BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #116913 przez Batmanik
raczej tylko zakupy i maly spacerek bo juz ta godz a kasy nie ma na koncie :angry: a szkoda cholercia bo husial by sie smyk a z drugiej str szkoda jechac w taka pogode ma w piatek padac to wtedy mozna jechac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116927 przez Mika
Ale się rozpisałyście, fajnie:)
na razie czytam a odpiszę coś wieczorem bo mam urwanie głowy,
na razie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #116958 przez kasia86
my też juz po spacerku... oczywiscie musiałam o sklep zachaczyći pokupowałam jej cieniutkie rajstopki i skarpetki...i bluzeczke dla siebie :woohoo:

ale upał to u nas jest...

wiecie ze moja gwizda nie chce pic z niekapka?? walcze i walcze i nic...zaciagnie sporadycznie ale nie chce sie pozadnie napic...ale jak odkrece i przechylam jej jak ze szklanki to wtedy pije :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117015 przez Martuska
My też po spacerku, zahaczylismy o apteke i kupilam Małemu 10 mlek bebilon pepti 2;)
U nas jest straszny upał grzeje jak cholera, wrocilam zgrzana jeszcze wzielam wozek ktory sie bardzo zle pcha i jestem umeczona. Maly zjadl zupkem, popil herbatka i spiulka sobie smacznie ciekawe tylko ile pospi :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117040 przez Batmanik
my tez juz jestesmy krotki spacerek ale byl grzeje jak nic kupilkam mu emulsje przeciwsloneczna na tego kochanego pysialka no i troche cieplo go ubralam ale mial na sobie jednak tylko body z dl rekawem i spodenki...a daje jak cholera ja mojemu dawno nie probowalam dawac z niekapka ale kiedys gryzl go zamiast pic a slyszalam ze lepsze od niekapkow jest wlasnie picie normalnie z kubeczka a niekapki zeby stosowac np na spacerze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117091 przez Martuska
Mój Mały też nie zabardzo mi pije z tego kubka niekapka ale dziś dosyć pociągnał. Taki jest wiercioszek momentami nie umiem go przebrać tak kręci tym dupskiem tak się wywija że nie da rady mu założyć pampersa muszę szybko znaleść jakiś moment jak jest czymś koło mnie zainteresowany i wtedy na łapu capu zapiąć go w pieluchę ;) Właśnie mój Mały śmiga w chodziku a ja sobie pomału sprzątam :laugh: Babka z pracy miała się do mnie odezwać i coś cisza dlatego kombinuję jeszcze ze stażem w PUP i właśnie w piątek idę na rozmowę a tak się składa że dobrze znam szefa bo prowadził sklepik w Szczawnie Zdroju więc może po znajomości a nóż mi się uda... Coś tu teraz cisza a nudy jak nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117112 przez Batmanik
ja calkiem niedawno kupilam malemu mleko i stoi heh bo przestal mi pic mleko...
a my juz po kapaniu zaraz wciagniemy kaszke i pewnie lulu bedzie bo w dzien dlugo nie pospal
dziewczyny pewnie korzystaja z pogody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117131 przez Martuska
My też z jakąś godzinę temu się wykąpaliśmy, zjedliśmy mleczko i teraz walczymy z uśpieniem Małego bo on nie zabardzo chętny do spania ale może jakoś pójdzie ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117133 przez Martuska
Batmanik to czym twój Mały żyje samymi zupkami i deserkami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117135 przez Batmanik
nie no zawsze rano doataje PYSZNE SNIADANKO Z BOBOVITY to jest owsianka na mleku modyfikowanym za 3 godz daje mu paroweczki badz chlebek znow za 3 godz zupka i po kolejnych 3 godz deserek i na wieczor kaszke mleczno ryzowa
moj juz lulka juz przy jedzonku plakal bo tak spiacy byl i tylko go na rece wzielam to pczy mial zamkniete ale tatus akurat zadz to synek rozbudzil sie pokrzyczal do taty i juz lulka dalej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117188 przez Martuska
A mój już zasnął mi na rękach dałam mu jeszcze kaszkę , trochę possał i lulał ;) A ja gotuję pomidorówkę na jutro. Pewnie już dziś Krzysiek ją wyje bo on tak lubi podjadać z garka i czasem mnie to denerwuje jak próbuję coś doprawić a on mi się krząta w kuchni i non stop kuka do garka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117227 przez Mika
już mam chwilę na napisanie, ale spać mi się chce... Napisze i myć się chyba pojdę i spać.
Nie wiem od czego zacząć. Mojemu Bąblowi wyszły wreszcie dwójki i dziś jakby inne dziecko. Spał dobrze w nocy, jadł dziś wszystko co mu dałam, grzeczny był i wesoły cały dzień.
Nie do poznania.

Nie myjemy na razie ząbków chociaż mam szczoteczkę ale on nie pozwala mi nawet zajrzeć do buzi, żebym ząbki mogła zobaczyć a co dopiero szczoteczkę włożyć.
Ale muszę go powoli z tym oswajać.

Mój Jasio chętnie pije z niekapka, chociaż lubi się też nim bawić. Czasem pociągnie i nie przełknie tylko wypluje wszystko i potem jest cały mokry. A mama musi przebierać:)
Ja mu daję do picia bardzo rozwodnione herbatki hippa i mocno rozcieńczone soczki. On z resztą nigdy nie lubił samych soków, strasznie się krzywi.

A nam też się dziś udał spacer. Co prawda późno popołudniowy bo przed 18 ale pogoda była cudna więc warto było.

Zamówiliśmy fotelik do samochodu już ten większy, przodem do kierunku jazdy i nie mogę się już go doczekać. Mały pewnie będzie zadowolony. A Wy? macie już te większe foteliki? Jak Maluchom się w nich jeździ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117241 przez Marysia27
Witajcie, padam na pysk po spisie, ale przecież muszę tu zajrzeć :S
Mika ja mam taki fotelik i mały jest zachwycony tym, że tak wiele widzi, i tylko mu główką chodzi dookoła.
Batmanik, jakie Ty dajesz paróweczki małemu? mi to się kojarzy raczej ze śmieciowym jedzeniem :huh: Boziu, niE mogę tak bardzo jestem zmęczona, co gorsza mam cale nogi w pęcherzach bo mam o rozmiar za małe skórzane obuwie, które miło się niby rozbić, więc ubrałam je dziś do pracy, a zanim doszłam na spis, to już mi nogi krwawiły, a na dodatek nie wzięłam dziś portfela, więc ni miałam kasy. Poszłam do autobusu miejskiego, i dawaj tłumaczyć kierowcy, że nie mam pieniędzy, a muszę do domu, bo padnę z bólu, a kasę oddam jak znów będę jechać na miasto, o dziwo chłopak się zgodził- od dziś jesteśmy na Ty :blush: co lepsze, pieniądze "pożyczyłam" z osiedlowego sklepu, bo w domu kasy nie było, do bankomatu mam daleko, a tu trzeba w autobus wsiadać... Boże dwa światy dziś miałam z tym wszystkim, a teraz po takich przebojach z radością I ULGA POŁOŻĘ SIĘ SPAĆ... DOBREJ NOCY, JUTRO OD SAMEGO RANA ZNÓW LECĘ NA SPIS :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117266 przez raczek10
WITAM u nas dzisiaj fajnie się spało Jasiek się uspokoił a wczoraj miałam stress wczoraj po spacerku jasia tak wysypało w takie czerwone plamy i miał je je na całym ciele i dzwoniłam do doktora pytać co to jest u diabła no i diagnoza została postawiona ,że to była 3 dniówka :huh: i przez to mały dał mi popalić :blush: ale już wszystko się uspokoiło i JASIU JEST GRZECZNY :)

MIKA współczuje ci ,że mało czasu macie na spacerki z Jasiem a teraz dni sa cudne ,ale fajnie ,że JAŚ ma super babcie i że poświęcają mu dużo czasu Super babcia to skarb . Ja jasia ze swoja mama nie zostawię a na widok teściowej to JASIU PŁACZE :dry:

Batmaniku tez tak miałam 2 dni temu ,że kasa powinna być na kącie a nie było a ja głupia zamiast sprawdzić na necie to pojechałam na pewniaka :angry: a wczoraj znowu musiałam jechać .
W ROS MANIE JEST PROMOCJA NA KASZKI MLECZNO RYŻOWE SĄ PO 6.49 CZY JAKOŚ TAK
U NAS POMIDORÓWKA NIE PRZEJDZIE ,BO DZIECI CZĘSTO W SZKOLE MAJA :angry: JAKBY INNEJ ZUPY NIE MOGLI BY GOTOWAĆ DZIECIOM :angry:
Marysiu to miałaś pecha z z tymi butami :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117287 przez Batmanik
Witam!!!
Mika my mamy fotelik ten wiekszy juz chyba od lutego w nim smigamy bo raz ze tamten stawal sie przymaly a dwa to Igorek posmakowal siedzenia to juz nie byla przyjemna jazda w tamtym foteliku chcial sie podnosic i byl placz a tak to teraz mamy spokoj maly podziwia krajobrazy i zaglada na mamusie jak kieruje tylko szkoda ze ja na niego popatrzec nie moge:(
Marysiu ja mu daje paroweczki cielece a wczoraj na sprobowanie kupilam bobaski a z bankomatem to mam taka sama przygode jak TY zamiast wybrac sobie kase z bankomatu lub placic karta to wydalam kase z portfela i tym sposobem mam 70gr w portfelu a u mnie w miejscowosci mozna tylko w jednym sklepie placic karta i mozna przynajmniej po dokonaniu zakupow wypalacac tam bez prowizji kase bo bankomat swoj mam tylko 10 km od siebie ale niestety zakupy mam porobione i narazie nic nie potrzebuje zeby kupic a przeciez na sile kupowac nie bede;(
Raczek ja i na necie sprawdzam i w bankomacie i nie odeslal kasy i jak dzis nie przyjdzie to zadz do niego
bylam wczoraj w rossmanie widzialam promocjie a kupilam malemu emulsjie przeciwsloneczna i w aptece chcieli mi dac za 50zl ale podziekowalam bo nie jestem zwolenniczka kupowania drogich rzeczy no i kupilam za 20zl z ziaji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl