BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 11 miesiąc temu #15286 przez Lola84
na wizytę jadę po południu tak gdzieś koło 15 :) a co do przeczucia to mi się wydaję że będzie dziewczynka, choć każdy dookoła też mi mówi że będzie chłopak, bo mam ładną twarz, bo to bo tamto ......................

jutro się okaże, mi się naprawdę wydaje że będzie dziewczynka ale zobaczymy, każda kobieta inaczej przechodzi ciążę, i nie każda ma takie same dolegliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15401 przez Katarzynka
Hej dziewczynki od kilku dni boli nie mnie brzuch czasem mocniej czasem słabiej ale tak krótko tak do półgodziny i przechodzi myslicie że to normalne bo wizyte u maojej ginekolog mam aż 26 maja...
13 mam 3D ale u innego lekarza u swojej będe mieć dopiero w czerwcu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15722 przez kasia86
katarzynko ja nie wiem...ja ci nie poradzę..ale szczerze mówiąc jeśli ból nie jest dokuczliwy to raczej nie ma sie co martwić...w końcu w naszym brzuszku dzieję się teraz rewolucja

ja we wtorek byłam na wizycie i wytłumaczyłam lekarzowi że mam takie jakby skurcze w brzuchu i twardnieje mi brzuch...zbadał mi długość szyjki i okazało się że mam zbyt krótką co może spowodować przedwczesny poród:( przepisał mi nospe co 4 godziny i jutro idę do kontroli...skurcze nie minęły więc chyba będę na silniejszych lekach:( bardzo się boję

jeszcze na dodatek miałam bardzo mocną grypę jelitowo-żołądkową trafiłam do szpitala...byłam tam 2 nocki i dzisiaj wyszłam..leczyli mnie tam przy okazji na tą moją zbyt krótką szyjkę...dostawałam 3 razy dziennie luteinę...jutro u swojego lekarza skonsultuję czym mam się leczyć czy tą luteiną czy czymś mocniejszym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15728 przez Katarzynka
Trzymam kciuki żeby lekarz jutro powiedział że już wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15782 przez ksemma
Cześć dziewczyny!
Dołączam do was. Termin mam na 10 września. Rozejrzę sie o czym tutaj piszecie i w miarę możliwości popiszę wami.

Mnie też boli brzucho, ale to normalne przecież więzadła sie naciągają, brzucho rosnie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15808 przez Batmanik
Witamy na forum ksemmo!!
Napisz czy wiesz juz co bedziesz miala???No to moze razem bedziemy rodzic bo mi tak termin wychodzi na 10-11 wrzesnia dzidzia jeszcze nie moze zdecydowac kiedy wybierze sie na swiat :laugh: mnie nic nie boli ani brzuch wogole jakbym w ciazy nie byla czasami tylko kregoslup ale to niormalne jak np dlugo autem jade...o ciazy przypomina mi tylko cisnienie masakra mam tak niskie ale takie sa uroki ciazy :) a teraz sobie siedze 2 dzien w domu i czekam na kuriera bo zamowilam posciel i pare ciuszkow z allegro i juz sie nie moge doczekac a w poniedzialek lece do siostry i chcialabym to jeszcze zobaczyc bo z niecierpliwosci umre :laugh:






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15818 przez kasia86
Katarzynko obawiam się że wszystko dobrze na pewno nie jest..skurcze mam co chwile praktycznie częściej mój brzuch jest twardy niż normalny...oby tylko był na to jakiś złoty środek...

jak leżałam w szpitalu to na mojej sali leżała dziewczyna z podobnymi dolegliwościami co ja i ona czekała na założenie jakiegoś krążka podtrzymującego żeby ta szyjka się nie skracała...mi w nic takiego nie proponowali to może nie jest ze mną aż tak źle..zobaczę co dziś mój lekarz mi powie..

umówiłam się z nim na 17.45 jak wrócę to napisze

ksemma witamy w naszych skromnych progach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15826 przez Katarzynka
Kasia86 czekamy na wieści :)

A co do imion to dajecie bardziej popularne czy też rzadkie ? Bo nasze Katarzyna (jest bardzo dużo Kaś ) jest bardzo popularne mniej więcej w naszym wieku ale mi się moje imnie podoba a jak jest u was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15828 przez kasia86
tak Kasiu nas to jest dużo :)

co do imion to podobają mi się różne...ale dla swojego dziecka chcę dać imię proste i ładne żeby mu się łatwo z nim żyło..czasem mamy zapominają że to dziecko w końcu dorośnie i będzie się wstydziło swojego imienia i będzie miało w tyłku że to np po ŚP prababci itp

moim zdaniem trzeba się kierować najpierw dobrem dziecka dopiero na drugim miejscu własnymi upodobaniami

na dzień dzisiejszy dała bym Emilia a w razie co to Oskar...ale wszystko może mi się jeszcze odwidzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15830 przez Katarzynka
Jak tak czasem myśle to jak imie popularne to bardziej znane i nikt później z takiego imienia którego jest dużo śmiać się nie będzie a ztakiego rzadkiego to mogą bo dzieci jednak są wredne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15831 przez Batmanik
hm... co do imion to my dla dziewczynki wymyslilismy Nadzieja(Nadja) a dla chłopczyka jeszcze nie mamy ale ciezka sprawa bo zadne imie dla chlopca nie podoba mi sie na ma tak uroczego jak dla dziewczynki Nadja:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15832 przez Katarzynka
U mnie jak nic się nie zmieni to będzie Mateuszek a jak lekrz się pomyliła i urodzi się dziewczynka to będzie Oliwka lub Nikola Anna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15833 przez kasia86
katarzynka masz rację dzieci są wredne i potrafią się wyśmiewać a potem jak zaczyna dorastać i się przedstawiać to każdy pyta JAK?? kłopotliwa sytuacja dla każdego

Mateuszek ślicznie :) nad Oliwią to sama się zastanawiałam i nad Mają też :)

kurcze mamy pewne imię dla chłopca Oskar a tu u nas dziewczynka się szykuje :) a dla dziewczynki nie mam takiego pewnego...Emilka tylko siedzi mi w głowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15836 przez Katarzynka
No wcześniej myślałam że danie imienia to łatwa sprawa wymyślić dać i już a tu tyle tezeba się zastaniawiać żeby dobrze była :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15843 przez iwo23_1990
Czesc dziewczynki jak juz tak mowicie o imionach to ja mam wybrane Olivier bo na 90% jak to lekarz powiedział będziemy mieli synka, no ale jak by była jednak córeczka to Nadia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl