BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #116379 przez Batmanik
my tez ,mamy szczoteczke no i paste kupilam ale jedyna jaka znalazlam od zera jest o lekkim mietowym smaku a nie jakas owocowa i boje sie ze zraze go ta pasta do mycia zabkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116389 przez raczek10
my pasty nie mamy tylko woda przemywamy po mleku :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116390 przez Batmanik
ja slyszalam tez ze rumiankiem mozna przemywac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116460 przez Martuska
My już wróciliśmy od rodziców moich i oczywiście nie obyło się bez kłótni:( Kacper mój brat wylał Kubusia i oczywiście mnie się za to oberwało jak zawsze. Matka powiedziała do mnie "wypierdalaj z tego domu dziwko" wzięłam spakowałam dziecko i wróciłam do domu ze łzami w oczach. Takie to smutne jak matka tak kocha chorą miłością jednego z rodzeństwa a drugie wini za wszystko i szmaci:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116464 przez Batmanik
bo z rodzina to sie najlepiej wychodzi na zdjeciu i to w takim miejscu w ktorym zawsze mozna sie wyciac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116565 przez raczek10
czesć LASECZKI :laugh: u nas nocka była w miarę JAŚ spal od 21 do 4 rano a potem płacz a teraz znowu śpi to myślę ,że nie jest źle ,bo przy najmniej się wyspalm dzisiaj :)

Martuśka przykro mi ,że taka sytuację dalej masz z mama :( Ja ze swoja tez najlepszego kontaktu nie miałam ale ostatnio małymi kroczkami idzie nam do przodu ,ale musiałam jej wszystko powiedzieć co mi na sercu leżało i ona trochę zrozumiała . S próbuj jej to wszystko powiedzieć co cię boli a jak ona nie będzie chciała cię wysłuchać to i tak jej powiedz to może się trochę obudzi :ohmy: a ty nie obwiniaj się jak ona swoje farmazony znowu będzie gadać tylko powiedz głośno jak kobieta kobiecie :ohmy: :ohmy: ,bo jak będziesz przed nią pokorna to ona znowu po tobie pojedzie , Trzymam łapki ,żeby się udalo :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116628 przez Batmanik
Witam!!!
moj urwisek budzil sie w nocy nawet nie wiem ile razy bo wzielam go do siebie picie mialam pod reka to mu na pol spiaco dawalam i lulalam dalej i cos mu sie przestawilo bo kreci sie juz wczesniej ale dobudzil sie przed 7
u nas dzis piekna pogoda ale chyba nie znajdziemy czasu na spacerek bo dzis trzeba obiadek gotowac bo zupe zawsze gotuje na 2 dni i do poludnia jak pospi musze jakas zupke upichcic a dzis szpinakowa bedzie a pozniej wybierzemy sie na zakupy i po ta hustawke ale cos mi gosciu nie wyslal kasy za przesylke 30zl ale zawsze i czekam az przyjda zeby mnie nie zrobil w ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116669 przez Marysia27
Martuska, to naprawdę przykre usłyszeć coś takiego od własnej matki :( Raczek ma rację, pogadaj z nią, powiedz co Cię boli, bo inaczej nic się nie zmieni na lepsze. Może Twoja mama nie ma świadomości jak bardzo coś takiego może boleć?
Bartek od kilku dni wstaje o 6 rano, ale to wina tego ze nie mamy rolet, a okna od wschodu i jest strasznie jasno jak słońce daje po oknach.
Biję się w pierś, że Bartkowi nie przemywam dziąsełek!jakoś nie pomyślałam o tym B)
Mika, ja daję małemu wodę, ew. od święta herbatki Hippa, soczki i nektary rzadko, żeby się do słodkiego nie przyzwyczajał. jak chcesz przestawić małą na wodę, to stopniowo rozcieńczaj nektar z wodą, tak aż w końcu woda WYPRZE NEKTAR I MAŁA ZAAKCEPTUJE JEJ NEUTRALNY SMAK. Sorry za caps locka! miłego dnia, ja uciekam na spis :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116677 przez Batmanik
dokladnie Marysiu ja tez tak robie ze picie wkoncu ma tylko kolor a smak ma juz neutralny tez nie chce go do slodkiego przyzwyczaic a wode daje mu Zywaca bo ma pozytywna opinie Instytutu Matki i Dziecka...
ja tez mu nie przemywam jak narazie nie chce go zrazic do tej pasty no i jemu jest ciezko przemyc bo nie da sobie zabkow zobaczyc a co dopiero przemyc ale moze mnie zaskoczy urwis wkoncu pozytywnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116685 przez raczek10
:) u nas tez dzionek piękny więc będziemy urzędować na dworze .
po południu muszę jechać zakupy jakieś zrobić bo już tylko światło zostało :laugh: niby wczoraj byłam na małych w Lidlu ale jeszcze kasy na konto mi nie przelali to wraz wszystkiego nie kupiłam .
Batmaniku ty masz rację i zaczekaj aż kasę ci odeśle ,bo możesz 2 razy zapłacić .
Współczuje nocki Batmanik bo ty to masz ciężko jedno w brzuszku a drugie ci tak marudzi :dry:JA jak z Zuzia w ciąży byłam to pamiętam ,że bym tylko spała i spała i prawie całą ciąże przespałam :laugh: a z Jasiem to latałam jak helikopter i nic mi nie ciągnęło do spania no może czasem lubiłam trochę poleżeć razem z ZUZIA :silly: A jak samopoczucie u ciebie ja czasem luknę na wasz wątek Listopadowy i poczytam :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116692 przez Batmanik
samopoczucie ok jakbym w ciazy nie byla na poczatku spac mi sie chcialo i bylam taka przemeczona a teraz nie no tylko na zapachy jestem wrazliwa z Igorkiem tak nie mialam nie raz nie moge z kupki Igorka przebrac porazka no i sprobowalam raz lyzeczke kaszki malego matko myslalam ze zwymiotuje a tak zawsze mu podjadalam;)
ja juz stracilam nadzieje ze on kiedykolwiek zacznie noce przesypiac ale i tak nie jest zle ale dopiero z godz bo obudzeniu dochodze do siebie po takiej nocy...
a nawet mi nie mow o zakupach ciagle cos trzeba jak spozywke zrobie to zaraz chemie trzeba kupowac wlasnie szykuje kartke na zakupy heh juz z kartkami chodze w tym wieku;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116697 przez raczek10
he he ja tez z Kartkami chodzę ,bo inaczej pol nie kupie a jak zwarcie w mieszkaniu u nas było to wszystkie żarówki mi popaliło no i tylko jedna na zapasie miałam w domu i 3 dni kupowałam i ciągle się zapominałam ,bo to rzadko się kupuję :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116702 przez Batmanik
dokladnie ja tez albo pol ie kupie a szwedajac sie tak po sklepie w poszukiwaniu co to ja mialam kupic to wpadnie mi cos zawsze nie potrzbnego do koszyka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116706 przez raczek10
Ja ostatnio to tez chodziłam jak nie przytomna i musiałam na kawie jechać ,żeby jakoś funkcjonować :huh: a jak przychodził wieczór to normalnie nerwy mi puszczały ,bo byłam zmęczona a ten dawał ale już lepiej . Ja się ciesze ,że moja ZUZIUNIA to jest mądra i grzeczna dziewczynka i taka dorosła jak na swoje latka . ona mi JASIA już zabawi przez chwilę to zabawek mu nadaje albo bawi się w psa i szczeka a ten piszczy z radości :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116707 przez raczek10
no dokładnie kupi się rzeczy ,które ukarzą się w domu niepotrzebne :angry:
a za tym ida tez niepotrzebnie wydane pieniadze :(

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl