BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 8 miesiąc temu #185410 przez Marysia27
Hej hej :) ja właśnie skończyłam robić sok pomidorowy na zimę,rano walczyłam z ogórkami :S niech te przetwory się kończą, bo można kota dostać od wciąż tej samej dzikiej roboty! Forum w rozsypce, żeby móc cokolwiek napisać, wchodzę przez profil, gdzie wyświetlane są ostatnie posty... Martuska, na gardło najlepszy sok malinowy, fajnie rozgrzewa! Umowa na dwa lata to zawsze lepiej jak przedłużać ją co roku. Ja w razie, jak podpiszę po 3 mcach w banku umowę na stałe, a robota okaże się być do dupy, to pierdzielę wszystko, planuję kolejną ciążę, a na niej płatne 100% i jeszcze na niani oszczędzę :P Ale serce dalej boli, że nie mogę pracować w szkole, a z drugiej strony, lepiej pracować w banku przy komputerze, niż zasuwać fizycznie- nikomu niczego nie ujmując! ale nie po to tyle lat się kształciłam, żeby teraz nic z tego nie mieć B) Raczku, lepiej samej coś pokombinować z pracą, nawet na pół etatu, niż czekać czy zadzwonią czy nie. A Ty zaradna kobitka jesteś, to na pewno dasz sobie radę :)spokojnej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185422 przez raczek10
Witajcie wiśnióweczki :lol: :D to nasz miesiąc i naszych pociech więc wszystkim dzieciaczkom z września 2010 chce życzyć dużo uśmiechów i radości .

czas szybko leci rok minął :ohmy:
ja to grzebie w zakładkach historii i tamtędy wchodzę na forum :P ale może cos poładuja w końcu bo to nasze forum straci wielu użytkowników :S
Martuska umowa na 2 lata to nie źle :) ja do swojej pracy nie wracam B)

miłego dnia :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185582 przez Marysia27
Kosmos z tym naszym forum, jeszcze trochę, a skończy się dziewczynom cierpliwość i mało kto będzie tu zaglądał przez te errory :( a u nas ciekawostka- ciepłej wody ma nie być do 20 września!!!! a nie ma już od 2 tygodni i to jakaś masakra, bo nawet spokojnie kąpieli nie można zrobić, tylko ganiam z garami z nagrzana wodą dla naszej trójki :X Raczek, a Ty czemu nie chcesz/możesz wracać do dawnej pracy? ja zaraz śmigam do banku podpatrzeć pracę dziewczyn, bo za chwilę szkolenie i nie chcę na beton jechać :blush: Miłego dzionka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185667 przez raczek10
JA ZANIM TAM WRÓCE PO WYCHOWAWCZYM TO MI UMOWA SIE O PRACE SKOŃCZY :dry: A Z TEGO CO SŁYSZAŁAM TO ONI JEŻDŻĄ PO TAKICH CO NA URLOPACH BYLI I KASĘ BRALI :( A I jasiu MAŁY BĘDZIE JESZCZE A U NAS DO PRZEDSZKOLA I DO ZERÓWKI TO OSOBIŚCIE TZREBA PROWADZAĆ :dry: NO ALBO NIANIE NAJĄC ALE TO JUŻ BY BYŁA PORAŻKA TOTALNA JA ZA 1200 DO PRACY W TYM 700 ODDAĆ NA OPIEKUNA :angry:

U nas z wodą to samo co u was tylko ,że u nas do sasiadów naginamy bo nam pompa siadła :angry: a nowa 600 ale u nas cienko teraz i narazie musimy przesunąc to na póżniejszy plan ale tak na 3 tyg , bo bez wody to koszmar jest :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #185799 przez Martynka__89
Kochane teraz kolej roczkowa przeszła na Wasze pociechy. Ja staram się często zaglądać na forum, ale wolę już napisać:

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich wrześniowych Dzieciaczków :* sto lat i wszystkiego co najlepsze ;)

Ależ idzie się wzruszyć :ohmy: Czuję się jak taka duża rodzinna ;) Ah... W tym miesiącu byłam na ostatnich nogach :) Już planuję Kolejną Dzidzię na wrzesień 2013 :) Bardzo chciałam urodzić właśnie w tym miesiącu. Tak gorąco Pozdrawiamy i życzymy Wam jak najlepiej :)

Ps. Batmanik jak samopoczucie ?
Raczku będzie dobrze bo musi być ! (Ja gram w totka może, a już coś się może uda).
Marysiu powodzenia w pracy, może będzie super. W razie czego Bartkowi przyda się rodzeństwo ;)
Martuśka szybkiego powrotu do zdrówka.


Ps. Czekam na zdjęcia :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185838 przez Batmanik
Witam!!!
U nas oki wszystko, mam wkoncu czas do Was zagladnac:))
a wiec Marysiu- moja mama sprobowala tej salatki i zachcialo jej sie robic i tak dwa dni spedzilysmy na sloikach bo i papryke robila no i oczywiscie przeciery porobilysmy:) a ze mnie natchnelo to stwierdzilam ze zrobie pomidory w zalewie i salatke z pomidorow kapusty i ogorkow( nie wiem co to bo pierwszy raz bedziemy to robic) no i na ta okolicznisc wzielam sobie sliki od kolezanki bo chciala wyrzucic a teraz juz nie wiem po co to robie bo znow mamy sciecie z moim i mialam dzis wracac od rodzicow ale w ostatniej chwili zostalam, cos mi sie zadaje ze pojade sie spakowac tylko....
a co do pracy to ja raczej tez nie wroce do tej samej - raz ze nie mam po co a dwa to jest praca na dwie zmiany i w weekendy tez:(
my mamy az 7 zabkow i osmy w drodze:) ida mu jeden za drugim:( ach juz rok minal nawet nie wiem kiedy i te oczekiwanie pamietam ktoras sie nie odezwala to juz niecierpliwilysmy sie ze juz w szpitalu pewnie i urodzila:)
moj smyk juz spi, mala dwa dni nie kopala a dzis cos powoli zaczyna len maly:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #185972 przez raczek10
cześć dziewczyny :)
oj działo sie tutaj rok temu . a teraz będziemy z nie cierpliwością czekać na twoja kruszynkę Batmaniku :) mój dzisiaj dał do wiwatu i też mu 8 ząbek idzie ma 4 na górze i 3 na dole . Dziewczyny moje w szkole a w domu cisza i pusto sie zrobiło .Zuzia tez mówi ,że do szkoły idzie i sie pakuje w plecak a dzisiaj rano kanapke kazała sobie zapakowac no i musze pilnować ,zeby nie została ta kanapka w tym plecaku bo wyjąc sobie nie da mała uczennica :laugh:

buziaki później tu wpadnę

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #186080 przez Martynka__89
Batmanik a na kiedy masz termin ?



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186116 przez raczek10
hej . Martynka a u ciebie aż tak żle :blush: że z domu chcesz uciekać ?Nie martw się jakoś życie się samo ułoży ,bo człowiek chce po swojemu ale nie zawsze się da :dry:Ucieczka problemu nie rozwiąrze trzeba rozmawiać
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no szkoła sie zaczeła i musze sobie jakos czas zorganizować ,bo do tej pory mi dziewczyny pomagaly a teraz sama bede . A moja Zuzia mnie męczy no i taki mały kacik jej zrobilam i mówi ,że to jej szkoła i tam lekcje odrabia i puzle układa :laugh: ale ona ma potencjał tak szybko wszystko łapie i chłonie az zal ,ze do przedszkola nie moze iśc :dry: ale w domku postaram sie z nia pracowac ,to moze potem będziue latwiej jej :blink:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #186131 przez raczek10
ale mnie na wspomnienia wzięło :lol: :lol: a tak pisałyśmy rok temu www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...ien2010/Page-62.html

gdzieś na którejś stronie miałam tabelke z naszymi dziewczynami i maluszkami musze poszukać :laugh:



Miejsce: Lubelszczyzna

O:Mamusia WRZESIEŃ2010 10 mies. temu
CZEŚĆ KATARZYNKO fajnie że Kinia byla grzeczna ja tobie zazdroszczę że ona tak ci ładnie śpi nasz to jak czasem od 22 do 3 rano a potem to już co godzinke do rana a i w dzień nie chce dłużej pospać czasem 15 min i oczka otwarte ma .

MARTYNKA zaglądaj tu do nas tylko u nas też wymiotło wszystkich. Dzisiaj rano posiedziałam na necie i wiecie ile mamusiek na wrzesień było:zacznę od Batmanika bo to ona utworzyła ten wątek

Batmanik-termin 11 września ur.Igorek
Dziub12 -termin 04 września ur.Kacperek 29 sierpnia
raczek10-termin 04 września ur.Jaś 10 wrzesień
roxana -termin 03 września ur.Tymuś 09 wrzesień
Katarzynka-ter. 04 paździer.ur.Kinia 04 wrzesień
Mika -termin 27 wrzesień ur Jaś 10 wrzesień
Marysia27 –termin 22 wrzesień urBARTUŚ 25 wrzesień
Kasia 86 – termin 21 września ur. Coreczka
Ivo23 –termin 15 września ur. Olivierek
Olatoma -termin 22 września ur Mateuszek
lola84 -termin 03 wrzesień ur.??????
asiczka -termin 06 wrzesień ur ???????
ksemma -termin 10 wrzesień ur ????????
aicluj -termin 10 wrzesień ur ????????
rabarbar –termin28 wrzesień ur ZOSIA 29 WRZESIEŃ
Kinia 1-termin 27 września ur.??????
Anuśka-termin 15 wrzesień ur ????

Przepraszam jak cos pokręcilam.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186227 przez Martuska
Cześć Laski!
Mi już mija coraz lepiej się czuję ;) Miki śpi a ja się wzięłam za sprzątanie i ogarnęłam prawie całą chatę ;p Czekam właśnie na teściową i zaraz mykam do pracy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186348 przez raczek10
hej ja tu znowu dziś zaglądam :) dzisiaj dzwoniłam do cukierni no i mam w poniedziałek zajechać i pogadać co i jak . HHHUUURRRRAAA ale sie ciesze ,ze bede miała robotę he he :laugh: tylko na forum bebe rzadziej wpadac :dry: no ale jakos damy rade . musze jakos to wszystko ogarnac i zegrać :) mykam pa pa .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186404 przez Martuska
Bardzo się cieszę Raczku że dostaniesz pracę z kasą będzie lepiej i w życiu także coraz lepiej.. Bo jak są pieniądze to jest i szczęście;) Ale mnie dziś teściowa wkurzyła miałam za 8 minut autobus a Miki zrobił kupkę i zamiast ona przejąć obowiązki to ja go umyłam, ubrałam, zrobiłam mu herbatkę i wyszli na spacer.... A ja spóźniłam się do pracy, już nie mogę z tą kobietą ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186413 przez Batmanik
Witam!!!
Raczku ale nam podrzucilas strone:) ach jak to bylo...a to juz rok do przodu jestesmy:)
a moj Igor ma 4 zabki na dole i 3 na gorze...
Martynka widze ze tez sami nie mieszkacie:(ach gdyby to bylo takie proste wyprowadzic sie:( a ja dzis slyszalam ile kosztuje utrzymanie dziecka do 18 czy 20 lat :ohmy:
ja mam termin na 11 listopada a jak bedzie to sie okaze- juz sie doczekac nie moge ale lepiej zeby jeszcze posiedziala w brzuszku malutka...
Raczku gratuluje!!! kto szuka ten znajdzie!!!
ja dzis zrobilam pierwszy raz pomidory do sloikow- ciekawe co z tego bedzie...
Igor juz spi, zaraz tez uciekam bo nogi mam jakby mi ktos kamieni poprzyczepial takie ciezkie :( a tu jeszcze 2 miesiace....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #186451 przez raczek10
hej laseczki fajnie ,ze któraś jest :)

Martuska współczuje teściowej tak to już jest z tymi babami :angry:
zobaczymy jak to u mnie sprawy się będą miały :S jak my to ogarniemy :dry: mój nie za bardzo zadowolony z tego ,że do pracy idę ale jakoś żyć trzeba . A co racja to racja kto szuka ten znajdzie choć dla mnie to nie było trudne :lol: znajoma cukiernia no i kiedyś tam pracowałam i szefowa mi kiedyś powiedziała ,ze jak mi trzeba będzie roboty to mam przyjść lub zadzwonić :laugh: i super ,że się odważyłam ,bo szczerze mówiąc nie myślałam ,że tak łatwo pójdzie :woohoo:6 lat jak tam pracowałam ale kontakty miałam super z szefostwem .tylko ,że tam praca na czarno ale mi takiej teraz trzeba .

Batmaniku no ja cały czas czytam nasze archiwum :blink:

tylko tabelkę muszę przerobić bo imion kilka maluszków brakuje i Mikiego z Martuską dopiszemy :lol: .
Batmaniku czym są 2 miesiące podług roku szybko zleci i zaraz będę wklei-ac linka z narodzin twojej córeczki . ach jaka ja dzisiaj jestem zadowolona :) w końcu do ludzi wrócę he he ale moje słodziaki na tym ucierpią no i mąż ,bo wieczory będzie miał beze mnie ale może dziećmi się zajmie ,bo ostatnio zauważyłam ,że więcej czasu im poświęca i jakby zrozumiał ,że ojciec jest po to ,żeby dziecku dać wszystko co ma i nie chodzi tu o rzeczy materialne . miłej nocki :side:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl