BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #12619 przez ilona
wiadomo najlepiej na lewym boku. Ja tez uwielbiam spać na brzuchu, mój lekarz powiedział, że dziecko jest bardzo dobrze chronione w macicy i dopóki dam rade spać na brzuchu to mogę to robić, a później po prostu niewygodnie "spać na piłce". :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12780 przez Batmanik
Witam,
mam pytanie jaki jest najlepszy materacyk do łóżeczka??? Słyszałam, że najlepsze są z trawy morskiej, ale przeczytalam kilka forum internetowych i szczerze to zgupialam jedni chwala z trawy, zaś inni piankowe lub kokosowo-gryczane...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12782 przez Marysia27
Zgadzam się w 100% z ilona. Dopóki jest wygodnie to nie ma problemu, ja uwielbiam spać na brzuchu i cały czas tak robię. W razie czego zmienia się przecież pozycje przez całą noc :D a co do materacyka to nie mam zielonego pojęcia, a nie długo to będzie i mój problem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12829 przez Lola84
dzięki wielki dziewczyny za pomoc :)a mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś z Was korzystała z takiego wałka-poduszki pod brzuch do spania? Bo mój mąż strasznie się przejmuje tym i powiedział że musi mi to kupić żebym nie spała na fasolce :)))))))) :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12839 przez Batmanik
Oj ja pierwsze slysze ze cos takiego jest :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12846 przez Marysia27
Dla mnie też nowość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12857 przez Lola84
są takie specjalne poduszki w kszałcie ogromnej fasolki :) i pod glowe,brzuch i na nogi zeby odciążyć kręgosłup :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12860 przez Marysia27
A więc nie zdałoby to u mnie egzaminu - ja nie potrafię spokojnie spać, i coś takiego na swoim miejscu byłoby tylko przez chwilę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #12934 przez Gosia
Ta podusia to tzw. kojec www.motherhood.pl Fasolki też są ale to są takie malutkie poduszki raczej dla dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13452 przez kasia86
hej ja też mam termin na wrzesień a dokładnie na 21 :) już sie nie mogę doczekać mojej kruszynki:) aha płeć już znam to córeczka :) to znaczy żeby być pewnym w 100% zaczekam do następnego usg za 3 tyg.. ale ja od początku czułam że to dziewczynka więc jak może być inaczej :) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13560 przez Batmanik
To gratuluję!!! Też chcielismy coreczke i ja też czułam, że bedzie to córeczka ale lekarz juz drugi raz powiedział ze bedzie to chłopak...ale najwazniejsze zeby bylo wszystko ok, bo czy chłopczyk czy dziewczynka tak samo sie kocha a poza tym to pierwsze dziecko takze na coreczke jeszcze mamy czas :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13578 przez Lola84
Dziewczyny mam takie pytanie do Was :) może trochę nietypowe, ale chciałam się zapytać co z wyprawki dla dzidzi już macie zakupione :) bo ja jak narazie to kilka ubranek i łóżeczko dzisiaj zamówiłam. Tak co jakiś czas coś się kupuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13608 przez Marysia27
kasia 86 witamy u wrześniowych mamuś :D
a co do wyprawki to mam już złożone łóżeczko z przewijakiem, wkład do wanienki ( a wanienki brak :D )płytę z muzyką relaksacyjną dla niemowląt, i oczywiście po trosze ciuszków- 6 body,1 śpiochy,1 czapeczkę,2 kaftaniki, 1 skarpeteczki, ręcznik kąpielowy :)niczym ponadto nie mogę się pochwalić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13637 przez kasia86
Ja na razie staram się jeszcze zbytnio nie kupować wyprawki bo wydaje mi sie ze mam jeszcze na to czas...ale ani razu nie przeszłam obojętnie obok sklepu z ubrankami :) mam kupione kilka śpioszków, bodów, kaftaników, skarpeteczki :) nie mogę się oprzeć takim słodkością :) tak myślę że konkretne zakupy zacznę robić jak będę 3 miesiące przed planowanym porodem..i postaram się wszystko mieć dwa miesiące przed...bo to nie wiadomo kiedy moja kruszynka będzie się wybierać na świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #13672 przez Batmanik
Dokładnie ja tez tak mysle zeby kupic wszystko gdzies tak z 3 miesiace przed a jak narazie to kupilam moze ze dwie trzy rzeczy hi hi ale z mysla o dziewczynce a tu ben...bedzie chlopczyk :laugh: pare rzeczy juz mam ale od siostry bo ona ma swira sama niedawno urodzila i tak wariuje...to podgrzewacz do butelek, termometr, zawieszke do smoczka...ja juz w sumie poszalalabym na zakupach ale tatus nas powstrzymuje :laugh: bo twierdzi, ze jeszcze czas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl