BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 4 miesiąc temu #45962 przez asia26
czesc Anetko :) wiesz gdzie ja calymi dniami siedze - przy mamie :) ona teraz bardzo zle znosi ta wlewke i jak przy zeszlych bylo spoko teraz masakra i nie mozna jej samej zostawic bo mogloby to sie zle skonczyc a trzeba ja ciagle obserwowac i jakby co do szpitala zaraz z nia gnac :( juz Wam powiem moje drogie ze n ie mam sily na to wszystko normalnie juz chyba siade i zaczne beczec bo to nie mozliwe ze ja sobie z tym wszystkim daje rady sama sobie sie dziwie :( codziennie okolo 9 rano wychodze i wracam kolo 16-17 :( i tak kraze od 7 tygodni :( co ja bym dala zeby mama wyzdrowiala zebym choc miala pewnosc ze bedzie dlugo zyla bo na to cierpienie nie mozna juz patrzec :(

no dobra ale dosc smutkow :) a jak tam Majunia widzialam ze zaczyna siadac :) Oliwka nie wiem czy to mozliwe ale probuje sama do siadu sie ukladac przynajmniej tak to wyglada ale jeszcze nie bardzo moze na to sposob znalezc :) ale do wytrwalych swiat nalezy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45982 przez alutka1011
Oj biedactwo żeby mama szybko wyzdrowiała!No zaczyna siedzieć ile to jeszcze trochę potrwa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #45988 przez asia26
obawiam sie ze nie ma raczej szans na calkowite wyzdrowienie my walczymy o dlugosc jej zycia :(

a te nasze niunie to slodkie sa i tak fajnie sie rozwijaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46624 przez asia26
czesc Anetko co tam u Majci :) ten nasz watek zaczyna umierac smiercia naturalna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46625 przez alutka1011
No niestety :( U nas żadnych nowości i zadnych postępów.Wkleje link do mojej ulubionej piosenki-uwielbiam ją
A co u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46629 przez asia26
a u nas spoko Oliwka obraca sie jak szalona i chyba probuje na plecki sama wracac bo tak dziwnie sie wykreca ale jeszcze jej ani razu nie wyszlo :) i smieje sie caly czas gluptasek malutki :) i zaczyna bardzo bolesnie przechodzic leki separacyjne bo jak tylko trace sie z oczu mala jakby wpada w panike a wieczorami gdy juz spinka to tak po ok. pol godz. jak zauwazy ze mnie juz nie ma to tak bardzo placze i musze ja znow usypiac ale potem juz slodziutko spinka :) a jak tam Maji ekspozycja na gluten? u nas jak narazie bez rewolucji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46630 przez alutka1011
No narazie daje Mai tylko chrupeczki do pocyckania :) Moja też się tak wygina a zwłaszcza główkę tak wygina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46633 przez asia26
Oliwka wygina glowke ze robi mostek jak lezy na pleckach :) mam nadzieje ze nauczy sie szybciutko wracac z brzuszka na plecki bo biceps mam juz jak pudzian z tego obracania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46634 przez alutka1011
Hehe :) Moja się tak wygina jak się właśnie obraca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46639 przez asia26
Oliwka jak sie obraca to tylko nozke zarzuca i juz :) i ladnie juz raczki w lokciach prostuje jak na brzusiu lezy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46644 przez alutka1011
To my się z mężem śmiejemy że ona od razu z siadania przejdzie do chodzenia :laugh: Tak już fajnie przesiedzi k 2-3 min.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46945 przez asia26
Oliwka tez se fajnie siedzi ale ja jej nie sadzam tak bo mysle ze jak sama tego jeszcze nie robi to chyba jeszcze nie pora na to i po co ja zmuszac :) a te nasze dzieci wspaniale sie rozwijaja i wspaniale ze mozemy na to patrzec :) buziolki dla Majuni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46982 przez alutka1011
Moja jak sie pcha do siadania to na chwilę ja posadzę :silly: Och dzisiaj już wyjeżdżam i będe dopiero po świętach także zdrowych i wesołych świąt napewno będą wyjatkowe bo z naszymi szkrabami :lol: Buziolki dla Oliwki :kiss: Nagraj kiedyś filmik jak Oliwka się przewraca na bok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47028 przez asia26
Ja również życzę CI spokojnych, rodzinnych Świąt :) a filmik nagram ale mogę tylko komórką bo kamery nie mam a nie chce od teścia pożyczać ;) tylko nawet chyba nie będę umiała go dodać bo nie najlepsza jestem w te klocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47032 przez alutka1011
Dziękuje!A nie masz na aparacie możliwości nagrywania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl