BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 4 miesiąc temu #47068 przez asia26
nie bo ja mam lustrzanke a tam nie mam mozliwosci nagrywania filmow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47685 przez alutka1011
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu Majeczka waży 8650 i mierzy 69cm :)
A jak tam mamusie po świętach co dostały Wasze dzieciaczki od gwiazdki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47716 przez asia26
A to jakos szybko bylas na tym szczepieniu bo to bylo to 4 ostatnie? mi lekarz mowil ze ostatnia dawka jest po 6 miesiacu. my w kazdym badz razie idziemy na szczepienie 4 stycznia i mam nadzieje ze Oliwka dobije do 7 kg. ale Ona idzie tylko na cycu i dziennie dostaje ok. 5 lyzeczek kaszki z glutenem. a poza tym drobna jest jak mamusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47717 przez asia26
A i Olwcia tez dostala duuuuuuuuuzo prezentow barzdo fajnych i niestety mebli nam w domku przybylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47719 przez alutka1011
Nie na 3 szczepieniu byłam.Na 4 mam iść na początku lutego.A powiedz mi Ty szczepisz skojarzoną?Bo nie wiem czy na tą 4 mam wziąść recepte na szczepionke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47720 przez asia26
aha bo ja myslalam ze juz ta 4 mialas? a tak szczepie skojarzona ale teraz ponoc jest juz same wzwb i darmowe wiec pewnie recepty nie bedzie trzeba ale nie wiem tak mi kolezanka mowila ktora tez skojarzona szczepila i teraz byla na 4 i miala za darmo. musze sie w jakas kamere zaopatrzyc ale nie chce od tescia :) wtedy bym cos wrzucila z Oliwka kom mi daremnie nagrywa i malo widac :( a o taj szczepionce napisze Ci jak wroce od lekarza ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47737 przez alutka1011
Ok to fajnie.Moja dostała na gwiazdkę kurteczkę dresik puzzle podłogowe puzzle do kapieli naklejkę z kubusia zestaw gumek i kase i wczesniej od siostry zestaw naczyń tzn miseczka tależyk płytki kubeczek łyzeczka i widelec a do tego kubek niekapek i podusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47756 przez asia26
A Oliwka kilka zabawek, misia z tvn tego z tej fundacji truskawka , spodenki dresowe, lalke, krzeselko do karmienia i nianie elektroniczna video i glos i jeszcze to szok ale udalo nam sie chrzest zrobic 26.12. w koncu :P i dostala ten lezaczek wczesniej juz i taki ten chodzik z fischer price co sie go pcha a nie w nim siedzi i duuuuuuuuzo kasy :) czekalam z chrztem do czasu az mama wydobrzeje ale dzien przed znow jej sie pogorszylo :( mam cho...a pecha :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47781 przez alutka1011
Moja na chrzciny dostała prawie samą kasę za wyjątkiem spacerówki rowerka i kilku zabawek ale to było jak Maja miała 1 miesiąc i 9 dni :)
Nie wiem kiedy to przeleciało ale nasze dzieci maja prawie pół roczku :ohmy: jakoś to do mnie nie dociera :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47915 przez asia26
No dokladnie to niewiarygodnie jak ten czas leci :) niedawno zastanawialam sie czy uda mi sie przez pol roku na samym cycu jechac a dzis jestem zalamana bo boje sie ze strace pokarm jak zaczne wprowadzac nowe produkty jakiekolwiek w diete Oliwki i ze juz nie bede mogla karmic :( normalnie spac przez to nie moge :( czy Wy tez tak mialyscie? Alutka i inne dziewczyny czy Wy szybko stracilyscie mleczko? czy nie mam sie o co bac? kolezanka mnie nastraszyla ze jak tylko zaczne dawac inne rzeczy to zaraz zero mleka :( musze w piatek zadzwonic do mojej pani doktor jak bedzie miala dyzur chyba ze pekne i zadzwonie na prywatny kom :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47924 przez aska27
Wiam! :)
Ja mam termin na 15 lipca :laugh: cieszę sie ,ale jeszcze bardziej boję ..pierwsza ciąża, pierwsze dziecko... wiele nowości!!!

Rok temu przeprowadzilismy się z mężem do innego miasta z dala od naszej rodziny, teraz mi strasznie ich brakuje... no cóż, mam nadzieję,że jednak wszystko się ułoży!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47944 przez Monix
aska27 napisał:

Wiam! :)
Ja mam termin na 15 lipca :laugh: cieszę sie ,ale jeszcze bardziej boję ..pierwsza ciąża, pierwsze dziecko... wiele nowości!!!

Rok temu przeprowadzilismy się z mężem do innego miasta z dala od naszej rodziny, teraz mi strasznie ich brakuje... no cóż, mam nadzieję,że jednak wszystko się ułoży!

Hej! W tym wątku dziewczyny już urodziły swoje dzieciaczki ;)
Napisz w wątku lipiec 2011 :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47945 przez alutka1011
Aska27 tu nasz link do mamuś lipcowych 2011http://www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/przyszle-mamy/39316-lipiec-2011-nalezy-do-nas.html my jesteśmy 2010 ale jak chcesz to zachęcam do pogawędzenia sobie z nami :)
Ja też się przeprowadziłam do męża jakieś 2,5 roku temu(przed ślubem zaczęliśmy mieszkać razem) i mieszkam od rodzinnej miejscowości jakieś 25 km ale i tak zbyt często rodzina nie jeździ w domu jestem prawie całymi dniami sama i sobie radzę więc nie martw się Ty też sobie napewno poradzisz!
Asiu ja do tej pory jeszcze cos tam mam w cycusiach więc chyba nie masz się o co martwić i nie słuchaj koleżanek!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47951 przez aska27
oj, moje niedopatrzenie!!!
A swoją drogą GRATULUJĘ Wam lipcowe Mamusie :blink:
Wasze szkraby miały już pierwsze święta :)

POZDRAWIAM Was ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47953 przez alutka1011
Dziękuje i wzajemnie :) Ja miałam termin na 27 lipca a urodziłam 13 :) tak niedawno chodziłam z brzuszkiem a tu Maja już za niedługo pół roczku i kolejne mamusie lipcowe w drodze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl