BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #15852 przez Batmanik
Nadja super tez nazwalabym tak swoja corcie ale lekarz powiedzial ze bedzie synek no i coz nie mam imienia i nie ma takiego ktore podobaloby mi sie tak jak dla dziewczynki Nadja i mam teraz dylemat zeby bylo ladne i takie oryginalne np moj siostrzeniec ma Alan swietne imie ale ja juz nie moge dac:( chcialam dac fabian ale moj kochany powiedzial ze dzieci sie bede z niego smiac Pawian i jednak przekonal mnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15853 przez kasia86
Batmanik mamy identyczny problem...ja zakochałam się w imieniu Oskarek a tu się okazuje dziewczynka i mam problem bo żadne imię dla dziewczynki mnie tak nie kupuje jak Oskar :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15859 przez Batmanik
Kasiu to w ostatecznosci jak dalej bedziemy tkwily w punkcie wyjscia to wymienimy sie imionami :laugh:
a moze to znak ze nasi lekarze myla sie :lol:
jeszcze do niedawna myslalam ze w XXIw. usg jest tak wiarygodne i lekarze sie nie myla a tu tyle sie nasluchalam ze w szoku jestem :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15875 przez kasia86
ja cały czas biorę pod uwagę fakt że to jednak może być chłopiec...może usg 4D mnie bardziej przekona...też słyszałam wiele przypadków pomyłek..niby w tych czasach jest ich niewiele bo mają dużo lepszy sprzęt ale jednak są...
wszystkim mówię że mamy córeczkę ale jeszcze się nie odważyłam kupić czegoś różowego :)

zobaczymy jak się urodzą a w razie co wymienimy się imionami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15897 przez Batmanik
Kasiu..
to ja mam na odwrot, bo mi kazdy z pozcatku mowil,ze wygladam na dziewczynke i sama tak czulam i jak cos kupowalam to z mysla o dziewczynce ale teraz jak mi lekarz powiedzial ze bedzie chlopiec to nie kupilam ani jednej rzeczy typowej dla chlopca :laugh: nie wiem czemu ale tak jakos wyszlo nawet jak posciel zamawialam to juz nie bralam typowej dla jednej z plci tylko wzielam uniwersalne :laugh: jedna rzecz moj synus bedzie mial rozowa-spioszki z napisem uroda po mamusi talent po tatusiu bo niestety z tym napisem nie bylo innego koloru :laugh:


ps...Kobitki jak bedziecie mialy chwilke zaglosujcie na mojgo slodkiego siostrzenca :woohoo:
dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/12027...s-zdjecia-detal.html
z gory dzieki wielkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15922 przez ksemma
Ja jeszcze nie wiem, czy będziemy mieli chłopca czy dziewczynkę. We wtorek ide na usg to może wtedy sie okaże. A jak nie to idę na 4d za 2 tygodnie to juz na pewno będę wiedzieć.
W sumie mam już córeczkę to mam sporo po niej rzeczy- byłoby taniej. I wiem też jak to jest z "obsługą " dziewczynki, zachowania itp.
Znowuż mógłby być chłopiec, żeby była parka. I do grania w piłkę z tatą, i do majsterkowania:)
Co do imion.. to jest kilka które mi sie podobają. Na pewno nie dam tak jak ma co 2 dziecko, bo w piaskownicy dziecko się nie pobawi spokojnie, bo będzie reagowało na każdą mamę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15942 przez Katarzynka
Kasia jak po wizycie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16204 przez Lola84
Cześć Mamuśki :)
przepraszam za kilkudniową nieobecność, ale po wizycie w środe u mojej Pani doktor dostałam skierwoanie do szpitala i dopiero wczoraj wróciłam :( nie podobały jej się moje wyniki badan i znowu tą niedobrą glukozę musiałam pić :( ale grunt że chyba wszystko jest dobrze, no i prawdopodobnie będę miała chłopca :) ale na następnej wizycie się upewnimy na 100 %, co do imienia to chyba będzie Łukasz, bo bracie mojego lubego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16205 przez Katarzynka
To super że jednek wyniki dobre :) i gratulacje synka :D

U nas wszystko dobrze tylko czwartku się doczekać nie moge i zobaczenia naszego maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16268 przez kasia86
kochane u mnie nie za ciekawie...byłam na wizycie w piątek i znowu skierowanie do szpitala dostałam :( musiałam natychmiast jechać bo miałam taki częstoskurcz i twardnienie brzucha... poleczyli mnie kroplówkami roskurczającaymi i dziś wypuścili...czuje że ten mój brzuch nadal pobolewa i nie jest za miękki ale szyjka mi się nie skraca i nie mam rozwarcia więc jest dobrze...musze być dobrej myśli i dużo lezeć...praktycznie musiałam obiecać że będę tylko lezeć...

jak to lekarz powiedział...mąż ma mnie nosić na rękach a teściowa gotować rosół :)

normalnie od jednego szpitala do drugiego :( ale dla mojej niuni zrobię wszytko żeby tylko była zdrowa..

jedyny powód do uśmiechu to fakt że potwierdziła się córeczka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16275 przez Katarzynka
Więc gratulecje córeczki i odpoczywaj kochana jak maja lekarz powiedziała na początku leż i pachnij :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16281 przez kasia86
tak Katarzynko od dzisiaj tylko leżę i pachnę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16337 przez Katarzynka
Hej mamusie :side: jak się czujecie :unsure:
A ja u was z apetytem bo ja jem bo wiem że trzeba bo wcale mi się nie chce... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16338 przez kasia86
ja chyba jem więcej jak przed ciążą ale nie wiele więcej..słodyczami się dojadam :) od czasu jak minęły mdłości to nie mam problemu z jedzeniem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16339 przez Katarzynka
To Ci fajnie ja mdłości nie miałam ale apetytu całą ciąże tez nie i jakoś żeby mi coś strasznie smakowało tez tego nie ma... A słodycze jem z przyzwyczajenia bo zawsze lubiłam a teraz też nie przepadam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl