BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #18301 przez ksemma
Czesc!
Pisze o glukozie, ja jutro idę. Po wypiciu jej, a mowiłą gin,z ęby w ciągu 5 min wypić mam siedzieć z dupskiem 2 h i nigdzie nie łazić. Póxniej znó kłucie i koniec.

Byłam w poniedziałek na USG 4D i dziecko sobie smacznie spało. Mam śliczne zdjecia, ale podobne do mojej córeczki.. taki sam nosek. Filmik też mam. Piękny widok takie dzieciątko.

I potwierdzil lekarz, że będzie chłopiec. To trzeba imie wymyslec.:)

Co do wózka to mam X-landera spacrówkę i dokupiłam już gondolę i wzoek czeka. Trzeba go jeszcze wyprać. Ale starsza córa lubi w nim jeździc i mi latwiej z nią na spacerze, to jeszcze do prania daleko:)

Ja w sumie trochę maleńkich ubranek będę kuowała, bo resztę mam. No i pieluszki itp. Wanienka, przewijak, łóżeczko- wszystko jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18316 przez kasia86
iwo23
katarzynka byla już na takim badaniu...i to wcale nie jest konieczne ze akurat dziecko pokaze co ma miedzy nóżkami na tym usg...była już raz i wybiera się 2 raz

ja też robiłam to badanie...rzeczywiście mój gin też wszystko baardzo dokłądnie pobadał ale co ma miedzy nóżkami nie pokazała tak dokładnie żebyma ja widziała...oczywiscie doktor rozpoznał i to już 3 razy że to córeczka...

najwiekrza frajda to zobaczyć buzke a moja niunia za cholere nie chciała pokazać...schowała się za kość łonowa(czy jak to się mówi) i lekarz nic nie mógł poradzić...lezałam na tym usg godzine a buzke jak schowała tak nie pokazała...

tak więc iwo23 badanie 3d 4d nie jest pewne..jak dzidzia sie wstydzi i nie pokaze to nie ma na nia rady

ksemma
napisz jak było na glukozie oki?? bo mnie to czeka

moja niunia 1,5 tyg temu na 4d nie chciała pokazać buzki ale gin powiedzial ze na nastepnej wizycie tzn w piatek jak pokaze buzke to wydrukuje mi zdjecie :) oby pokazała

gratuluje chłopca :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18323 przez Katarzynka
Jak Kasia86 napisała już byłam na 4d i nie było widać lekarz powiedział żeby teraz w 27 tygodniu przyjść to może uda mu sie zobaczyć bo dzidzia wstydliwa i pępowiną się zasłoniła :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18395 przez ksemma
No to ja już po glukozie... dało się przeżyć. Moja lekarka kazała po 1 ukłuciu wypić rozpuszczoną glukozę w szklance wody z połówką cytryny w ciągu 5 min. Sączyć to bym jakoś mogła przez pół godz.. ale ta szybkość to była masakra. Później siedziałam 2 godz.. to książkę czytałam. Miał być relaks, a się stresowałam co w domu. Coś mi dziecko zaczęło chorować, dziś cały dzień wymiotuje, gdybym wiedziała że tak będzie to bym poszła na to badanie innego dnia. Eh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18408 przez iwo23_1990
kasia86
aha to nie wiedziałam bo ja jestem teraz w 21 a byłam w 20 i mój synuś od razu pokazał nawet lekarz zrobił mi zdjęcie siusiaka:) bez wahania powiedział mi od razu:) bużke też widziałam ale jak drugi raz właczył 4d to od razu sie zasłonił i lekarz stwierdził ze pewnie uparty jak mamusia:) ale bużke mojego maleństwa widziałam i moge powiedziec że jest podobny do tatusia:) nawet mąż tak stwierdził ma taką samą brudkę:) jestem zadowolona z tego badania i mój mąż także:)życze Wam dziewczynki żeby wasze dzidzie też sie pokazały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18422 przez Katarzynka
A moja dzidzi pewnymi miejscami swiecić nie chce i pępowinę się zasłania :)
Czy na 3d czy na zwykłym to nic nie widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18423 przez kasia86
ksemma
najważniejsze że dałaś radę z tą glukozą i masz już z głowy...coś mi się wydaje ze jestem tu jedyna która jeszcze tego nie piła :dry:

iwo23
moja bratowa miała tak jak ty..dzidzia jej chyba kocha zdjęcia :) na filmiku ma śliczna buzke jak ziewa jak ssa kciuka, a zdjecie ma ślicznej buzki i fantastycznie było widać chłopca to też jej wydrukował :)

katarzynko czemu te nasze dziciaczki takie wstydliwe.. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18430 przez Katarzynka
Nie wiem Kasia nie wiem ale ja nie odpuszcze :) wieczorem dzwonie i jescze raz się umawiam na 3d na początek lipca to może nasza mała wredotka pokaże i buźke i to co ma między nóżkami :D

Bo maja mówiła że zrobi usg 23.06 żeby sprawdzić co się chowa, ale u mniej nie chce 3d wole jechać do doktora kuny on ma takie doswiadczenie że jak nawet nikt nie widzi to on zobaczy kto się chowa :) i może tak ładnie buźke pokaże jak na połówkowym bo na 3d nie chcioło wogóle się pokazać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18435 przez kasia86
dziewczyny czym się różni 3D od 4D?? bo ja już zgłupiałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18437 przez Katarzynka
Nie pamiętam i już nie wiem jakie mój doktor ma ale ja z przyzwyczajenia 3d nazywam :)
Chyba tym że 4d można nieć filmik a z 3d zdjęcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18441 przez kasia86
bo właśnie niektórzy mówią tak a niektórzy tak...mój gin na tablicy ma wpisane 3D-4D i cena czyli tak jaby to samo...w google też pokazuje jakby to było to samo... no ale gdyby niczym się nie różniło to by miało jedną nazwe...

a że tu nagrywa filmik a tu zdjęcie to chyba nie jest ta różnica..tak mi się wydaje że to nie to


katarzynko a jednak masz racje,,zerkłam w google i znalazłam

3d to samo zdjęcie
4d to usg w ruchu czyli nagrywane na płytke :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18446 przez Katarzynka
No właśnie coś takiego mówił mi lekarz ale nie pamiętałam dokładnie :)

Maleństwo pokazuje że jest i własnie zaczeło kopać (głópio mi tak pisać jak nie wiem kto się tam chowa :( )

I juz miona dla dziewczynek mi się nie podobają :( przyzwyczajiłam się do Mateuszka

Mysle nad Nikolą Anną, Oiwką, Mają, Natalką... No i sama nie wiem żadne mi się jakos szczególnie nie podoba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18453 przez iwo23_1990
Dziewczynki 3d od 4d różni sie tym że na 3d widac dzieciątko tylko w jednej pozycji a na 4d wychodzi fajny filmik widac na nim każdy ruch dziecka... moje to machało rączkami, ssało paluszek, otwierało bużke, nawet chyba pokazał fack you:) tak nam sie śmiac z tego chcialo bo to fajnie wyglądało:) wiec tym własnie rózni sie 3d od 4d:) filmik jest o wiele lepszy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18487 przez kasia86
wróciłam z wizyty

najważniejsza rzeczą jest fakt że nie skraca mi się szyjka...ale moje skurcze i bóle być nie powinny..za tydzień mam znowu wizyte,zbada mnie znowu i zrobi ktg... jeśli wyjdzie coś niepokojącego to koniecznie znowu szpital...
mam nadzieje że to ktg pokaże że wszystko dobrze bo na samą myśl o szpitalu płakać mi się chce
chociasz w sumie dla mojej niuni jestem gotowa zrobić wszystko więc taki szpital to pryszcz...aby tylko trzymała się w moim brzuszku jak najdłużej

próbował złapać bużke mojej córeczki żeby wydrukować zdjęcie ale malutka jest taka wstydliwa że nie chce pokazać...powiedział że spróbujemu jeszce raz za tydzień ale że marnie to widzi bo dzidzia jest już ułożona głowką w dół i pewnie już tak zostanie...no ale mogła by tą buźkę chociasz troszkę pokazać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18499 przez Katarzynka
No to wredotka mała pokazać dalej się nie chce wstydliwa i się chowa :) Ale ogólnie te nasze dzieci wogóle wstydliwe :side: :silly:

A dobrze że z wynikami OK :)

Może szpital nie będzie konieczny, a jak by był to tylko po badaja wyniki zrobia i wypuszczą a jak będzie potrzeba to pomogą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl