BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 4 miesiąc temu #262744 przez Marysia27
Cicho sza, oby to tylko świąteczne porządki wciągnęły Was dziewczyny tak bardzo, że nie zaglądacie na nasz wątek :P ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262875 przez Batmanik
Marysiu u mnie powoli porzadki, zakupy no i brak nastroju - zycie pod presja czasu mnie wykancza nerwowo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263346 przez Katarzynka
Batmanik grtulacje Dzidzi :kiss: :) zadko bardzo zaglądam więc nic nie wiem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263355 przez Batmanik
wlasnie katarzynaka odzywaj sie czesciej!!
milo ze zajrzalas!!
a teraz to chlopczyk bedzie??
co tam u Cb??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263365 przez Katarzynka
Teraz Mateuszek mąż sie cieszy :)
Ja moglam miec dwie Dziewczynki rozowe :lol:

A tak po zatym to u mnie duzo sie dzieje Kinga umie juz wszedzie wejsc i szybko biegac za to ja coraz wolniej chodze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263824 przez Marysia27
No pięknie, jeszcze jedna wrześniówka jest między nami, bardzo mnie to cieszy :lol: przede wszystkim gratuluje brzuszka i super że mała jest wszędobylska, przynajmniej wiesz, że masz dziecko :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
To będzie tragedia, gdy tym razem znów się nie uda, ale na przekór wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze :blush: Trzymajcie kciuki, następnym razem jak o tym wspomnę, to mam nadzieje w kontekście osoby zatrudnionej B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263875 przez Batmanik
Marysiu trzymmy kciuki!!!
a ja mam pobojopwisko w pokoju a swieta tuz tuz:( czasami mysle ze nie dam rady do swiat posprzatac po remoncie
u nas nic nowego tyle ze Igora strasznie mecza zeby:(
piszcie co u was..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263886 przez Marysia27
U nas wyszedł ząb trzonowy, chyba szóstka, i kolejny trzonowy idzie z drugiej strony na górze. Trochę to nie po kolei, ale lepiej tak jak wcale nie szły :laugh: Szkoda że za staże z urzędu pracy tak mało płacą, u nas szukają osoby do biura w policji, ale za te pieniądze do niani na pełen etat musiałabym jeszcze dopłacać :angry: Po prostu się to nie opłaca, choć zajęcie na pewno ciekawe :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263922 przez Batmanik
Marysiu nie znam sie ale 3-4 to sa trzonowe?? czy oczne??? mojemu trzy 4ki sa juz bezmala na wierzchu
a co do pracy w policji ja mialam tam sataz i bardzo ciekawa praca- chcialabym miec taka prace jako cywil w policji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264413 przez Marysia27
Kochana może praca fajna, ja też jestem jej ciekawa, ale staż, do którego muszę na nianię dołożyć, to nie dla mnie :( Co do ząbków, to nie wiedziałam o ocznych, kurcze sama nie wiem, one wyszły daleko w paszczy Bartka :unsure: Więc chyba nie czwórki ani piątki :unsure: Dostałam dziś telefon od kolegi, jutro jadę zawieść CV i porozmawiać z Panią Dyrektor,proszę 3 mać kciuki obowiązkowo :lol: :ohmy: ja w końcu pomyłam dziś wszystkie okna, mieszkanie od razu wydaje się jaśniejsze :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265560 przez Batmanik
halooo
gdzie sie podziewacie dziewczeta??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #265667 przez Marysia27
jesteśmy- no przynajmniej My :blink: jestem "troszkę" zakopana w przedświątecznych obowiązkach, i marzeniach o pracy w szkole, które mają dużą szanse się ziścić :lol: A poza tym, duszą i ciałem nalezę do naszego bloga, który pochłania kawał czasu, którego i tak nie ma za wiele, ale co tam, nie ma to jak satysfakcja z dobrze wykonanej pracy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #266404 przez Martuska
Dziewczynki życzę wszystkim z osobna Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku.

U mnie wieści z pracą wyglądają następująco : zakwalifikowałam się do drugiego etapu rekrutacji w Kruku i jak przejdę ten etap to będę pracownicą Kruka ;)

Z Mikim wszystko ok , 26 grudnia mamy chrzest. Byłam dziś z Małym u fryzjera i podcięła mu troszkę włoski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #266633 przez raczek10
witam was moje kochane :) na początku składam wam życzenia wesołych i spokojnych świąt. ja dalej bez neta i pisze od teściowej ale co tam nie takie rzeczy sie pzrzeeżyło tęsknie za wami jak holera i niedługo bez was zwariuje . w domku tak sobie bywało lepiej mój mnie tak ostatnio wkurza ale to inna bajka . napisze wam innym razem w innej atmosferze . Katarzynko zaglądaj tu do nas często . ja mam nadzieje ,że niedługo tez tu wróce na dobre . buziaki dla was wszystkich :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ps. wszystkim z forum życze wesołych i radosnych świąt :) pa pa do następnego psota :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #267187 przez Batmanik
kopijuje z listopadowek
i melduje ze u nas wsio oki:)


hejka
dawno mnie nie bylo ale opisze Wam co sie dzialo...
a wiec w pitaek wybralam sie na zakupy potem wpadlam tylko po mala i pojechalam do lekarza z jej buzka ale lekarka zmienila nam mleko na bebilon pepti.Pozniej wpadlam zrobilam ciasto i skoczylam do fryzjera, po fryzjerze znow zrobilam trzy ciasta i tak zastala mnie polnoc:(
W wigilie od rana przygotowania a pozniej pojechalismy do rodzicow moich i przyjechalismu tu na wigilie. dzieci dostaly fajne prezenty no i ja tez nie narzekam na swoje:))
a najlepsze bylo jak dzieci dostaly od D...brata reklamowke prezentow a jak jego matka zobaczyla ze sa tam 3 paczki cukierkow owocowych wiec stwierdzila ze sobie je wezmie:)) bo ona lubi- myslalam ze padne jak ona walnela takim tekstem...
pierwszy dzien swiat nie byl u nas swiateczny a raczej pracowity bo to przygotowania do chrzcin- i tak wieczorem byla wielka dyskusja bo D matka skrytojebczo porobila salatki wiec zwrocilam uwage ze mogla zapytac czy cos pomoc a nawet powiedziec ze bym ja nie robila bo ona zrobi salatki ale ona stwierdzila ze to ja powinnam jej zapytac czy cos robi :angry:
i tez zastala mnie polnoc z przygotowaniami
w drugi dzien swiat od 5 na nogach i szykowalam dalej a ta wparowala z ciastami - myslalam ze szlag mnie trafi :angry:
no nic jakos w nerwach ale przezylam
za to w kosciele ksiadz odwalil maniane jak h,... zapomnial ksiazeczki do chrztu i robil na pale ten chrzest :angry: o dziwo byl w trakcie mszy i nagle ni stad ni zowad zrobil znak krzyza dzieciaczka chrzczonym( bo byly dwa chrzty)
ja sie wkur,,,bo myslalm ze to juz koniec na tym
ale za jakis czas poprosil nas pod oltarz i odprawil chrzest na pale - dodam ze nawet chrzcielnicy nie bylo :angry: myslalam ze sie poplacze nawet nie mialam dziecka na rekch tylko D..malutka trzymal a powinni wszyscy trzymac :angry: i taki byl chrzest na pale
odwidzili nas kolednicy :) a ja malutka dalam maryji na rece:))
ach i odwiedzil tez nas kuzyn mojego ktory ma 60 lat i ma miesieczne dziecko i matka tego dziecka spiepszyla i nie dawala znaku zycia i on nie wiedzial co zrobic czy nie oddac malej do domu dziecka :ohmy: jak mi to D,,, opowiedzial to plakalam jak dziecko - ach i on nie pytajac mnie o zdanie stwierdzil ze ja wezmiemy do nas:)
ja oczywiscie nie mialam nic przeciwko ale na cale szczescie ona wrocila i dziwecko bedzie mialo matke- chyba uciekla bo sobie nie radzila i sie zalamala - dodam ze ona troche mulowata jest i chyba ma z 20 lat...
no i tak spedzilismy swieta...ach malutka odstala dwie pary kolczykow :) no i inne tez prezenty:)
ach a brat D...przywiozl z holandii jakies zupy w puszkach, kakao kawe i jego matka zapakowala to w reklamowke i dala jemu zeby dal na chrzcinach :) myslalam ze padne heh i tam byl jeszcze koc:) ach i w sumie oprocz tego dal dziecia kase ale jego podarunek z zupa w puszcze byl najlepszy:)
a dzis od rana sprztaalam , teraz mam chwilke ale jestem w trakcie prania
wrzuce Wam fotki ze chrztu jak tylko odzyskam swoj aparat a narazie uciekam i bede Was w miedzy czasie nadrabiacdc;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl