej. no waga szybko leci ale cialo na biodrach piotrzebuje wiecej czasu, pupa juz jak szafa trzy drzwiowa nie wyglada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16290 przez angela660
ja też ostatnio sporo przytyłam, w sumie jakieś 16kg;/

Aga- no mnie czop(jak mi się wydaje) odszedł w zeszły czwartek i do tej pory nic;p
Tak jak słoneczko pisze, w różnym czasie odchodzi może być 2 dni a może 2 tyg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16292 przez gold_butterfly
Mi jeszcze czop nie odszedł,ale czasami mam białe upławy i za każdym razem zastanawiam się,czy to nie to :-) Wiecie co dziewczyny,bym chętnie tak z Wami siadła przy dobrej herbatce (w końcu za bardzo kawy nam pić nie przystoi). Tak fajnie się przez neta z Wami pisze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16303 przez sloneczko
oj taka herbatka i serniczek do tego w Waszym towarzystwie to bylo by super, masz racje, ale wlasnie niestety takie forum zadko kiedy prowadza do spotkan, sa za duze odleglosci miedzy miejscowosciami w ktorymi mieszkamy.

ale mozemy sie umowic ze w jednym czasie kiedys usiadziemy przy herbatce i ciescie ;) i uznamy to jako nasze wirtualne spodkanie ;)


mnie tez duzo wychodzilo bialej wydzieliny, ale lakarz uznal to za uplawy z infekcja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16304 przez angela660
w ogóle to nasze forum tu to jakieś szaleństwo;D zauważyłyście? Cieszę się, że tu trafiłam;) Kawy akurat nie piję w ogóle, ale taka herbatka i szarlotka albo serniczek ym... mniam;P

A co do upławów/czopu od czasu kiedy poszła mi ta krew, to też mam takie białe upławy-miałam je już wcześniej-ale są jakby bardziej gęste...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16305 przez gold_butterfly
No szaleństwo :-) Nie wiem czym są spowodowane te upławy - ostatnio miałam,ale nic na ten temat nie mówił. Teraz idę w piątek do ginekologa,zobaczymy co powie. Może będzie chciał mnie zostawić na szpitalu :-/ Bo wcześniej coś mówił,że przed rozwiązaniem chce mnie mieć na oku. No ale to jeszcze troszeczkę czasu według terminu :-) Idę teraz z mężem na spacer - smakował mu mój wypiek, więc z wdzięczności pozmywał mój wielki bałagan :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16306 przez angela660
ja właśnie czekam na mojego bo też się gdzieś wybieramy- na spacer samochodem;p hi hi
ale lepsze to niż nic;)
To miłego spacerku i do usłyszenia wieczorem:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16320 przez ilona
Mirella przegrałas, Madzia tym razem miala racje. Nie urodziłam! Jutro o 7 rano jade na wywołanie. :) mam dość szpitala! Nie nawidze lekarzy! Wymiotuje na widok położnych! Dzis zaciągnęłam meza to toalety :) bylo cudownie choć szybko ;) trzymajcie kciuki zeby sie udalo. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16321 przez natmur11
co tam slychac dziewuszki? ja bylam dzis u poloznych i dowiedzialam sie ze moje dziecko jest duze, a moze nie tyle jesli chodzi o wage ale o dlugosc wiec pewnie bede musiala prepakowac torbe do szpitala i zamiast zabrac ubranka na 56 zabiore na 62:) jesli nic sie nie ruszy to za tydzien wizyta i o dziwo badanie ginekologiczne :laugh: no ale niestety nie obylo sie bez masci, dostalam jedna pol litrowa tube takiego balsamu do smarowania calego ciala i tubke kremu na dekold na to jakies uczulenie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16326 przez dzidzius
:laugh:
Dla Was wszystkich z terminem na maj zycze latwego porodu ! :kiss:
Jeszcze raz dziekuje za wsparcie , Pozdrawiam Ewa z Niemiec

http:// %20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl