BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #18533 przez kasia86
a powiem ci że jakoś jestem optymistycznie nastawiona...nie martwie śie na zapas..jak nigdy :) moja szyjka trzyma tak więc musi być dobrze :) mówiłam doktorowi że mam komunie w niedziele to powiedził że mogę spokojnie iśc i zjeśc rosołek :)

kurcze znowu męczą mnie jakieś mdłości...od kilku dni po sniadaniu męczą mnie przez jakieś 3 godziny...a wczoraj i dziś to już tak mocno...okropność

kilka dni moja córeczka miała jakieś ciche dni w brzuszku...mało co się ruszała a ja się zamartwiałam.a od wczoraj tak kopie znowu że o ludzie...nawet noc miałam nieprzespana. najpierw niedała zasnąć...potem siku w nocy szłam i ona się obudziła i znowu z godzine nie dawała zasnąć.. nad ranem znowu siku i ona znowu to samo..
ale to chyba dlatego jakoś optymistycznie patrze na to wszystko:) wiem że jest jej dobrze w brzuszku i ma dużo siły by walczyć razem ze mną :)

tak łatwo się nie poddamy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18535 przez Katarzynka
Moje maleństwo wcześniej dawało o sobie znać jak leżałam a teraz bez róznicy czy leże czy siedze czy stoje to można kopać mamusie i się przeciągać jak się ma na to ochote :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18550 przez Batmanik
Witam wrzesniowe kinderniespodzianki :laugh: po kilkudniowej nieobecnosci...
ja jak czytam ze wasze malenstwa tak solidnie kopia to zaczynam sie martwic bo moje malenstwo jest tak spokojne,nie kopie tak solidnie...nie budze sie przez to w nocy :huh: a ja tak lubie jak kopie a ono mi chyba na zlosc robi :S i czasami zastanawiam sie czy jest wszystko ok...? ale wyniki mam dobre i lekarz mowil ze malenstwo prawidlowo sie rozwija...tyle ze wyszlo mi wedglug usg ze moja kruszynka jest o tydz mlodsza :huh:



url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6087 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18559 przez Katarzynka
Nie martw się, pewnie każdy maluszek jest inny i ma inny temperament :D więc jedne kręcą się bardziej a inne mniej. Moje maleńśtwo za nim ma miejsce to fika koziołki i jak się przewraca to czuć i kopie co jakiś czas gdzie inndziej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18568 przez iwo23_1990
Batmanik własnie martwi mnie to samo bo mój synuś też Mnie nie budzi w nocy... nie czuje takich mocnych kopniaków tylko rano jak leże na plecach to czuc i widac jak brzuch mi skacze ale w dzień to bardzo żadko coś czuje prawie wogóle no i czasami wieczorem... jak juz chce czuc Małego to po prostu musze sie położyc na plecach i poczekac chwile bez ruchu... Tłumacze sobie to tym że to moja pierwsza ciąża i dopiero 22 tydzień i może dlatego tak jest... Też byłam na usg i wyszło że wszystko jest w porządku a byłam w 20 tygodniu i Mój Synuś ważył już 450g:) Więc pół kilowe maleństwo pewnie jeszcze nie daje bolesnych kopniaczków a z tego co wiem to inne mamy w 20 tygodniu maja dzidzie co waży dopiero 350g... Śmiałam się że mój urwisek rośnie tak szybko jak mamusia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18579 przez Katarzynka
Hej moje maleństwo w 21i3 dniu ważyło 415g. A dziś w nocy tak o 23 miałam mokrą koszulke na piersi czy to możliwe że to już siara??? Zdziwiłam się mocno bo to nic innego być nie mogło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18581 przez Batmanik
Iwo...
moja ciaza to tez pierwsza i moze dlatego tak fisiuje-skoro lekarz powiedzial, ze wszystko ok...
moje malenstwo w 24 tyd wazylo 540g moze i jest zbyt male zeby solidnie kopac:) albo wdalo sie w tatusia :laugh: i ciagle spi:)
a do ktorego tygodnia mozna robic usg4d??? :unsure:



url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6097 [/url]


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18582 przez Katarzynka
USG 4D można robić w którym tygodniu się chce :) Są tylko tydodnie w których dzidzia jest już dobrze rozwinięta a ma jescze duzo miejsca żeby pokazać rodzicom jak ładnie się rusza :D A można robić przez całą ciąże ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18613 przez iwo23_1990
Katarzynka no jasne że to siara i to normalne mi sie leje z piersi od 18 tygodnia ciąży:) już nosze wkładki laktacyjne... bo inaczej bym miała co chwilke biustonosz mokry już śmialiśmy sie z mężem że ja to moge wykarmic cała gromadke dzieci:)


Batmanik usg 4d można robic caly czas tylko ze najlepszy moment na to to miedzy 20-23 tygodniem ciazy bo dzidzius jest juz rozwiniety ale jeszcze ma sporo miejsca i fajnie go widac bo pozniej to jest juz za duzy i caly pozginany i moze nie byc tak fajnie go widac... ale to tez nie jest powiedziane:) ja jak juz pisalam jestem z tego usg bardzo zadowolona i zafascynowana:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18617 przez Madzia89862
wiem ze nie moj temat ale chcialam sie podzielic ze w 20 tyg i 5 dniu moj maly wazyl standardowo 387 g a jak sie urodzil mial juz 4460:)3 dni przed porodem mial miec ok 4200 ale jak widac mylili sie zarowno gin jak i w szpitalu:)takze nie ma co brac na dokladnie tej wagi czy wzrostu bo sie mozna zawsze pomylic.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18624 przez Batmanik
madzia jaki nie Twoj temat my jestesmy przyjazne mamuski:) a cenimy sobie kazde rady i uwgi a wszczegolnosci doswiadczonych mamuś...no to urodzilas dzidzie...pogratulowac tylko :laugh:


katarzynko...nie wiem bo mi sie nic takiego nie wytwarza chociaz pilam herbatki na laktacje, bo bardzo chcialabym karmic piersia a u mnie w rodzinie ani mama ani siostra nie miala pokarmu takze chcialam jakos temu zaradzic :ohmy: ale duzo wlasnie czytalam,ze od ktoregos tam tygodnia wytwarza sie tzw siara takze nie masz co sie martwic :)


Dziewczyny zapisalyscie sie juz do szkoly rodzenia??? Jakie jest wasze zdanie??ja ostatnio zapisalam sie ma ruszyc gdzies czerwiec lipiec, bo zbieraja tutnus 5cio tygodniowy i jedna grupa skonczy i biora nastepna...
www.findyourfate.com/chineseastro/lunarcalender.html to jest link na jakis chinski horoskop ktory wylicza na 99% czy chlopczyk czy dziewczynka...mi z tego testu wyszlo ze dziewczynka a lekarz mowil ze wydaje mu sie ze bedzie chlopak...sprawdzcie niektore z was juz sa pewne zobaczymy jak to sie sprawdza :unsure:




:unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18631 przez Katarzynka
Ja się zapisałam do szkoły rodzenia ale u mnie zacznie się 20 lipca i będzie do połowy sierpnia 2 razy w tygodniu po 2 godziny :)
U mnie w rodzinie wszystcy karmili piersią więc mam nadzieje że ja tez będe :D

A mój maluszek może duży nie będzie ja się urodziłam 2150 a mąż 3100 :)

U mnie wychodzi chłopiec :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18655 przez Madzia89862
mi wyszla dziewczynka a mam chlopca:)czyli sie nie sprawdza:)
ja do szkoly rodzenia nie chodzilam a mimo wszystko dalam rade:)meza zabraklo przy porodzie to juz zalamka byla totalna ale coz.
co do siary to katarzynko to jest ona.:)takie sa uroki co prawda ja najwiecej mialam w 8 dopiero miesiacu.i zazwyczaj tylko w nocy
A co do karmienia piersia..jak mama ani siostra nie mialy pokarmu to nie wiem nie znam sie ale moze pojsc to i na ciebie choc i niekoniecznie bo jak wiadomo sa przypadki od reguly:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18664 przez Batmanik
ale za to babcia karmila mame az do 1,5 roku ale jest u nas poradnia laktacyjna to zawsze moge podejsc i dowiedziwc sie co i jak robic aby bylo dobrze...
a co do porodu to boje sie jak nic i mysle ze go nie przezyje tego bolu i wogole :ohmy: i chcialabym zeby byla ze mna siostra bo mojego nie wezme ze soba bo nie ma na co patrzec a kobieta to innego- sama to przechodzila to zrozumie to...a ja nie moge patrzec jak ktos rozetnie sobie reke a co dopiero porod...jak narazie staram sie o tym nie myslec :huh:





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18671 przez Madzia89862
oj batmanik nie taki diabel straszny jak go maluja..bedzie dobrze zobaczysz.mu=ysl o maluszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl