BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #18127 przez kasia86
mówisz że ta glukoze da się przeżyć?? to dobrze bo w sumie mnie też to czeka :)

właśnie mi jakoś też się te zwykłe nie podobają...jest jeszcze jedno na allegro takie włąśnie fajne tylko że jednolite i jeszcze nie wiem które wybiore :) zobacze co tatuś powie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18131 przez Katarzynka
No tylko weś gazetke książke albo coś bo tak nudno że mało na tych kanapach nie zasnełam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18134 przez kasia86
mówisz :) a ile czekałaś ? godzine czy dwie?? bo zauważyłam że to różnie jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18136 przez Katarzynka
Ja czekałam 2 dziewczyna która też to piła czekała 2.
Jedyną rozrywką były płaczace dzieci po pobieraniu krwi ;) a jedna płakała bo dla jej taty pobierali a ją bolało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18145 przez Lola84
Cześć dziewczyny, jeśli chodzi o glukozę to naprawdę da się ją przeżyć :) Wyobraź sobie Kasia86, że ja musiałam ją pić dwa razy, bo mi źle wyniki wyszły więc jak ja przeżyłam dwie to Ty tym bardziej przeżyjesz jedną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18170 przez iwo23_1990
Cześc dziewczynki, nawet mi nie mówcie o glukozie bo ja własnie robiłam w ten poniedziałek i jak cała ciąże nie wymiotowałam to po tym wymiotowałam okropnie i niestety nie zrobiłam badania:( nie wiem czy znnowu da mi skierowanie na to badanie czy nie ale jak mi da to teraz jak mysle o tym to mi sie wymiotowac chce ja miałam 75 ml i miałam po 2 godzinach pobrac znow krew ale do 10 minut wszystko zwrociłam a to nie jest zle mi to smakowalo ale moj żoładek tego nie przyjal bo zaczelo mi sie robic slabo oblalam sie potem no i potem juz wiadomo co było mam tylko wynik na czczo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18195 przez kasia86
o kurcze czyli nie każdemu idzie to tak łatwo :dry: ciekawe jak ze mną będzie...ale jeszcze mój gin nic na ten temat nie mówił...może w piątek coś mi powie...

katarzynka na która masz dziś wizyte??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18208 przez Katarzynka
Już jestem po wizycie z Maleństwem wszysko dobrze ale chyba jednak Nikola Anna będzie, nie na 100% bo za pępowiną się chowa ale chyba dziewczynka... Mówiła że sprawdzimy na kolejnej wizycie. Więc ja już sama nie wiem teraz na dziewczynke się nastawie a ona mi powie na następnej że może jednak chłopiec to ja biedna zgłupieje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18240 przez kasia86
aaaaaaaaaa jednak dziewczynka :lol: już suwaczek zmieniłaś widzę ale nie dowierzasz że to córeczka będzie...

ja też bym się dziwnie czuła gdyby mi nagle powiedzieli że to chłopiec...

katarzynko narazie nie myśl o tym za dużo...zaczekaj do następenego usg a teraz ciesz się maleństwem... w końcu czy to chłopiec czy dziewczynka to i tak bedzie ukochane dzieciątko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18241 przez Katarzynka
Mi to bez różnicy czy chłopiec czy dziewczynka ale bym chciała w końcu wiedzieć napewno :dry: bo nwet nie weim jak się zwracać do małej wredoty która codziennie rano budzi mnie o 5 kopniakami chyba ma budzik ustawiony :cheer:
No i bym chciała się w końcu wziąśc za porządne zakupy a tu nie wiadomo komu kupować :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18242 przez kasia86
a kiedy masz następne usg??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18243 przez Katarzynka
23.06 strasznie długoooooooooo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18246 przez kasia86
czyli za 4 tyg... no musisz wytrzymać a wtedy już napewno będzie wiadomo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #18247 przez Katarzynka
No powiedziała dalej mało widzi ale raczej teraz dziewczynka... Przedtem chłopiec teraz dziewczynka a co na następnej to ja już nie wiem ...
Jak ja bym chciała wiedziać czy Nikola czy Mateuszek

Raz mówi tak raz tak a ja już nie wiem

Ps. Ten lekarz mówił co byłam w ełku że jak pęowina jest daleko od dzidzi to dziewczynka a jak jest blisko przy dzidzi to chłopiec. Bo spłaszczone "jajeczka" wyglądają jak wrgi... Więc nasze małe wstydliwe maleństwo się chowa a mamusia nie wie jakie ubranka kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18298 przez iwo23_1990
Katarzynka jak tak bardzo chcesz wiedziec to idz na usg 3d lub 4d ja tez bardzo chcialam wiedziec na 100% bo tak samo jak ty nie wiedzialam jak sie zwracac do maleństwa:) ginekolog powiedział mi w 19 tygodniu ze na 90% bedzie chłopak ale nie jest pewny i w 20 pojechałam na usg 4d nie tylko sie dowiedziałam jaka płec ale także sprawdził wszystko i jest to niezwykłe przeżycie, świetna pamiątka:) Polecam takie badanie:) Ja będe miec Synusia Olivierka:) Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl