BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 8 miesiąc temu #180662 przez Batmanik
Marysiu a co do bucikow moj maly juz dawno smiga w butach bo mi zawsze tak dziwnie bylo wzisc go w skarpetkach i kupowalam mu rozne i cholernik sciaga ale jedne z firmy befado mu podpasowaly i chce mu zaamowic i nie mam pojecia jakie wybrac :side: a tak to tez kupuje w zwyklych sklepach obuwniczych, w boti a nawet w biedronce wzielam mu adidaski bo byly ladne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #180689 przez raczek10
witaj Emilka wprawdzie my mamusie wrzesień 2010 to i tak służymy pomocą i rada . no i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)
no Ja tez musze Jasiowi jakies buciki znalezzc i mu kupić ze 2 pary . a najlepiej to mu w skarpetkach z absem i to mu odpowiada :laugh: oj ten mój chłopczyk jak ja go kocham :kiss: :kiss: jednak coś w tym jest ,ze synki sa mamusiowe a córeczki tatusiowe . ale ja i tak kocham wszystkie moje bąble choc te duże to juz sie dąsaja na mnie . :silly:

Martuska ja też kiedyś uczyłam sie wszystkiego robić ,bo kiedyś nic nie umiałam :( :blush: ale za to teraz to aż miło zajrzeć do spiżarki bo wszystko mam zrobione :lol:

MIŁEJ NIEDZIELKI MOŻE JESZCZE TU ZAJŻE . :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181911 przez raczek10
no i nasz wątek wymiera śmiercią naturalna :( ale mam nadzieje ,ze we wrześniu tu się wszystkie zameldują :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182400 przez Martuska
Raczku masz racje nasz watek wymiera ale nie wymrze jak dinozaury nie martw sie :laugh: Ja jestem teraz mega padnieta po pracy caly czas stoje w miejscu bo dostalam opieprz od szefa ze sobie siedze i gorzej moge kontrolowac kierowce ktory wrzuca towar i tak musze stac i stac i czekac na koniec :angry: :angry: a najlepsze jest to ze laski ktore pracuja dluzej niz ja sobie siedza..... Moj Miki ma katarek i czasem mi sie budzi w nocy, dzis przebil samego siebie bo sie obudzil o 4 rano i nie chcial spac tylko wariowal a teraz ocYwiscie stoi kolo mnie i robi brum brum brum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #182970 przez Batmanik
Witam!!!
moj polecial dopiero wczoraj:(
igora moja ma juz 7 zabka a 8smy w drodze:) gryzon maly:) i zaczyna stawiac pierwsze kroki:) bardzo sie ciesze bo zaczal akurat jak tata byl:))
my roczku nie robimy we wrzesniu a w pazdzierniku- troche dziwnie ale dopiro bedzie tata:( chyba ze na grudzien ale to juz troche dziwnie???
uciekam poleniuchowac bo dzis zwloki sa ze mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183166 przez raczek10
witajcie ja tak tylko na krótko bo siły brak :dry: u nas oki Jasiek biega juz nawet po podwórku i nie da sie za rączki prowadzic i pierwsze co to obiera sobie piaskownice i tam najchętniej by siedział i badał teren :lol:

Zuzia przechodzi okres buntu i musze zwyczajnie przeczekać a siły mi brak :dry:
u mnie cisza z telefonem od faceta co robote mi mial łatwić :angry: więc jestem zmuszona szukac pracy choć takiej na 2 tyg.w miesiacu . :huh: żeby z 500 zł dorobić :S mam nadzieje ze cos znajde co mi będzie odpowiadac :blink:

dzisiaj tez złożyłam papiery na dodatek mieszkaniowy i jestem ciekawa czy cos nam przyznają ;)
Gratylacjee Igorkowi z okazji pierwszych kroczków .

my też chyba imprezke na roczek troche przesuniemy bo zwyczajnie teraz kasy brak :dry: i dużo innych wydatków mamy :S więc Jasieniek musi troszke poczekać i razem z mama imprezka będzie na moje imieniny w pażdzierniku :lol:

NIE WIEM CZY DOBRZE PAMIETAM ALE MARTUSKA TO DLA CIEBIE DZISIAJ ŚWIECZKI PŁONA NA TORCIE WIĘC KOCHANA STO LAT STO LAT I DUUUUŻŻŻŻOOOO RADOŚŚSSCCCCIIII W ŻYCIU :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183188 przez Batmanik
Martuska WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!
ach z ta kasa niby szczescia nie daje a jak ulatwia zycia:( ja to sie martwie jak to u nas dalej bedzie choc moj dobrze zarabia ale zima sezon martwy a kasa leci a ciagle cos trzeba teraz nawet nie licze ile poszlo jak zjechal a juz nie mowie ile przelecialo kolo nosa za to ze zjechal ale cos za cos;(ach zapomnialam napisac igorek mial infekcje gardla ale juz jest lepiej i jak byl podziebiony ropialy mu oczka i dzis mielismy okuliste ale juz ne bylo z czym isc bo juz nie ropieja....a syropkow dostal ze 3 i granulki jakies ale co sie dziwic jak kochana babcia zakopcila pokoj po raz kolejny i po kapaniu musielismy na dworze posiedziec i go zlapalo bo wtedy upalow nie bylo...a syropy to az plakal i sie zanosil jak mu dawalam bo jeden jest przeookropny a jak byl maly to pil go...
no i nerwy pokazuje hehe ciotke gryzie jak chce go wziasc a jak mu leki probowalam wcisnac to i mnie dziabnal:)
uciekam sie kapac bo sie kleje cala przez ta parowe....
milej nocki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183657 przez raczek10
hej laseczki :laugh: no i znowu sama :S no ale ;)
zdrówka życzymy Igorkowi :)
Batmaniku no fakt niby szczęścia nie dają tylko jak bez nich żyć:S
u nas ażtakiej parówy nie ma ale moze w niedzielkę nadrobi.
moje dziecko ma 6 ząbków i7 w drodze :lol: noimyslałam,ze moj chlopczyk przytyl troche i go dzisiaj zwazyłam 9.500 :blink: no to waga sie ruszyła więc nie jest tak zle :side: czy wasze maluszki pija mleko ,lub kaszkiz bytelki ? bo my juz z tydzieńtemu pozegnalismy butelkęze smoczkiem Jasiu juz jakis czas temu nie chciał pic mleka ani kaszki więc po co dziecko zmuszać :huh: a teraz mleka to w cale nie chce jedynie tobudyń,jogurt i kaszki mleczneje .ajakwasze łobuziaki z jedzeniem sie maja :unsure:

NASZEJ MARYSI COŚ DŁUGO NIE MA :( CZYŻBY NA SZKOLENIU BYŁA :laugh: POCZEKAMY CIERPLIWI MOZE TU DO NAS LUKNIE :lol:
IDE SPAĆ MIŁEJ NOCKI :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #183738 przez Batmanik
Witam!!!
ja to nie mam czasu bo niby mam lezec ale nie potrafie i tak wczoraj robilam sok z aronii a dzis dorobie dla rodzicow i siostry...i chyba nalewke zrobie bo szkoda aroni...
moj wazy z 10kg i tez stoi w miejscu...
Raczku to zabki u Jasia tak jak u Igora 6 ma i kolejne dwa juz beda na dniach bo juz je widac:)
a z mlekiem to moj pozegnal sie jak mial 7 miesiecy..przeszlismy na kaszki i wcinal rano i wieczorem a teraz zje tylko od czasu do czasu rano...
i apetyt mu wrocil chrupki kukurydziane wcina non stop a jak widzi ze ktos je to stoi i krzyczy da da...ostatnio wciagnal 2 miski krupniczku a jak zobaczyl ze ciocia je to stal kolo niej i da i da... a dziadkowi wczoraj omal talerza nie wyrwal;)
Igor juz zdrowy tylko ja mam gardlo zawalone:(
milej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184151 przez raczek10
hej . u nas dzisiaj zimno i ponuro a ja jakas zdołowana jestem :( nic mnie nie cieszy . wręcz mnie drażni już nie długo dzieci do szkoły a my jeszcze książek nie mamy wszystkich ehhh muszę się wyżalić . może jakoś we wrześniu będzie lepiej . hydrofor sie popsuł i znowu 1000 w plecy . a po wode to do sąsiadów musimy naginać :blush: same straty chć bierz i w łeb se daj . nie wiem co mam robic czy dzwonic do znajomej cukierni i robote łatwić od wrzesnia ,czy zaczekac może facet zadzwoni no w kropce jestem . u mego tez mały przestój był teraz a kasa poszła na gospodarstwo i takie tam ,bo do tego tez trzeba dolozyć .samo sie nie zrobi . :( BATMANIKU CO U WAS jAK malutka rośnie fajniutko pewnie :D

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184430 przez Batmanik
Witam!!!
u nas 7 zabek sie przebil i 8 pewnie bedzie na dniach:) ale za to Igor jaki marudny:(
ach z ta kasa kuzwa wszedzie tylko kasa kasa a skad jej brac:(
Raczku moze sprobuj zadz do cukierni a jak sie tamten gosciu odezwie to wtedy skorzystasz ale decyzja nalezy do Ciebie...
a malutka kopie, jutro znow wizyta bo ten krazek musze zalozyc:( to bede wiedziec co i jak urosla a zdaje mi sie ze duza bedzie:)
a Igor jak mowie przytul dzidzie to tak tuli sie do brzucha- jak uda mi sie go nagrac to jakos wrzuce tutaj;)
a przyjechal chrzesny Igora z zagranicy i nawet czekolady dziecku nie dal ( co mi na tym nie zalezy ale po co sie szczycic- jak to jego matka robi- bo chrzesny to czy tamto- a chrzesny nic- o tyle ze sie chwile pobawil) ale on i jego matka to sa siebie wraci bo ta jak daje ciuszki Igorowi to jak moj jest a tak to wcale- kiedys jej pizne to spowrotem i powiem ze nie zycze sobie prezentow na pokaz!!! :angry:
ach szkoda nerwow na tego babsztyla wrednego
a gdzie reszta dziewczyn??? Raczku co my same na placu boju zostalysmy :unsure:
millej nocki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184483 przez Marysia27
Mam nową pamięć zewnętrzną w kompie, i wymienione parę innych rzezy, więc będzie już dobrze, ja Was nie zostawię :P Króciutko-
Martuska- STO LAT!!! troszkę spóźnione, a poza tym szkolenie mam 12-16 września :)
Batmanik, te ogórki nie robią na mnie takiego wrażenia, ale są osoby, którym takie chili nie przechodzi przez gardło, ja jem je prosto ze słoika, nawet na kanapki kładę bo uwielbiam, jak mi buzię krzywi :silly:
Raczku- jakich książek Ci brakuje? może mam coś na zbyciu z historii i przyrody, z podst. gimn. i liceum?
Bartek śmiga już sam jak potłuczony, czego efektem była wizyta na Izbie przyjęć w szpitalu, bo Bartek zasunął główką w drewnianą ramę łóżka i rozbił łuk brwiowy :( Pierwszej pomocy udzieliłam mu sama, a później dawaj do szpitala, a tam lekarka chciała odesłać mnie 100 km do Szczecina, bo oni nie mają na miejscu specjalisty, i nawet nie chciała Bartka badać, ale nie dałam się spławić, i łaski mi nie zrobiła, poprosiłam o innego lekarza, ostatecznie z Bartkiem wszystko dobrze,, ranka niewielka, ale opuchlizna i siniak do najpiękniejszych nie należą :( Kurcze, matka może mieć oczy nawet wokół dupy, za przeproszeniem , a i tak nie upilnuje :( do jutra dziewczynki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184898 przez raczek10
hej . Jak miło Marysiu ,że jesteś :laugh: dziękuje za chęc pomocy . brakuje nam matematyki do 6 kl i kilka do 1 gimnazium no i ćwiczenia . :dry: ale może damy rade . SUPER ,ŻE Tusiek JUŻ CHODZI I BUZIAKI DLA NIEGO . A GUZY NA GŁOWIE TO U NAS TEŻ SIĘ ZDARZAJĄ :blink:

A JA MUSZE TERAZ WZIĄĆ DUPE W GARŚĆ I DZWONIC ZA PRACA NA POPOŁUDNIÓWKI ,BO INACZEJ NIE DA RADY U NAS :dry: CHOĆ NA PARE MIESIĘCY TAK ,ZEBY NA NOGI STANAC ,BO ZIMA TO NIE WIADOMO JAK U MEGO Z ROBOTĄ BĘDZIE . A CO DO WYJAZDU TO MAMY CZEKAĆ POWIEDZIAŁA ,ZE JAK COS BĘDZIE MIALA TO NA PEWNO DO MNIE ZADZWONI . A MNIE Z JEDNEJ STRONY TO TAKI WYJAZD WCALE SIE NIE UŚMIECHA A Z DRUGIEJ TO NIE MA INNEGO WYJŚCIA :( TYLKO ,ŻE TO SIE MOZE PRZECIĄGNĄĆ DO NASTĘPNEGO ROKU . WIĘC NIE MA CO TRZEBA COŚ SZUKAĆ INNEGO :huh:

Batmaniku super ,że malutka rośnie i oby zaczekała na swój termin :) u nas też moja Klaudia ma chrzestna w norwegi i nawet na Komunie sie nie pofatygowała nawet kartki wysłać a dziecku przykro jak cholera i weź mu wytłumacz dlaczego :dry: a reszta to super :lol: a nasz JASIEK to ma chrzestnych co mają po 16 lat :lol:

aaaa dziewczyny jutro już wrzesień :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #184900 przez raczek10
coś nam forum sie posypała ja nie moge wejść na stronę ostatnie dyskusje :angry: bo tam wszystko rozsypane i tylko jakieś małe kawałki można odczytać :( coś wszystko siadło z serwerem pewnie . a wczoraj to jakiś nowy errroooorrrr wyskakiwał :angry: i nie mozna było otworzyć nawet strony głównej :ohmy:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185238 przez Martuska
Witam!
Mnie dopadła jakaś choroba mówię jakbym nie wiem jak się poprzedniego dnia nachlała:( Gardło boli jak nie wiem... Mam nadzieję że Miki się ode mnie nie zarazi, a tak poza tym to dostalam umowe o pracę na 2 lata i się cieszę, Niedługo październik zaczynam studia jakoś to powinno być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl