BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 5 miesiąc temu #42980 przez asia26
No to Oli jest troszke bardziej leniwa niz Krzys bo Krzys predzej zaczal tak kombinowac niz Oli :) ale dzis z malzonkiem mielismy ubaw z Oli po kapaniu :) co Ona wyprawiala tak szybko tarla glowa o przewijak ze cale wlosy jej ta ceratka smierdzialy :) a potem jak ja u nas na lozku polozylismy to pleckowala tzn przemieszczala sie po calym lozku na pleckach odpychajac sie nozkami :) kombinatorka :) a buciki jutro Wam wkleje jak zrobie zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43177 przez alutka1011
U nas też zawsze pokoik pływa ale to dobrze że dzieci się lubią kąpać gorzej jakby się bały wody :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43179 przez asia26
No to smieszne jak tak ze skupieniem pluska i mruzy oczka zeby jej sie nie nalalo :) a tak wogole moje najukochansze w swiecie Serduszko skonczylo dzisiaj 5 miesiecy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43183 przez alutka1011
To Wybuziakuj od cioci Anetki i od Mai Oliwke :kiss: :kiss: :kiss: Ale ten czas leci :lol:
Mojej ostatnio tak się ulewa pluje już nie wie co ma robić i nie wiem czy to przez ząbki czy przez co :huh: Mam nadzieje że w nocy jej się wybije drugi ząbek :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43184 przez asia26
Dziekujemy :* a Oliwia tez bardzo juz z miesiac ulewa ale wydaje mi sie ze to tak przy zabkach bo polyka wiecej slinki i chyba ten nadmiar oddaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43196 przez alutka1011
Jak jej wyjdzie i przejdzie to ok a jak nie to będe musiała iść do lekarza.Chociaż jak bardzo jej zagęściłam kleikiem to prawie wogóle nic jej się nie ulało :unsure: a czasami to tak ma jakby wymiotowała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43204 przez asia26
Oli jest tylko na mleku wiec nie mam doswiadczenia czy jak to zageszcze to to cos zmieni, a wymiotuje taka woda bo ulewanie jest podobno bezwonne a ta wode czuc takim kwasem jak przy wymiotach. a zabka juz widac calkiem pod dziaslem a nie moze sie przebic a sama tez nie chce do tego dziubac zeby jeszcze nie zaszkodzic bo to samo musi ale Oliwcia bardzo dzielnie to znosi :) od poczatku mowie za mam Aniolka a nie dziecko :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43217 przez alutka1011
Moja drugi ząbek troche gorzej widać że cierpi :( a ja jej nie mogę w żaden sposób ulżyć :( Jeszcze ma katarek tak głęboko że nawet jak psikam wodą morską i wyciągam aspiratorem to to nie pomaga :( Mam nadzieję że jej niedługo wszystko przejdzie...
A dzisiaj odbieramy tatusia ze szpitala jupiiii :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43341 przez asia26
to super pozdrów męża od nas i teraz już wszystko napewno będzie ok :) a Maja biedactwo się męczy to niedobrze :( kurcze to okropne jak takie malenstwo się męczy bo za bardzo nie wiadomo jak pomoc :( u nas dzisiaj bardzo zabiegany dzień bo byłyśmy z Mama wybrać dla Niej perukę ale naprawdę super wygląda i cieszy się choć nam mówi że jej nie chce bo akceptuje się bez włosów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43381 przez asia26
Moja Oliwka :) juz jako 5-miesieczna dziewczynka :)



I nowe butki malej gwiazdki :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43382 przez asia26
te butki to nie moja Oliwia tylko ja tak roztrzepana ze caly czas myle nr zdjec:/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43383 przez asia26
te butki to nie moja Oliwia tylko ja tak roztrzepana ze caly czas myle nr zdjec:/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43384 przez asia26
wybaczcie le ja sie chyba juz zalamie co ja to wyprawiam :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43390 przez alutka1011
Hehe spoko spoko.Ja na początku w ogóle nie mogłam rozkminić co i jak :laugh: Śliczne buciki ale Oliwcia najcudowniejsza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43392 przez asia26
ja to umiem robic tylko caly czas mysle o 100 sprawach na raz i kurcze ciagle cos myle zapominam i wogole :/ masakra jakas za duzo na glowe sobie nalozylam ale w sumie inaczej sie nie da rady :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl