BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #18729 przez Katarzynka
Batmanik jakoś przezyjemy :) Też bym chciała czary mary i dzidzuś jest juz obok :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18773 przez Batmanik
Katarzynko tak to by kazda z nas chciala :laugh: a ja mieszkam na takim za...u szukal usg 4D i w promieniu100km sa az 2 gabiety ktore wykonuja takie usg...a w jednym gabinecie pani recepcjonistka nawet nie wiedziala co to jest :laugh: juz nie mowie o tym ze poloznej w szpitalu tlumaczylam tez co to jest:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18774 przez iwo23_1990
Batmanik bo 4d jeszcze nie jest aż tak powszechne... Popytaj o 3d...:) Życze powodzonka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18911 przez ksemma
Zrobiłam tą glukozę i nie mam kiedy oebrać wyników. Eh znowu moje dziecko choruje. A zapomniałam, ze jutro Boze Ciało i przecież żaden lekarz nie przyjmuje... e tam.

Moja dzidzia na Usg 4d spała sobie, ale ładnie z profilu mam zdjęcie i filmik tez jest. Już drugi raz pewno nie będę miała. U mnie koszt to 150 zł, a w sumie myślałam że więcej.
Moja dzidzia jest ułożona poprzecznie mam nadzieję że na razie. Czytałam, że niektóre mają już odwrócone główka do dołu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18914 przez iwo23_1990
Dziewczynki wiem ze możne powinnam założyć nowy temat ale Wy tutaj na pewno mi odpowiecie na pytanie... Czy można pic w ciąży zimne mleko prosto z lodówki?? oczywiście pasteryzowane... czy nie szkodzi ono dziecku?? bo ja takie uwielbiam nawet płatki czekoladowe jem z takim zimnym mlekiem... :lol: pijecie też takie czy raczej gotujecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18915 przez sloneczko
ja tylko takie mleko pilam. jedynie jak spac nie moglam to pilam cieple. nic mi nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18920 przez Katarzynka
Ja też jem płatki z zimnym mlekiem :) Zimnego nie pije bo nie lubie...
Jak jest pasteryzowane to można czy zimne czy ciepłe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19010 przez Katarzynka
Hej dziewczynki co tam u was jak się czujecie :)

U nas wszystko dobrze tylko dziś w kościele zrobiło mi się słabo że mysielismy wyjść na podwórko tuż przed komunią bo zaczeło kręcić mi się w głowie i jakoś słabo robić. I reszte mszy spędziliśmy przed kościołem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19042 przez Batmanik
co do mleka nie mam zdania bo nie pije samego czasmi tylko doleje do herbaty czy kawy...
a co do USG4D to u mnie kosztuje 180zl ale musze jechac z 50 km heh bo pech chcial ze moj lekarz prowadzacy tez robi takie usg ale jest na urlopie a ile u niego kosztuje to nie wiem ale samo nagranie zwyklego usg kosztuje 150zl(wizyta 100zl i za plyte 50zl)...
a jak tam u Was z cisnieniem tez macie tak niskie??ja nie raz to z lozka wstac nie moge:( ostatnio zaczelam nawet pic bardzo slaba kawe bo inaczej ledwo zyje :huh:








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19044 przez Katarzynka
U mnie ciśnienie jest o 10, 20 wyższe niż przed ciążą ale lekarz mówi że to w normie :)

Kawy nie pije wcale bo nigdy jej nie lubiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19132 przez iwo23_1990
Ja ciśnienie też mam niższe niż przed ciążą ale nie ma żle podobno to normalne... przed miałam zawsze 120/80 a teraz mam rożnie ale przeważnie 110/50:)
Ale się dziś dziewczyny przestraszyłam... wczoraj żle sie czułam rano bolało mnie nad brzuchem bo ostatnio mam problemy z pójściem do toalety a po południu zaczęła mnie okropnie głowa bolec nigdy mnie tak nie bolała nie wzięłam nic bo nie chciałam niepotrzebnie truc maleństwa... położyłam sie i wieczorem mi przeszło a dziś rano jak sie obudziłam patrze a tu wogóle brzucha nie mam taki malutki tylko zjadłam i nadal nic ale po jakiejś godzince zrobił sie taki jak zawsze... okropnie sie przestraszyłam czy wy też czasami tak macie i co myślicie o tym bólu głowy?? dziś mnie już nie boli...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #19137 przez Katarzynka
mnie głowa boli jak ciśnienie atmosferyczne spada i to dość mocno boli...

A czasemi brzuszek też robi się mały nie wiem dla czego może maleństwo inaczej się położy i dlatego to się zmienia :)

Byliśmy dziś w sklepach i wózek z adbora kupujemy we wtorek :) A łóżeczko i komoda przyjdą może za tydzień może później więc za dwa tygodnie już największe rzeczy będą juz kupione :lol: :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19139 przez iwo23_1990
No to super:) zakupy pełną parą:) dziękuje za odpowiedz i bardzo proszę inne przyszłe mamusie o wypowiedzi na ten temat czy też tak macie:) Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19149 przez Marysia27
Co do ciśnienia, to owszem mam niższe, 100/60 i czasem ratatuję się kawą. Zawsze miałam 120/80, ale spadek ciśnienia w ciąży jest lepszy od jego wzrostu. I jedno pytanie ode mnie: czy zdarzył się Wam, podczas podnoszenia się z kucków, albo szybkiego wyprostowania się ostry ból w dole brzucha? ostatnio dokucza mi taki feler, a do ginekologa mam dopiero na 24 czerwca wizytę. Jest on co prawda chwilowy, ale przeszywający, a ja mam 8 tygodniowe szczenię w domu i ciężko byłoby się do niego nie schylać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #19158 przez Katarzynka
Co do bóli to nie mam rzadnych, troche brzuch mi trwardnieje ale ginekolog mówi że wszystko w normie.

Marysia27 jak się tym martwisz to zadzwoń do ginekologa on Ci powie co i jak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl