BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 8 miesiąc temu #189199 przez raczek10
witam . Mka super ,ze z Jasienkiem ok. i ze fajnie sie rozwija.

Marysiu trzymamy kciuki za twoja silna wole . tak trzymac prawo jazdy jest poterzebne do zycia jak woda .
Batmaniku juz niedługo i będziesz śmigać niczym ja na wszystkie mozliwe etaty przy 2 maluchów az sama będziesz się dziwić skąd ty tyle siły masz :blink: jak TO Marysia kiedyś napisała my kobiety jesteśmy PANCERNE :lol:
Martuska ty też niezle dajesz sobie rady a teraz jeszcze zaczniesz studia :) oj będziemy mamami na wrześniu na wysokich obrotach :laugh:
pozdrawiam . pa . pa .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189234 przez Marysia27
Batmanik, to ja nie mam więcej ptań zarobasko ;) ! ładnie zarabiasz, jak tez mam takie ambicje :silly: a to zdjęcie siniaków Bartka, strasznie niewyraźne, bo On ciągle się rusza i nie da rady zrobić zdjęcia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189248 przez Marysia27
Nie mogę załączyć zdjęć, może wieczorem się uda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189277 przez Batmanik
ach patrzylam na allegro za kaskami do chodzenia i mozna uzywane wyrwac za 50zl....
a moj wypadl dzis z kojca bo tam jest takie wyjscie i wszedl sie pobawic a wychodzac raczka sie mu zaplatala i upadl buzka na dywan:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189477 przez Marysia27
Batmanik, widzę że i Ciebie nie ominęły wypadki małego... niestety, choćby nie wiem jak się matka starała, na 1000% i tak w jedej chwili coś może pójść nie tak. A jak tam Igorek? mocno buziaka obił?Bartek ma straszne te siniaki, jak dziecko zaniedbane :( W niedziele wyjeżdżam na szkolenie do Wrocka, noclegio mamy po piątku w hotelu Orbis, więc jest elegancja, bank opłacił nam też drobne przyjemności jak basen, ale i tak mi smutno zostawiać moje dziecko :( sama podróż trwa 7,5 godż, na szczęście mam materiały szkoleniowe, więc nie powinnam się zanudzić. Nie wiem czy w hotelu jest bezpłatny internet, więc kto wie, czy od niedzieli, dopiero w sobotę Wam czegoś nie napisze. I zajżyjcie na bloga, jest tam mój mowy tekst :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189601 przez Batmanik
Marysiu to bedziesz w moich stronach:) ale mysle ze w takim hotelu powinien byc internet...
nie bardzo sladu Igor nie ma- wyglada to jak rumieniec delikatny bo to tez Bog wie jaka wysokosc nie byla bo to wypadl przez ,,wyjscie awaryjne" w kojcu...poniej mu juz dalam poduszke zeby w razie W mial miekkie ladowanie;)
ale i bez dalszych przygod sie nie obeszlo bo siostra zostawila igorowi pod reka kolczyki, ktore wzial do buzi, pozniej dlugopis a na koncu zamiast go przyprowadzic do mnie to puscila go samego a on chodzi trzymajac sie sciany a po drodze byl grzejnik i lekko sie sparzyl w łapke...i juz mi nerwy do siostry puscily :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189771 przez Marysia27
No to ładnie, trochę bez pomyślunku zajęła się Igorem Twoja siorka... dla kogoś kto nie ma dzieci, zagrożenie ze srony długopisa, nie jest wcale takie oczywiste, a ja już widzę oczami wyobraźni, jak dziecko upada i wbija go sobie np. w oko czy buziaka. A net bedzie, tyle że płatny... zobaczymy, jak szybko mnie koniecznośc dopadnie, i czy w ogóle będę miała głowę do korzystania z neta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189774 przez Marysia27
Halo Martuska, widzę że jesteś na wątku :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189775 przez Martuska
No jestem Marysiu tak chwilowo, jestem złą bo jeszcze na dodatek zgubiłam umowę z pleya i teraz jak będzie jakieś rozpatrzenie reklamacji to nie wiem co ja zrobie;/ [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189778 przez Marysia27
Martuska, mój mąż pracuje w PLUS GSM, i powiedział, żebyś poszła do punktu Play, bo oni powinni miec kopie umowy, i bez problemu powinni Tobie ją wydać, przynajmniej On tak robi w Plusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189779 przez Marysia27
A poza tym uśpiony wirus na kompie znów się uaktywił, więc pewnie żegnajcie na jakiś czas, za jakiś czas :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #189781 przez Emme
Batmanik napisał:

Marysiu to bedziesz w moich stronach:)

w moich trochę też, ale z innej strony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189878 przez Marysia27
Emme napisał:

Batmanik napisał:

Marysiu to bedziesz w moich stronach:)

w moich trochę też, ale z innej strony ;)

No to co dziewczynki, może jakaś imprezka w Orbisie :blink: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189924 przez Marysia27
dziewczyny planuję za pieniądze od chrzestnego Bartka kupić pierwszy rowerek i wybrałam coś takiego allegro.pl/rowerki-z-miekkimi-kolami-tot...daz-i1793339516.html i co myślicie? mam nadzieję, że będzie nam dobrze i długo służył, przynajmniej do czasu, aż Bartek nie osiągnie wagi 25 kg :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #189953 przez Batmanik
Witam!!!
moj Igor mnie dzis rozbroil spal sobie na wersalce i wyszlam do kuchni a ten sie obudzil zszedl z lozka i juz wychodzil z pokoju jak ja wracalam czort maly :ohmy: az mi sie goraco zrobilo ze nie zladowal cale szczescie bo niby potrafi schodzic ale zawsze to dziecko i ma nieskordynowane do konca ruchy :huh:
Marysiu tego rowerka nie mam sprawdzonego ale Igora przymierzalam na taki tablica.pl/oferta/rowerek-arti-duo-trojk...er-rower-IDjtf3.html i bylam bardzo zadowolona bo na tym podnozku tak mu nozki fajnie lezaly nie zjezdzaly( bo jest dosc szeroki) i nie tarl nigdzie ( a mial taki jezdzik co nozki mu zjezdzaly albo tarl o kola) no i w tym arti za rok ja juz sam moze pedalowalby mozna odczepic ten podnozek....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl