BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 5 miesiąc temu #232463 przez Marysia27
Batmanik napisał:

chcialabym urodzic 18tego w urodziny siostry:)) miala by superasny prezent:)

Jaka dobra siostra z Ciebie! w takim razie życzę, aby tak się stało, choć to łądny kawałek poza terminem ;)
Ja niestety mam wrodzone zwężenie kanału rdzenia kręgowego części lędźwiowej kręgosłupa, i co jakiś czas się to odzywa, ale ostatni taki hardkor miałam dobre 2 czy 3 lata temu, a przy Bartku nie mogę pozwolić sobie na leżenie i dogorywanie z bólu cały dzień :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232529 przez Martuska
NIe zazdroszcze Marysiu:(( NIestety przy dziecku nie można sobie pozwolić na chwilę odpoczynku i zregenerowania sił. Trzeba mieć ocy dookoła główki.... Życżę szybkiego powrotu do zdrowia Kochana!!!

Mój Miki nauczył się ostatnio kosi kosi robić, papa, i pokazywać gdzie jest lampeczka, ah jeszcze bym zapomniała umie robić noski noski eskimoski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232530 przez Martuska
Batmanik ja też Ci życzę żebyś urodziła w terminie dogodnym dla Ciebie;* I duuuuużo sił!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232552 przez Marysia27
Martuska napisał:

NIe zazdroszcze Marysiu:(( NIestety przy dziecku nie można sobie pozwolić na chwilę odpoczynku i zregenerowania sił. Trzeba mieć ocy dookoła główki.... Życżę szybkiego powrotu do zdrowia Kochana!!!

Mój Miki nauczył się ostatnio kosi kosi robić, papa, i pokazywać gdzie jest lampeczka, ah jeszcze bym zapomniała umie robić noski noski eskimoski

Dzięki, marzę już tylko o tym, żeby leki zadziałały :ohmy: Właśnie wróciliśmy mają familią ze spaceru w lesie, pogoda fantastyczna, multum liści pod stopami cudownie szeleści, uwielbiam nasze wspólne wyjścia :)Teraz czekam na przybycie teściowej, Ona robi mi zastrzyki, tak dobrze, że nawet ie czuje kiedy to wszystko się odbywa :laugh:
Fajnie jest uczyć dzieci nowych rzeczy, mój jak słyszy, że się z kimś żegnam przez telefon, to tez robi papa, nawet jak ubieram się żeby iść z psem, dziecko mi macha na pożegnanie. A noski, noski, to bardzo lubi robić z Bartkiem Marcin :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232580 przez Martuska
A my z Malutkim u babci siedzimy i tak patrzę na mojego Szkraba i stwierdzam że jest straszny mami synek ;d;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232625 przez Batmanik
ja tez Marysiu zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!
a dokladnie kazda naowa umiejetnosc dziecka cieszy:))
moj to z tata robi indianina i tancza- igor ma takie poczucie rytmu ze cho cho- bez mala ciagle tanczy nawet jak muzyka jest w tle reklamy-
a co do reklamy to baaaardzo lubi reklame OREO na koniec spiewa razem z nimi:)
moj juz spi ja uciekam posprzatac i sie kapac i lezec:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232728 przez Marysia27
Batmaniku, w takim razie miłego leniuchowania :laugh:
Igor z Bartkiem by się dobrali, Młody też zasuwa aż miło przy muzyce, i nie ważne czy to teledysk, reklama, czy ktoś dzwoni na telefon :side: A teraz najbardziej podoba Mu się LMFAO Sexy and I know it :lol: małemu w końcu ruszyły zęby idą na raz dolne dwójki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232762 przez Martuska
Oh mój Mały też muzykalny chłopczyk po mamusi ma słuch ;) Fajnie dupcią rusza i ma takie loczki jak dziewczynka z reklamy pampersa;D Ja Ci Batmanik strasznie zazdroszczę ile bym dała żeby znów być w ciąży i urodzić córeczkę.. Ale jest jeden wieeeeeeeeeeeeeeelki problem brak kasy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232940 przez Batmanik
Raczku gdzie Ty sie podziewasz??!!
no dokladnie muzykalne te nasze chlopcy!!:)
Marysiu tak dzis patrzylam na wlosy igora i jemu sam sie irokez robi zawsze po kapaniu hehe i tak mu zostawiam:)
a co do zabkow wspolczuje Ci:( mojemu to przebijaja sie juz jakis czs 3-4 z kazdej strony na raz:( ach dzis kontolr mamy na 16ta ciekawe co bedzie a juz nie moge sie doczekac jak powtorki wynikow ale to dopiero gdzies po 20 listopada bo ciekawa jestem jak tam jego anemia( z chcecia juz poszlabym ale szkoda mi tak igora meczyc)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232947 przez Martuska
A my dziś idziemy do pediatry bo Mały znów ma jakąś wysypkę boziu czy to się już nigdy nie skończy:( Od półtorej tygodnia jest non stop chory na różne rzeczy a to gorączka z nikąd, a to katar kaszel, a to znów gorączka, teraz wysypka.... I to wszystko w przeciągu 2 tyg.

Oby to tylko nie była różyczka. No tak masz rację Batmanik dzieci przeżywają...

Miki jest dzielny u kekarki i zawsze dostaje naklejkę dzielny pacjent

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232962 przez Mika
Jestem znowu :)
Marysia ale Bartek ma włosy superowe. Mój Jasiu jest prawie łysy ciągle. Urodził się z burzą włosów i po 3 miesiącach wyłysiał. Teraz ma taki delikatny meszek. Mam nadzieję, że po mnie fryzury nie odziedziczy bo ja do 3 roku byłam prawie łysa! Teraz też burzy włosów nie mam.
Martuska a Ty nie szczepiłaś Mikiego na odrę świnkę różyczkę?
To chyba obowiązkowe szczepienie po roku.
Po tym nie powinien różyczki dostać.

Mój Jasiu też ciągle dupką kręci do każdej muzyczki.
A jak mu zanucę jakąś melodyjkę z którejkolwiek zabawki to od razu biegnie ją włączyć. Nawet jeśli zabawki mają po 10 melodii to wie którą trzeba włączyć. Cwaniak mały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232989 przez Martuska
Mika szczepiłam Mikiego chyba we wrześniu jeszcze ... Także nie wiem co to może być. Idziemy dziś do lekarki to się wszystkiego dowiemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #232999 przez Batmanik

Mam nadzieję, że po mnie fryzury nie odziedziczy bo ja do 3 roku byłam prawie łysa! Teraz też burzy włosów nie mam

moja siostra to tez do 3roku lysa byla a siostrzeniec w grudniu skonczy dwa latka i wkoncu widac mu jakies wloski:))
bo ih=gor byl lysy ale jak mu sie teraz wlosy rzucily to cho cho-
co do szcepien to moj tez tych po roku jeszce nie mial - bo albo biegunka, albo katarek i tak wkolko:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233026 przez Martuska
A mój Miki znowu urodził się łysy a teraz to ma takie włoski że można robić mu kucyki;)
Nawet nieraz mu spinam grzywę spinką i tak słodko wygląda ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233045 przez Marysia27
Witaj Mika :)
Bartek najpierw długo miał liche i krótkie włoski, a teraz ruszyły, mam nadzieję, że ich gęstość odziedziczy po mnie, bo ja mam ich zatrzęsienie, czasem problem mam żeby włosy uczesać :ohmy:
Martuska, ja Bartkowi tez przymierzałam się do zrobienie kiteczki, ale odpuściłam, jak kolejna dzidzia będzie córeczką, to wtedy będę meczyć ;)
A o szczepieniu póki co pamiętam, ale jeszcze tyłka nie ruszyłam, odpukać mały nie choruje, to trzeba skorzystać, zaszczepić, żeby poźniej kichy nie było.
A Igorkowi to nieżle idą te ząbki, ale wcześniej ode mnie będzie sz miała spokój od ząbkowania- no przynajmniej na jakiś czas, dopóki mała nie wejdzie w ten okres ;) Raczku, gdzie sie podziewasz? nasz wątek znowu ożył, aż miło zobaczyć powiadomienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl