BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

14 lata 2 godzin temu #13920 przez Marysia27
Jak to dobrze że mieszkam na osiedlu przy szpitalu... mam 5 mim na piechotę a w bonusie teściową pielęgniarkę która tam pracuje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14024 przez kasia86
kurcze ty to masz wygodnie... ja mam szpital jakieś 15 minut od domu ale nie chcę tam rodzić!!! tylko w razie gdyby coś się za szybko działo to tam trafie a tak do szykuję się do innego szpitala takiego dostosowanego tylko dla rodzących

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14025 przez Lola84
no ja to do szpitala mam 40 minut drogi, więc mam nadzieję że zdołam dojechać na czas i że mój mąż będzie wtedy w domu bo też ma taką pracę że tydzień w domu, a tydzień w pracy, więc liczę na to że nasza dzidzia wybierze się na ten świat jak tata będzie w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14028 przez kasia86
u mnie w pogotowiu czeka nie tylko tatuś ale też
brat
2 brat
siostra
szwagierka
więc ktoś w domu będzie na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14032 przez Madzia89862
ehh u nas nie bylo nikogo:)procz kolezanki ktora jak przyjechala po mnie spanikowala i bala sie ze nie dojedziemy do wybranego szpitala i zadzwonila po pogotowie w rezultacie zabrali mnie do najblizszego szpitala gdzie nie chcialam rodzic.ale bylo minelo i moje malenstwo zaraz skonczy pol roczku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14034 przez Batmanik
no ja mam szpital od siebie z jakies 15 min drogi ale mam nadzieje ze zdaze dotrzec centrum medycznego ktore jest oddalone o jakies 40 min...no i oczywiscie modle sie ze tatus juz z nami bedzie bo jak narazie zostalam z malenstwem sama a tatus w Szwecji pracuje...takze narazie z malenstwem jestesmy zdanie sami na siebie :ohmy:





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14040 przez Madzia89862
jeszcze batmanik do rozwiazania ci troche zostało:;) ale fakt lepiej by przy was pod koniec tatus byl.u nas go niestety zabraklo:(nie zdazyl dotrzec:(po porodzie tez wsumie przez tydz bylismy z maluszkiem sami ale potem odkleic sie od nas nie mogl a teraz od ponad miesiaca siedzi tez za granica:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14061 przez Batmanik
Planujemy ze jak wczesniej nie bedzie mogl zjechac to juz napewno miesiac przed porodem bedzie juz z nami tylko mam nadzieje ze nie urodze wczesniej :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14064 przez Madzia89862
nie no badz dobrej mysli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14104 przez Marysia27
pewnie że trzeba być dobrej myśli :D ale jak to dobrze że męża mam na miejscu, tylko żałuję, że rodzice mieszkają 200 km ode mnie, a fajnie jest mieć blisko w takich chwilach mamę, niekoniecznie teściową :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14577 przez kasia86
kochane co tam u was i u waszych maluszków?? u mnie narazie nic nowego...niunia nasza kopie jak szalona :)

dziś się zapisałam na wizytę idę we wtorek na 16.15...ale bez usg tylko serduszka posłucham ( moja pierwsza wizyta bez usg:))

będę się umawiać z ginem na wizytę z usg 4D tego to ja się dopiero doczekać nie mogę :lol:

mamusie wrześniowe robiłyście już usg te 4D ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14586 przez Lola84
Mamuśki jestem załamana właśnie dzisiaj zrobiłam sobie konkretną listę co już mam a czego jeszcze nie mam i wyszło na jaw, że więcej nie mam niż mam :( ja w środę jadę do lekarza i dowiem się co będę miała i już nie mogę się doczekać :laugh: a co do usg 4d, to moim zdanie za te pieniądze co bym miała iść na to badanie wolałabym kupić coś dla dziecka, ja chodzę tylko na zwykłe USG a na dzidzię jeszcze się napatrzę jak się urodzi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14597 przez Batmanik
No usg 4D to super sprawa za super cene oczywiscie...ja nie robilam i nie zastanawialam sie nad tym...zastanawialam sie raczej nad nagraniem usg na plytke...hm... moja dzidzia kopie ale sporadycznie:(na wizyte wybieram sie dopiero 20 maja a 10 maja lecimy do Belgii...poki jeszcze moge latac to korzystam...a co do listy to robie ze 3 w ciagu tygodnia hehe teraz wlasnie tez tak stwierdzilam ze najlepiej bedzie ze zrobie jedna z tym co juz mam a druga z tym co brakuje...sporo rzeczy juz mam ale jeszcze i tak duzo brakuje chociaz odciazy mnie sporo to ze siostra urodzila w grudniu i bede miala sporo rzeczy od niej a to juz duza ulga dla kieszeni :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14598 przez Lola84
no to Batmanik widzę że mamy podobną sytuację, moja siora urodziła w Sylwestra :) i też już trochę rzeczy mi podesłała, a druga znowu jak się dowiedziała że będzie mamą chrzestną to postanowiła raz w miesiącu kupować coś dla dziecka, ale z drugiej strony nie mogę jej pozwolić na za duże zakupy bo ja też chce mieć z tego radochę, dlatego w przyszłym tygodniu wyruszam na MEGADUŻE zakupy i mam nadzieję że ta lista choć trochę się zapełni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14649 przez Batmanik
heh Lola ale sie zlozylo a moja siostra dzien przed sylwestrem urodzila :laugh:
no dokladnie z jednej str to dobrze ze np mam ciuszki po jej malenstwie ale ominie mnie ta przyjemnosc kupowania chociaz lista zakupow jeszcze dluga ale ciuszki sprawiaja chyba najlepsza frajde :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl