BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

14 lata 3 dni temu #13673 przez Marysia27
Pewnie że do września jest jeszcze czas, ale jak pomyślałam sobie, że w ciągu jednego czy dwóch miesięcy wydam na raz fortunę na wyprawkę, to wolę jednak po troszku i powoli,żeby mój portfel jakoś strasznie tego nie odczuł. Ale na dobra sprawę, rzeczy które już mam dla malucha, co do jednego, to prezenty od przyjaciół i rodziny :D a tak na marginesie, też mam termin porodu na 21 IX, tylko musiałam poprawić swój suwaczek, bo nie wiem dla czego doliczył on sobie 1 tydzień do życia maleństwa więcej..??? Ale już wszystko działa jak należy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu - 14 lata 3 dni temu #13702 przez kasia86
No to Marysiu ciekawe który dzidziuś szybciej na świat się wybierze :)aha a znasz już płeć? ja mam córeczkę:) fajnie mieć kogoś kto ma termin dokładnie taki jak ja :) w ogóle fajnie pisać z dziewczynami i wiedzieć że wszystkie będziemy mamusiami we wrześniu..

a ja znowu jak chciałam założyć suwaczek z brioko.pl to wyskakiwało mi że

Moje maleństwo ma 16 tygodni i 27 dni :P skubany nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13706 przez Batmanik
Laseczki... a gdzie dodajecie te suwaczki???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13711 przez kasia86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13772 przez Batmanik
dzieki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu - 14 lata 2 dni temu #13788 przez Batmanik
a myslałyscie o porodzie rodzinnym??? u mnie w szpitalu jest tak glupio ze jezeli sa odwiedziny to nie na oddziale tylko mama wychodzi poza oddzial do odwiedzajacych a dziecko zostaje :dry: a jezeli tato bedzie pol godz przed porodem i pol godz po to to kosztuje 250 zl a jezeli jest sa razem od dnia przyjecia do dnia wypisu to 500zl to jest wogole chore....
A co sadzicie na temat porodow rodzinnych? Mezczyzni roznie je znosza...




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13790 przez sara125
ja jestem za porodem rodzinnym. u nas osoba towarzyszaca moze byc od przyjadu do szpitala i 2 godziny obserwacji moze byc z nami... tam gdzie ja rodzilam tez musialam wychodzic a dziecko pielegniarka mogla ewemntuLNIE PRZEZ szybe pokazac. a u mnie przyjemnosc porodu rodzinnego kosztuje 150zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13813 przez Madzia89862
facet musi sam zadecydowac czy jest gotowy uczestniczyc w porodzie u nas maz bardzo chcial lecz los chcial ze zaczelam rodzic gdy byl w delegacji.przyjechał zaraz jak wwozili nas na sale juz z maluszkiem.ale maz nie moze do dzis wybaczyc sobie ze nie bylo go przy mnie przy porodzie a u nas jesat tak ze maz prxy porodzie jest caly czas i po porodzie 2 godz tez i sie placi 100 zł za porod rodzinny a na sali odwiedziny sa razem z maluszkami na sali ktorej lezymy oboje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu - 14 lata 2 dni temu #13820 przez Batmanik
hm...tylko pozazdroscic tez chcialabym tak a jak nie to jestem zmuszona szukac gdzies dalej szpitala moze maja lepsze warunki, bo zeby placic 500zl zeby moc razem siedziec na sali to jest chore

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13837 przez Madzia89862
a moze tu chodzi o sale w ktorej tylko ty malenstwo i tata bedziecie caly czas?juz sama nie wiem.a rodzic mozesz wszedzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13855 przez Marysia27
Kasiu , niestety nie znam płci maleństwa, zapewne okaże się to przy następnym USG za 4 tygodnie :D a co do porodu rodzinnego mój mąż sam się do tego wyrywa, a ja nie jestem przekonana czy chcę aby oglądał mnie w takiej sytuacji. Z tego co się dowiedziałam to za poród rodzinny w moim szpitalu trzeba zapłacić 200 zł, a za wynajęcie na ten czas położnej 400 zł. Wg. mnie to wcale nie mało :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu - 14 lata 1 dzień temu #13870 przez Batmanik
Moj to sie nie rwie by byc przy mnie i ja tez nie chce, zeby byl ze mna przy samej akcji. Chce zeby byl ze mna w pierwszych chwilach zycia malenstwa,bo u nas w szpitalu nie wpuszczaja na oddzial do malenstwa :ohmy: za to wlasnie trzeba placic 250 za pol godz przed porodem i pol godz po porodzie albo 500zl jak oboje rodzicow sa razem w szpitalu przez caly czas :ohmy:


:ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13871 przez Madzia89862
dobrze ze u nas tak nie bylo i nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13872 przez Marysia27
Jak się czyta o stawkach za pół godziny tu czy godzinę tam to się włos na głowie jeży ... przesada. Tym bardziej że nie zwala się tam pół mojego osiedla, tylko mąż który chce być przy nas :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu - 14 lata 1 dzień temu #13875 przez kasia86
Nasz tatuś jak najbardziej chce przy nas być w tych ciężkich ale pięknych chwilach i ja też nie wyobrażam sobie rodzić bez niego..a co do cen to jeszcze sie nie dowiadywałam ale już wiem dokładnie gdzie będe rodzić..jeśli zdążę tam dojechać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl