BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #17454 przez kasia86
katarzynko
filmik mam ale bardzo kiepski...nagrywał z nadzieją że pokaże się troszkę ale nie chciała..ja tam tylko poznaje raz ucho i raz kolano a tak to nic ciekawego nie ma
aha i paluszki u stópek

ksemma
moja niunia się wierciła i wszystko ładnie gin widział (nóżki rączki paluszki serduszko nerki itp) ale głowkę ma na dole po prawej stronie i schowała się za tą kość łonową (czy jak to się mówi) i na dodatek całkiem tyłem była...widziałam tylko "czache" jak to mój gin powiedział :silly:

a ja czułam kiedy ona się przekręciła tak...w niedziele wieczorem :) bo zawsze jak kopała to tak od środka i mało co było widać na brzuchu a od tej niedzieli kopie mnie po brzucholu że o ludzie :) nie wiedziałam dokłądnie jak leży ale wiedziałam że inaczej

mi jeszcze nic nie mówił na temat tego badania z tą paskudną glukozą..on chyba póżniej radzi to robić bo mam bratową która jest 5 tyg wyrzej odemnie i jej też jeszcze o tym nic nie mówił
ale ja ide na wizytę za 2 tyg to wtedy go o to zapytam

katarzynko u mnie słoneczka ani widu ani słychu...pochmurno i ponuro :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17501 przez Katarzynka
No małe wredotki i nie chcą mieć pamiątki...

No u nas przeważnie jest najzimniej a dziś słonko ładnie świeci.

Byliśmy już na spacerku i na małych zakupach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17512 przez Batmanik
Witam mamuśki!!! wkońcu w Polsce...
Byłam dziś na wizycie i moje maleństwo waży 500 coś g... lekarz powiedział, że wydaje mus ie ze to bedzie chlopczyk a tak to wszystko wporzadku, glukoze piłam i nie jest w sumie taka zła da sie przezyc:) z usg termin o dziwo wyszedl na 16 wrzesnia:( ( a ja sie juz nie moge doczekac) i ze to 23 tydzien a z obliczen wychodzi 24 tydz i termin 11.wrzesnia... dziecko 500g a ja 4 kg przytylam masakra pewnie lekarz ma wage zepsuta:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17630 przez Katarzynka
Batmanik fajnie zmaleństwem wszystko fajnie i Twoje wyniki OK :)

Jak się czujecie co tam u was ?

U nas wszystko super Mały sprawdza czy do się chyba do okoła odracać bo raz kopie na dole a po jakimś czasie juz odwrotnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17654 przez kasia86
batmanik załóż suwaczek bo nie wiem w którym tygodniu jesteś...przytyłaś 4 kilo? ja w 23 tygodniu się ważyłam i mam dokładnie 5,6kg na plusie a moje dziecko ma 491g więc nie marudz że masz 4kg :) cieszę się że z twają dzidzią wszystko oki :)

katarzynko niech się twój Mateuszek kręci puki ma miejsce na takie figle..moja malutka w niedzielę się przekręciła bo zaczeła kopać w całkiem innym miejscu i jeszcze dziś rano było tak samo a tu niedawno czuję ją gdzie indziej..spacerki sobie robią te nasze dzieciaczki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17699 przez Batmanik
kasia86...
niby to24 tydzien wedlug obliczen a wedlud usg to 23 tydzien a zawsze sie zgadzalo nie wiem czemu tak wyszlo :huh: a jak zawsze tylkam po 2kg na miesiac tak przez ostatnie dwa miesiace przytylam po 4kg :ohmy: ja tak sie tym nie przejmuje tylko lekarz tak perfidnie zwrocil na to uwage :huh: moje maleństwo nie obraca sie co wizyte ma takie samo ulozenie:)chyba bardzo spokojne jest ale pewnie nie ma tego po mnie:)

Wy dziewczyny to macie wedrownikow:)heh pewnie jak sie juz wasze malenstwa urodza to dopiero beda nozkami wiezgac z przyzwyczajenia:)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17700 przez Katarzynka
Jak moje maleństwo pójdzie w mamusie to ani chwili grzecznie nie poleży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17730 przez kasia86
no i batmanik też ma ładne suwaczki :) kochana ty piszesz że przytyłaś w ciągu miesiąca 4 kilo tak?? to ile przytyłaś od początku ciąży? bo ja od poczatku przytyłam 5,6 kg

no moja niunia kilka dni w jednym miejscu siedzi ale kopie bardzo mocno :) a Katarzynki synek to co chwila w innym miejscu to dopiero będzie łobuz :)

a ty batmanik to sie też tak nie ciesz...może twoja dzidzia to taka cicha woda :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17758 przez Katarzynka
Dwa dni temu tatuś poczuł Małego jak kopie i był i z siebie i z niego dumny jak paw :)

No ja od początku schudłam 7 kg teraz przytyłam 3 więc 4 na minusie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17802 przez Batmanik
Kasia zazdroszcze Tobie jak tylko tyle przytyłaś od początku ciąży...ja nie wiem ile dokladnie ważyłam przd ciążą ale jak zważyłam sie w 11 tyg to od tego momentu przytyłam 10kg a to dopiero 24 tydzień a co będzie dalej :ohmy: moje maleństwo kpie cały czas w tym samym miejscu ciągle celuje mi w pęcherz :laugh:
a jak się wda we mnie to też spokojnie nie poleży :)
A wam-Drogie Kasie tyko pozazdroscic ze tak mało przytylyscie a nawet schudłyscie:)

A ja poszalałam przez 2 dni na zakupach z ciuszkami jaka to przyjemność :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17805 przez kasia86
taaak kupowanie ciuszków to czysta przyjemność :) a jak juz kupie to co chwila je wyciagam oglądam i składam na nowo :) tydzien temu dostałam bardzo dużo ciuszków od bratowej (w spadku)...teraz to mam co składać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17812 przez Batmanik
hi hi a myslalam ze to ja mam takiego swira ze ogladam co chwile co kupilam i wogole:)a to chyba choroba kazdej kobiety w ciazy:)a jak cos zamowie z internetu to kuriera zawsze tak oczekuje z niecierpliwoscia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17814 przez kasia86
heh mamy podobną chorobę :silly: ale zawsze jak biore te ciuszki to dziwi mnie to że moja niunia będzie taka malutka... taka kruszynka...ajjj jak ja bym chciała już ją tak przytulić i te małe stópeczki ucałować...normalnie mam bzika na jej punkcie już się jej doczekać nie mogę :lol:

batmanik gdzie twój suwaczek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #17834 przez Katarzynka
No a ja jescze w domu nie mam nic mam dostać dużo ale na początku trzeba kupić komode bo nie ma miejsca... Ale to dopiero w lipcu w komplecie razem z łóżeczkiem. A chcem dla Maeleństwa komplet safari :) mam juz upatrzony :D

image.ceneo.pl/data/products/4943110/product.jpg

dino.sklep.pl/nowy/images/komody/klups_safari_s.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17844 przez kasia86
jest przecudne :) a powiedz mi cene???? może ja też kupie łóżeczko w komplecie z komodą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl