BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 7 miesiąc temu #31410 przez Madzia89862
gratulujemy i szybkiego powrotu do zdrowia i formy zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31416 przez alutka1011
Mika gratuluje!Początki zawsze są trudne ale jak każda matka sobie poradzisz!Potem już wszystko będzie dobrze tylko potrzeba czasu!Buziaki dla Jasia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31418 przez iwo23_1990
Mika gratulacje:)
Ja jak na razie siedze i czekam...
Dziewczynki mam takie pytanie jak wyglądał u Was czop?? Bo tak teraz sie zastanawiam czy to nie byl właśnie czop, bo póżniej jak poszłam jeszcze do ubikacji to na wkładce miałam taki lepki kleisty śluz zabarwiony na brązowo... Może to czop pomalutku odchodzi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31421 przez alutka1011
To właśnie był czop!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31429 przez roxana
Dokładnie Iwo to był czop - najlepiej go porównać do kleju budaprenu.

Miko moje gratulacje!:) Super, że masz już Maleństwo przy sobie. Wracaj szybko do zdrówka i pisz koniecznie o Maluszku.

Raczek u nas Tymuś śpi superowo, choć jak mleko zaczęło mi się zmieniać i prócz siary pojawiło się mleko w piersiach to powiem Ci, że nie spał dobrze, ale też wtedy z jedzeniem były cyrki, co chwilę chciał jeść, ale po kilku łyczkach przestawał, robił kupkę, zasypiał na chwilkę i znów to samo.
Nie zapeszając - mieliśmy tylko jedna taką noc i mam nadzieję, że teraz da nam się trochę wyspać nasz Synuś. Wczoraj na przykład jak zjadł o 23 to potem obudził się o 3 i potem po 7. Więc generalnie nie jest źle. Dajemy radę się wyspać i odpocząć. A to ważne bo siły potrzeba dużo.

Już siedzę, po wyjęciu tych szwów, co prawda na oponce, ale już nie boli, bardzo się z tego cieszę, bo łatwiej mi się karmi na siedząco.:)
Mamusie pozdrawiam Was bardzo gorąco.
Ciekawa jestem co z resztą wrześniówek.
Nie rozpakowanym życzę szybkiego tulenia Maluszka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31430 przez wiola
Mika gratuluję,cieszymy się razem z tobą,ze juz jestescie w domku,poradzisz sobie buziaczki,w razie pytań pisz. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31433 przez iwo23_1990
aha a moze wypadac po trosze czy od razy duza ilosc?? bo tego nie bylo duzo tylko tak troszke no ale jednak... teraz na razie nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31434 przez raczek10
Mika serdeczne gratulacje!! nasze Jaśki maja ta sama datę urodzin . Fajnie sie złożyło .
Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy .

Ale szybko dziewczyny zaczęłyśmy się rozpakowywać . a nie dawno wszystkie siedziałyśmy jak na szpilkach.

Dziewczynki nie rozpakowane trzymamy za was kciuki i życzymy wam abyście szybko do nas dołączyły.

dobrej nocki wam życze .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31446 przez Madzia89862
moze powoli odchodzic..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31448 przez sloneczko
mnie w wiekszych kawalkach i z mala iloscia krwi odchodzil na dwa dni przed porodem, ale znam przypadek co byl maly czop z mala zylka krwi i odszedl na 2 godziny przed porodem. czasem moze nawet do 2 tyg odchodzic, wiec nie ma reguly.

Oby bylo szybko Zycze Wam.!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31474 przez Batmanik
Hejka!!!
ja nadal w domu i pewnie jutro szpital mnie czeka bo nic sie nie dzieje :unsure: nienawidze szpitali i jakos latwiej isc tam jak juz zaczne rodzic niz samej sie zglosic ale trudno...no chyba ze jakims cudem dzis mnie wezmie :unsure: no zobaczymy jak to bedzie...
Mika gratuluje!!!i super ze wszystko dobrze sie skonczylo.
Milego dnia!!
Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31477 przez roxana
Batmanik jeszcze wszystko może się wydarzyć. A najwspanialsze jest to, że już lada dzień będziesz tulić swoje Maleństwo:)
Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31496 przez Mika
Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i słowa wsparcia:)
Raczek, faktycznie nasze Jaśki urodziły się w tym samym dniu !
Dziś czuję się bardzo dobrze psychicznie, już mi wszystko poprzechodziło.
Rana też już boli coraz mniej, już mogę normalnie funkcjonować.
Mój Jasio na początku spał po godzinie, potem pół godziny karmienia i znów godzina snu.
Jak już wyszliśmy ze szpitala to w domu przespał jak na razie maksymalnie dwie godziny ciągiem.
Powiedzcie mi dziewczyny ile kupek robią w ciągu doby Wasze Maleństwa? Bo mój Szkrab dziś do 11 już zrobił chyba ze 3. Czy to normalne? Czy może jem coś co Mu nie pasuje?
A jak z dietą? Jecie wszystko czy czegoś szczególnie omijacie?
Ja słyszałam że nie powinnam jeść słodyczy, smażonego mięsa, żółtego sera itp. Tylko lekko strawne rzeczy: ryż, makaron, delikatne mięso.

Batmanik, trzymam kciuki za szybki poród !

Dla mnie po porodzie najlepszym środkiem znieczulającym był mój Jasio, jak mi Go przynosili to nic mnie nie bolało, na prawdę aż się sama dziwiłam.

Aha, powiedzcie mi jeszcze czy możemy wyjść na krótki spacer? Ładna dzis pogoda i chciałabym to wykorzystać, wydaje mi się że na pół godziny moglibyśmy wyjść z domu. Jak to u Was było?

Pozdrowienia Mamusie i przyszłe też :)
Miłego dnia !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31499 przez Groszek
Mika serdeczne gratulacje :)
Jaś może robić kupkę po każdym jedzonku :) i jest to jak najbardziej normalne :)
Myślę że na pół godziny możecie spokojnie wyjść na spacer :) Ja przez pierwsze dni po urodzeniu jadłam bardzo ostrożnie a po tygodniu zaczełam jeść normalnie w małych ilościach :) a teraz jem już wszystko włącznie z cebulą, czosnkiem i słodyczami :D

pozdrawiamy

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31504 przez Marysia27
Witajcie :laugh:
Na sam początek serdecznie gratuluję dziewczynom Maleństw :D gratuluję i zazdroszczę, bo My się jeszcze trzymamy w dwupaku. Miałam spore zaległości z forum, internet zrywał połączenie, komp niesprawny bo zawirusowany, więc ominęło mnie sporo :angry: I oświećcie mnie, co u Kasi86, bo doczytałam że ją zatrzymano w szpitalu, ale co dalej? nie odezwała się, czy gdzieś pominęłam jej posta? U mnie wszystko ok, Bartek waży ok 3253 kg,, rozwarcie mam 1- 2,5 -3 więc mam nadzieję, że jeszcze chwila moment i mały będzie z nami! I zupełnie z innej beczki- Roxanko, pozazdrościłam Ci umiejętności zrobienia sweterka dla Tymusia, wzięłam się do roboty i zrobiłam na drutach komplet sweterek, buciki i czapeczka z pomponami :D pękam z dumy, że posiadłam nową umiejętność, jestem Twoją dłużniczką :silly:
Pozdrawiam Was gorąco, i do przeczytania na bieżąco :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl