BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 5 miesiąc temu #42286 przez asia26
Milerna fajnie ze do nad dolaczylas :) a Twoj synek sliczniutki :) a Oli faktycznie dmucha w moje piersi zeby powiekszyc ich mikroskopijny rozmiar :) dba o kieszen mamusi zeby bron Boze nie pokusila sie na jakas operacje plastyczna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42296 przez Millerna
No pewno :laugh: Co będę w mamusiach sierpniowych pisać, jak ja jestem mamusia lipcowa :P
Chyba my trzy tylko zostałyśmy :)

A widzisz jak córeczka dba o mamusie :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42298 przez Millerna
Asiu Oliwia ładnie przybiera ci na piersi?

Też chciałam tylko naturalnie karmić, ale niestety mam jakiś mało sycący pokarm :(

Ale i tak zamierzam karmić ile się da. Każda ilość mleka matki jest bezcenna dla dziecka.
Chyba, ze zmienię zdanie jak małemu ząbki wyjdą :laugh:

Dziękuję, Twoja córeczka też jest słodziutka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42330 przez alutka1011
Wkońcu jestem w domu i...coś się wkońcu zaczyna dziać w naszym watku :lol: no fakt chyba nasza tróreczka tylko została.A mąż ma czy miał krwiaka śródmózgowego i juz dość troche jest w szpitalu jakoś go wysuszają i zanika i moze na weekend już bedzie z nami a Maja strasznie tęskni a do szpitala jej nie moge wziąść pozostają tylko zdjecia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42331 przez sylka
Alutka super że mąż wraca do zdrowia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42334 przez alutka1011
No ja tez się ciesze bo na poczatku było ciężo :( ale juz miedługo bedzie z nami i Majeczka wkońcu zobaczy tatusia :lol:
A tu Maja dzisiaj
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42357 przez asia26
Anetko będzie dobrze zobaczysz już niedługo Twój małżonek wróci i wszystko będzie super jak dawniej musisz tylko wierzyć że tak będzie :) a co do przybierania Oliwi to lekarz mówi że przybiera prawidłowo ok 150 gram na tydzień mi wydaje się że mało ale lekarz mówi że dobrze bo ja też jestem drobna i a mąż też nie jest olbrzymen i dziecko też raczej drobne jest :) a cycus mamusi najlepszy i lekarz wręcz namawia do takiego karmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42442 przez Millerna
Aaaa więc Asia to Asia :laugh: Alutka to Anetka :) A ja jestem Monika :P
I miło mi bardzo drogie Panie :silly:

Anetko (jeśli mogę się tak zwracać) ważne, że byłaś silna i przetrwałaś najgorsze, a teraz już wszystko jest coraz lepiej z Twoim mężem i że wkrótce będziecie razem :) Twój mąż pewnie nie będzie mógł się nacieszyć Mają jak wróci :)

No pewno, ze nie ma jak cycyś Asiu :laugh: Szkoda, ze czasem nie da rady karmić tak jak by się chciało. Mnie najbardziej cieszy, ze ta wieź która tworzy się miedzy matką i jej dzieckiem jak karmi piersią. Jedyna, niezastąpiona, wyjątkowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #42444 przez Millerna
A ja wybieram się dzisiaj z Krzysiem do pediatry, bo jakoś tak ja wiem... dziwnie momentami oddycha :( Nie wiem czy to przez lekki katarek, czy rzeczywiście coś tam nie daj Boże na oskrzelach :( Tak jakby mu coś charczało tak...
I wole się upewnić. A może to przez suche powietrze... Bo tak czytałam w necie... Niby zakładam wilgotne pieluchy na kaloryfer... Nie mam pojęcia co to może być. Nie ma żadnej gorączki, je normalnie, wesoły jak zawsze.
A u nas taaaak naaapadaało śniegu, że mówię Wam! Ale mam ośrodek blisko, więc może jakoś przebrniemy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42478 przez alutka1011
Millerna no jasne że możesz!Ja jak pójde na szczepienie to się musze zapytać bo czasami Maja na śnie tak chrapie a mama mi wczoraj opowiadała że takiej pani dziecko tak miało i teraz będzie mieć wycinane trzeci migdał :( A dzieci tak rosną że jak wczoraj pokazałam Darkowi zdjęcie to sie mnie pyta"czyje to dziecko" :lol: bo mówi że jego było chudziutkie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42560 przez wiola
Witaj MILLERNA,idz idz,bo to nie ma żartów,mój Filipek też tak mu charczało i jak się okazało zapalenie oskrzeli miał,odezwij się jak wrócisz,pozdrawiamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42584 przez asia26
No u nas tez sniegu :) ale fajnie bo juz tak swiatecznie pomalutku sie robi a ja kocham swieta :) my z Oliwka dzis rano niczym plug bilysmy do Babci na dyzur przy Niej i jestem taka zadowolona z mojego wozka bo dal rady na slabo odsniezonych chodnikach :) a dziewczyna w bardzo popularnym teraz wozku bardzo wozku bardzo sie meczyla a my szlysmy jak burza :) duzo slonca w ta sniezna pogode :) Anetko jak maz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42586 przez alutka1011
No mężuś super prawdopodobnie w piątek wyjdzie :lol: My juro przetestujemy wózek :laugh:
A jak mama?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42589 przez asia26
No nawet jest juz minimalna poprawa ale to narazie 2 chemie 9 bedzie 3 i kolo lutego po 5 lekarz zleci tomografie i znowu markery CA i zobaczymy co i jak ale juz lepiej wyglada :) dziekuje za pamiec :) Oli patrzyla w snieg jak zakleta wiec Mai tez sie spodoba napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #42590 przez alutka1011
Ja jak ją ostatnio przystawiłam do okna to myslałam że jej oczy wypadną bo taka była zdziwiona co to jest :lol: A dalej stosujecie pampersy 3 bo ja planuję przejść na 4 tylko mi jeszcze 2 paczki po 62 zostały i muszę je wykorzystać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl