BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 5 dni temu #16835 przez gold_butterfly
Wydaje mi się,że 20-21. W czwartek wieczorem trochę poszalałabym z mężem. Może jakby złapały mnie skurcze,to udało by się tego samego dnia jechać na porodówkę. W piątek bym urodziła - i cała sobota i niedziela byłaby nasza, wspólnie spędzona z maleństwem. Bo w innym wypadku mąż weźmie tylko jeden dzień od pracy - więcej mu nie dadzą,bo zarządza ludźmi w firmie i bez niego nic nie zrobią :-( Hmm... Gdybym akurat wyszła ze szpitala na wtorek,to do soboty nie musiałabym oczekiwać gości - akurat na weekend wpadliby moi rodzice z dziadkami i chrzestną. Ale wątpię,aby moje plany przebiegły tak idealnie :-D Baardzo mało prawdopodobne,ale z pewnością się postaram,aby zostały zrealizowane :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16839 przez Mirella
Jak Klaudia się urodziła to byłam tak szczęśliwa i tak się chciałam tym szczęściem podzielić, że dawałam ją na ręce każdemu, nawet się śmiałam że można by taki album założyć u kogo już na rękach była :)
A jeżeli chodzi o odwiedziny to wszyscy najpierw dzwonili, nikt mi niezapowiedziany nie przyszedł. Ale moje dziecko było wyjątkowo spokojne, to i odwiedziny nie były problemem, czego i Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16842 przez Madzia89862
heh dzidzia sama zdecyduje:)ja to nie zapomne jak maz byl w delegacji i przegladal moja poczte na wp.i pisze mi nagle ze znalazl jakies zdjecia ze jestem w stroju kapielowym na plazy z jakims facetem ale mowi mlodo wygladam na nim:)no mnie tak wkurzyl ta gadka bo nie dosc ze obrazil mowiac ze wtedy bylam mloda to wynika ze teraz nie jestem:)a po 2 tym ze jakies zdjecia.no ale cisnienie mi tak podniosl...poszlam spac a po 3 godz bylam juz na porodowce.smieje sie ze przez niego urodzilam.a jak mi pisal i zwalam go za takie glupie teksty onmowi-bo urodzisz dzis no i sie pomylil bo urodzilam nad ranem:)takie glupoty a moze faktycznie moga wplynac na porod:)3 mam za ciebie kciuki by w wymarzonym dniu sie urodzila kruszynka twoja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16847 przez gold_butterfly
Mirella,to masz cudowny charakter :-) Nie wiem jak ja będę reagowała po urodzeniu dziecka. Na razie moja rodzina zachowuje się normalnie,ale męża - porażka. Tak,jakby to teściowie spodziewali się dziecka,a nie my. W porę się od nich odcięliśmy,bo już planowali wybór pediatry dla dziecka, oddanie naszego psa itp. Jak to mówią - usiłowali przedłużyć swoje życie za pomocą wnuków. No,ale nie jest teraz źle :-) Mam nadzieję,że po prostu będą zajmowali się swoim życiem tak,jak do tej pory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16848 przez sloneczko
sylwus136 napisał:


sloneczko to strasznie czesto u Ciebie jest ta połozna.U mnie moja była z 4 razy a mały ma juz miesiąc.Mi go nie kapała bo powiedziałamze juz go sama wykapałam i daje sobie rade :D
jesli moge spytac to sloneczko gdzie mieszkasz ze tak częste masz odwiedziny połoznej??
ja jestem z wielkopolski a dokładnie z pod Poznania i u nas naprawde połozna jest raz na jakis czas tylko po to co u nas słychac,czy z małym wszystko dobrze, czy szwy mi sie dobrze rozpuszczają itp.A małego mi ani razu nie wazyła.był wazony tylko w szpitalu.Jak sie urodził to miał 3390 a pozniej waga mu spadła do 3240 jak cała opuchlizna i wody mu zeszły.A teraz to nie mam zeilonego pojecia ile wazy ale obstawiam ze 4 kg.


ja obecnie mieszkam w niemczech. Niewiem czy do wszystkich tak czesto chodza czy do mnie bo mialam depresje. ale tez mi sie wydaje to dziwne, skoro kasa chorych placi to niech se kobita przychodzi ;)

no wlasnie wczoraj karmilam co 2 godziny a wieczorem mala miala bole brzuszka a dzis od rana ciagle jej sie ulewa w duzych ilosciach, wiec ograniczylam karmienie, bede karmic jak bedzie wolac, bo uwazam ze to za czesto. Teraz usnela ale ciagle sie wierci jak by znowu ja brzuszek bolal. Kupki tez nie robi takie co wczescniej, robi znacznie zadziej, a powinna wiecej! musze byc dobrej mysli!

no to dziewczyny zbieraja sie na porodowke fajnie ;) trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16852 przez anetkafed
Hej Dziewczyny,

widzę że u Was to już gorąca atmosfera :) Ja majówko-czerwcówka (28maj- 1 czerwiec) jeszcze czekam i choć jestem zapisana do czerwcówek to często Ws podglądam :)
Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16856 przez gold_butterfly
anetkafed też Ciebie gorąco pozdrawiamy!!! :-)

Humor znacznie mi się poprawił - idę szukać szmatek na tego nieszczęsnego misia. Wprawdzie nigdy nie miałam talentu do szycia,ale warto spróbować - może moja córeczka będzie miała taką maskotkową - pamiątkę jak się urodzi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16859 przez Madzia89862
sloneczko moj maly po 1 miesiacu zycia robil kupkli 1 czasem 2 na tydz.nie maila zatwardzen ani nic.odziedziczyl poprostu :)teraz jak dostaje od 4 miesiaca stale pokarmy ileci na piersi robi co 2-3 dni. dziwi mnie jedynie i martwi to ciagle ulewanie w duzych ilosciach jak mowisz:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu - 14 lata 5 dni temu #16860 przez wiola
czesć dziewczynki ,nie mogę wstawić zdjęcia ,obraz pliku ,jest większy od dozwolonego,smutno mi moze któraś napisze jak mam zmniejszyc to zdjęcie? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16861 przez Madzia89862
nadal nic wiolu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16862 przez gold_butterfly
Wiola spokojnie - otwórz zdjęcie za pomocą paint. Wybierz opcję obraz - rozciągnij/pochyl i w parametry poziom i pion wpisz np. poziom - 30 i pion - 30. Zdjęcie się zmniejszy, takie zapisz i wtedy spróbuj dodać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16863 przez wiola
Madziu może ty mi pomożesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16864 przez wiola
oki zaraz będę próbować dz,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16867 przez Mirella
Gold butterffly, a to mnie rozbawiłaś :) ja i cudowny charakter??? Kochana, ja taka małpa jestem że mojemu mężowi to wszyscy współczują, bo on taki spokojny, że nie wiadomo jakim cudem wytrzymuje ze mną :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 5 dni temu #16872 przez angela660
Dzień Dobry:)

Jakie tu szaleństwo od rana, myślałam, że będę jakieś 2 wiadomości a tu prawie 2 strony ;p szał:D

Moja noc minęła nawet spokojnie, oczywiście "dusiłam" się, smarkałam itp., ale... Miałam skurcze cały czas, tylko nie regularne no i na tyle delikatne, że spałam sobie ale były:D oh, jak ja się łudzę;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl