BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 7 miesiąc temu #31349 przez Batmanik
Iwo nie wiem bo lekarzem nie jestem i nic takiego tez mi sie nie przydarzylo ale znajac mie jakbym zobczyla krew to pojechalabym na wszelki wypadek do szpitala zeby sie upewnic...bedziesz wtedy spokojniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31354 przez iwo23_1990
No ja wiem tylko tak mi troche głupio, bo jeszcze ze szpitala nie wróciłam dobrze do domu a to wystapiło. Może ona coś mi poruszała i ujście zaczeło sie otwierac?? no nie wiem łapią mnie takie lekkie skurcze, i podbrzusze mnie boli... Robili mi KTG w tym szpitalu i badała szyjke i ujście... KTg było dobre i tak jak pisałam ujście otwarte na opuszek palca i szyjka skrócona... Poczekam może przejdzie a jak zaczną sie nasilac to dzwonie po męża i z powrotem pojedziemy do szpitala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31362 przez dziub12
iwo kochana! jedz do szpitala ja tak mialam to odchodza ci wody i krew tez sie pojawia ja tak mialam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31364 przez iwo23_1990
dziub ale sączyły ci sie cały czas?? Bo ja to miałam takie jednorazowe wyleciało i na razie cisza tylko boli mnie dól kręgosłupa i dól brzucha... Nie leje mi sie cały czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31365 przez Madzia89862
ja mowie ze urodzisz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31367 przez iwo23_1990
ha ha madzia to jakaś wróżka jesteś?? uwierz mi chciałabym urodzic:) ale nie wiem czekam jeszcze troche na razie to taki tępy ból...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31369 przez Madzia89862
jak tepy i dosc mocny niech maz przyjezdza i jedzcie do szpitala:)nie wiem czy wrozka czy nie ale ja mowie ze to juz twoj czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31370 przez dziub12
mi tak sie w nocy zaczelo tez na poczatku lekko krwia i uplawy pojechalam do szpitala byla cos godz 2 i zbadaly mnie mowiac ze wody mi odchodza i tak samo jak tobie iwo powiedzieli mi ze rozwarcie na opuszek palca i dali mnie na patologie do rana podawali mi na przyspeiszenie porodu-bo podobno jak wody odchodza to przyspieszaja porod i lezalam do rana,pielegniarki chodzily a mnie juz takie skurcze lapaly ze sobie mysle przeciez to nie moze tak byc mowie dopiero pielegniarce ze chyba mam skurcze co 2-3 min a ona eee pani to jutro urodzi ...ale nie dalam za wygrana jak przyszla inna to jej powiedzilaam i po chwili mowi "idziemy rodzic na gore" a ja takie oczy i strach:( no i wzieli mnie na gore gdzie spedzilam z bolami jeszcze ze 3 godziny na dodatek w jakims pomieszczeniu zwanym niby "sala przygotowawcza" i raczyli mnie poprosic na sale porodowa i porod trwal chyba z 15 minut:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31371 przez Madzia89862
iwo daj no jakis kontakt do siebie jak mozesz:)bede umierala z ciekawosci czy przeczucia mnie nie zawiodly:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31373 przez dziub12
noo urodzisz dzis na 100%:) madzia ma racje-tez mam takie przeczucie:) dasz rade kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31374 przez iwo23_1990
Kurcze to teraz już nie wiem co zrobic mąż pojechał dopiero do pracy i znowu go ściągac a jak to tylko taki upław to mnie ochrzani... Na razie mam sucho nic nie leci, malutki sie wierci więc chyba nic mu nie ma... czekam niecierpliwie jeśli nic sie nie polepszy to pojade, bo jak sie tylko sączą te wody to szybko nie wypłyną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31375 przez Madzia89862
iwo ale ty jestes uparta.nie czekaj jedz.jak co to teraz sama tam zobaczysz w szpitalu co ci powiedza i wrazie w meza sciagniesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31376 przez _aga86_
Iwo zgadzam sie z Madzia to juz chyba czas do szpitala :) Trzymamy kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31377 przez iwo23_1990
No tak tylko że do szpitala mam 20 kilometrów, a nie mam prawa jazdy i jedynie musi mnie zawiesc mąż :) tak to jest jak sie nie ma prawka to kobieta uwieziona jest w domu... ide troche sie poruszac... jak bym jechala to napisze wam jeszcze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31378 przez Madzia89862
iwo tyleczek na miejscu tel do raczki i dzwonimy po mezusia:)dalej dalej i nie czekaj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl