BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 11 miesiąc temu #117834 przez raczek10
najważniejsze aby zdrowe i szczęśliwie ja zawsze mówiłam ,jak ktoś mnie pytał co będzie to odpowiadałam ,ze dziecko :woohoo: a jak będzie chłopczyk to tez super masz ciuszki po Igorku no i będzie miał Igorek kumpla do zabawy w samochody . ja się tak z JASIEM nastawiłam ,że baba będzie choć wszyscy mówili ,ze chłop a ja wraz swoje ,że baba . a swojemu mówiłam ,ze ciuszki mamy po Zuzi i wszystko na różowo ale gdzieś tam myślałam ,ze może się udało tego ptaszka zrobić :side: nawet na usg jak powiedział lekarz ,że chłopak to do końca nie wierzyłam i myślałam ,że dziewczynka dopiero jak się urodził i jajka zobaczyłam to do mnie dotarło :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117873 przez raczek10
u nas właśnie zaczęło padać i brzydko się zrobiło :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117876 przez Batmanik
u nas sloneczko na przemian z chmurami ale za to wczoraj wialo u nas groza ale tylko pokropilo a dzis tak raz pochmurno teraz sloneczko wyglada moze jakis spacerek nam wyjdzie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117898 przez raczek10
u nas jak na razie leje ale mam pocieszenie ,ze mój ogródek w końcu się ruszy :laugh:
ja mam dzisiaj mega lenia ale to przez ta pogodę .JA się zapisałam do znajomej na zbiór truskawek i tak myślę ,że kolo 10 czerwca ruszy coś już to mi kasiutka wpadnie :laugh:
w tamtym roku dziewczyny miały 70 ZL dniówki a w tym może więcej będzie :woohoo:
ale dobre i to :laugh: zawsze to cos się zarobi . MOJE dziewczyny to już się nie mogą doczekać kiedy zarobek się zacznie ,bo wtedy wszystka kasa jest ich na książki i ciuchy do szkoły i na przyjemności :laugh: takie to czasy cholerne nastały ,ze dzieci tez szukają pieniądza :dry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117902 przez Batmanik
a dzis piatek 13tego jest:)
ale dobre dziewczyny beda dllatego ze beda potrafily uszanowac pieniadze i nie beda myslaly ze kasa leci z nieba tak jak moja mlodsza siostra och ta dziewucha nie ma za grosz pojecia o zyciu :huh:
dokladnie dobre i to no i oczywiscie zadna praca nie chanbi ale kazda meczy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117918 przez raczek10
no dokładnie Batmaniku żadna praca nie hańbi :) moje tez takie zdanie :)

poczytałam was na listopadzie moja siostra w tym roku jedzie do Szwecji na zbiór truskawek i jagód ,bo potrzeba jej trochę kasy :blink: ja tez bym pojechała ale maluszki za małe ,może na 2 rok mi się uda :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117921 przez raczek10
a ja lubię 13 w piątek :laugh:

do mnie za godzinkę ma przyjechać siostry córka z synkiem co ma 3 latka więc fajnie będzie Zuzia będzie się cieszyć ,że kompana do zabawy będzie miała :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117922 przez Batmanik
no tam mozna dobra kase ,,wyzbierac" i to nie jest opodatkowane:) czyli wszystka kaszka do kieszeni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117943 przez Marysia27
Cześć! od dwóch dni ryłam na spisie, i tak boję się czy wyrobię się w czasie, bo pracy jest dużo, a przy małym dziecku nie mam możliwości siedzieć cały dzień poza domem :( a wczoraj spotkała mnie nie miła przygoda- w jednym domu spisywałam faceta, który rozłożył się jak król na łóżku, kiedy odpowiadał na pytania, kątem oka dostrzegłam, że ten oblech grzebie w gaciach i męczy swojego freda, mi się niedobrze zrobiło, a jak kolo przysunął się do mnie i otarł swoją łapę o moją nogę to mało się nie porzygałam i wyszłam stamtąd czym prędzej. Boże, aż mnie ciary przechodzą... :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117957 przez Batmanik
a fu...az mi sie nie dobrze zrobilo :X :X :X :X :X
dopiero teraz zadalam sobie sprawe z tego jakie to jest niebezpieczne ten spis chociazby w takich sytuacjach a fu :X :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117967 przez Marysia27
Przydał by się jakiś gaz albo coś innego w razie konieczności obrony przez podobnymi ludźmi....ten wstręciuch na dodatek powiedział mi że obserwuje mnie każdego dnia gdy jestem na spisie w tej okolicy....brrrr.... dobrze że nie jestem filigranowa, bo nie tak łatwo komuś będzie mnie skrzywdzić, ale nie zamierzam tego w żaden sposób sprawdzać :ohmy:
w ogóle to bardzo bolą mnie nadgarstki, mam kłopot z pisaniem na klawiaturze, za szydełko nawet się nie dotykam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117985 przez raczek10
a ja lubię 13 w piątek :laugh:

do mnie za godzinkę ma przyjechać siostry córka z synkiem co ma 3 latka więc fajnie będzie Zuzia będzie się cieszyć ,że kompana do zabawy będzie miała :laugh:

o matko MARYSIU współczuje :S
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #117997 przez Marysia27
mam nadziej ze to jedyny padalec z jakim będę miała do czynienia. Lece nakarmić małego bo się obudzil. Milego dnia bezpadalcowego :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118024 przez Martuska
Kochane ja mam pracę w Kinder Planecie, dziś byłam podpisywać umowę dostałam koszulkę i dokumenty. We wtorek albo w środę idę już pierwszy dzień do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118104 przez kasia86
czesc mamuśki

ja dzisiaj byłam z mała na szczepieniu...bidulka tak płakała.jak ją lekarz badał to az sie trzesła z przerazenia..a jak pani kuła to potem tak sie mnie trzymała ze puscic nie chciała..nie miałam jak jej ubrać...bidulka moja.serce peka.

wazy az 9.400 ale za to ma 76 cm wzrostu...jak na dziewczynka to chyba długa nie? jak patrzyłam na siatke centylowa to jest daleeko poza...a z waga sie troszke miesci wiec moze nie jest az taka grubuitka.

ciekawe jak zniesie ta szcepionke...juz ja opserwuje i szukam goraczki...oby ten 13 piatek był dla nas sczesliwy i zeby przeszla ja lajcikowo...ciekawe co nas czeka w nocy...ehh

dzisiaj przyjezdza do polski mileny chrzestna i bedzie caly tydzien..pewnie bedzie wiekszosc u nas albo ja u nich :) w sumie fajnie bo nie bede sama ale ostrzegam ze moge mało sie odzywać...ale nie martwie sie, wroce :lol:

martuska dostałaś prace?? czyli trza gratulować :lol: :lol: :lol: wszystkiego dobrego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl