BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 5 miesiąc temu #43400 przez alutka1011
No takie to jest chce się wszystko zrobić w jednym czasie a czasami się nie da :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43563 przez alutka1011
Mamy drugiego ząbka jupiii :lol: Na dworze zimno jak ....u nas -13 wiec zostajemy w domu a po drugie Mai i tak katarek nie przeszedł :( dobrze że w domu cieplutko :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43565 przez asia26
Gratulacje!!! A my od dzis wptrowadzilismy kaszke z glutenem 1 inny niz mleczko posilek Oliwki, ale nie smakowal wogole najlepsze mleczko Mamusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43567 przez alutka1011
A dajesz jej zupki?Moja je uwielbia dosłownie się rzuca na łyzeczkę jakby tydzień nie jadła :laugh: Kaszkę jej dawałam ale jakos jej nie podeszła :( A kaszkę z glutenem za tydzień jej wprowadzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43633 przez asia26
Nie Oliwia jest tylko na piersi i kaszke normalnie wprowadzilambym pewnie po 6 miesiacu gdyby lekarz nie powiedzial ze zalecane jest przy karmieniu piersia wprowadzenie kaszki z glutenem po 5 miesiacu :) ale Oliwia nie jest z tego zadowolona bo wszystko kompletnie zwymiotowala :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43644 przez alutka1011
Oj to nie dobrze biedna Oliwka:)A Mai mimo że wyszedł drugi ząbek to dalej ją boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43700 przez asia26
Bożatko malutkie :( Majusia trzymaj sie Aniołku dzielnie :) a dzis Oliweczce kaszka poszla zdecydowanie lepiej i zjadla kilka pelnych lyzeczek wiec teraz juz chyba pojdzie :)
A wszystkim dzieciom ciocia Asia zyczy duzo mikolajkowych prezentow :) bo mamusie juz swe prezenciki dostaly tzn Was slodkie dzieciaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43705 przez alutka1011
No to dobrze teraz już pójdzie coraz lepiej :) No lepsze prezenty nie mogły być jeszcze jak Maja staje nad ranem biorę ją do swojego łóżka i jak się uśmiecha....normalnie za nic bym tego nie zamieniła to jest najpiękniejszy prezent :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #43800 przez alutka1011
Asiu wklejam dowód rzeczowy zdjęcie ząbków co prawda nie wyszło zdjęcie wyraźne :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43827 przez asia26
Zabki sliczne :) A Maja to taki maly wampirek :) ja tez cudowne prezenty a Oliwcia dzis ruchliwa i aktywna jak nigdy :) wciaz sie obracala na brzusio :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #43844 przez alutka1011
No tylko czekać na pierwsze ślady :laugh: Moja jak sie obraca na brzusio to ją obracam z powrotem na plecki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44096 przez asia26
I jak tam pojawiły się juz jakies slady? tak swoja droga to jak patrze na zabki Maji to mysle ze dobrze ze juz piersia nie karmisz :P Oliwka dzis od rana jest tak rozbrykana ze szok :) lezy za chwile brzuszek i pluje i smiechy i caly czas opowiada po swojemu niezly gwar w domu az mnie glowa poboluje a to tylko jedna mala dzidzia i zaraz musze isc mama sie zajac :) oby chciala juz byc godz 20.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44537 przez alutka1011
Śladów na szczęście jeszcze nie ma :laugh: Ale zawsze jak ją trzymie przodem do siebie to próbuje mi ugryźć policzek albo brodę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #44747 przez asia26
ja jak zbliżam sie buzia do Oliwki to ssie mi policzki :) ale Ona wszystko ssie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #45934 przez alutka1011
Ale tu ruch spokojnie dziewczyny bo nie nadążam czytac waszych postów :woohoo: Byliśmy dzisiaj na bioderkach i na szczęście wszystko ok a jak tam u Was?Millerna Asia gdzie Wy sie podziewacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl