BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 10 miesiąc temu #19891 przez whiteeye
Melduję się nadal 2w1. Dziś rano kilka skurczy i to wszystko. Upał jest niemiłosierny. Ledwo siedzę...

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19897 przez kolorowa
Hej dziewczynki ja nadal 2w1 chociaz juz 3 dni po terminie.
Byłam 8 na wizycie i dostałam skierowanie na 15 czerwca czyli na wtorek.
Małemu lub małej sie zbytnio na swiat nie spieszy:) Nie mozemy sie juz doczekac chociaz nie powem choooolernie sie boje porodu,ale staram sie o tym nie myslec,dziecko najwazniejsze jest.Kazdy mnie do szpitala wysyła :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19900 przez mysza855
Kolorowa kobieto!!! Jak się cieszę , ze piszesz :) Już myślałam, że zostałam sama "przeterminowana" ;) Ja też 8go w dzień terminu miałam wiztę i mam skierowanko, ale jak pisałam na 14go. Ciekawe czy mnie od razu zostawią, czy jeszcze odeślą po ewentualnych badaniach.... :unsure:
A powiedz mi u Ciebie coś drgnęło - jakieś rozwarcie, skrócenie szyjki może :unsure:
Bo u mnie tylko lekko skrócona - była 8go.
Też się boję porodu, a raczej tego niznanego...Ale coś czuję,że jak już się zacznie to cel będzie tylko jeden i ten strach zniknie ;) A juz się nie mogę doczekać kiedy zobaczę moją księżniczkę :)
Nie idź do szpitala póki się nic niepokojącego nie dzieje :)Kontroluj tylko codziennie ruchy maleństwa.
Ale sie cieszę że nie zostałam sama :lol:
Bo becia i Margolec sie nie odzywają to pewnie albo już z maleństwami albo w trakcie :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19901 przez kolorowa
Mysza855 ja też się ciesze,że nie jestem sama:D
Nie wybieram sie bez powodów do szpitala:) Malutkie ( bo nadal niespodzianka) strasznie się wierci i bardzo to boli:) troszeczke mnie cipka kuje:) jak wczesniej pisałam ale da się wytrzymać. Ja jak byłam u lekarza 8-go to lekarka mi powiedziała ze ani widu ani słychu i ze glowki nie czuje w szyjce i wogole ale wszystko jest w porzadku moze dzidzius wie ze ten swiat nie nalezy do najlepszych i dlatego sie nie spieszy:)
Pozdrawiam i rodzic mi tu migiem:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #19912 przez basik_twins
kolorowa mnie tez cipka kłuje :blink: hehe
a ja sie przejmuje ze opisuje ze znajduje "glutki" na wkładce :P hehehe
Co tu sie dziwić małe już ważą razem 330 bez groszy :lol:

A Ty kiedy sie musisz wykluć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19914 przez kolorowa
Ja kochana Basiu,powinnam sie kluć:) 8 czerwca,a,że nasz bobas sobie uświadamia chyba,że na naszym świecie nie jest tak jak w brzuszku to mam się zgłosić 15 czyli we wtorek jeżeli nie urodze wczesniej:) Ale ja serio nie czuje się zebym miała zaraz rodzić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19915 przez kolorowa
Mysza,ja nie mam zadnych obiawow przewidujacych porod oprocz tego ze mnie cipka kluje ale dokturka powiedziala ze cos bolec juz powinno:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #19916 przez basik_twins
To zes troszke przenosila to dobrze w sumie zareagowac.... moim zdaniem
Ja w 27 juz skurcze 4 regularne zaliczylam a teraz mialam nawet bóle przedporodowe a jeszcze spokojnie :)
kolorowa moge Ci coś powiedzieć ale nie żeby straszyć tylko co słyszałam i nie wiem jaka jestes osoba czy wolisz wiedziec zeby sie nastawic czy nie wiedziec....

to pewne info zwiazane z porodem???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19917 przez kolorowa
Basiu,napisze Ci tak.Już tyle się nasłuchałam,że możesz mi wszystko powiedzieć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19919 przez basik_twins
ojjjj nie bój sie

chodzi o to ze wywolywany poród ponoć bardziej boli

tzn bóle

i nic poza tym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19920 przez kolorowa
He he ja się domyślam:)
Ale powiem wam,że wyrażnie czje,że moj szkrab ma główkę na moim lewym boku.
A gin powiedziała wyraznie,że nie czuje w szyjce główki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19921 przez basik_twins
i tak wszystko zakonczy sie jednym wielkim szczesciem :)

Ja ide sobie bo moj mnie wk..... do czerwonosci musze sie jakos rozladowac cos porobic

Milego wieczorka i zycze skórczy :) i szerokiego rozwarcia.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19924 przez mysza855
kolorowa
nie wiem jak to rozumieć, że Cię cipka kuje...;) Tzn tego kuje nie rozumiem :P
Mnie np szyjka boli jak leże i z boku na bok usiłuje się przeturlać ;) Ale czy to kucie.... - muszę bardziej się wczuć w ten ból i wtedy określę czy to słynne kucie ;)
Ale skurcze takie jak na miesiączkę w dole brzucha mam już od jakiegoś czasu i czasem to już nawet wystraszą ;) Ale co z tego jak nie rozwierają szyjki :(
Czopa jak nie widać tak nie widać :dry:

Ale co tam już się nastawiam na poniedziłek na szpital ;)

basik
skurcze wywoływane bardziej bolą to fakt. Ale oxy jest "najlepsza" ( działanie jej i wpływ na rozwieranie) jak już jakiekolwiek rozwarcie jest. I wtedy ponoć nawet szybciej postępuje poród, bo jak wychodzi się z 0 rozwaciem to niekoniecznie szybko pójdzie :dry:

Ale jak znam życie to pewnie przy 0 rozwarciu zaczną od masażu szyjki - a to podobnież niemiłośiernie boli.Tak samo jak słynny balonik...z tym miałam do czynienia...brrrr jak sobie przypomnę to aż mnie trzęsie... Ale i tak najważniejsze, zeby podczas tych "zabiegów" bąble miały się dobrze i bezpiecznie pojawiły się w naszych ramionach :) A my.... szybko zapomnimy :)

Dobrej nocki babeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19939 przez mysza855
dzień dobry dwupaczki :)

Nie mogę spać a jest spowodowane to tym, ze po 3 w nocy chyba odszedł mi ten słynny czop....
A mianwicie było sporo śluzu takiego jak białko jaja kurzego, przeźroczysty i lekko różowawy. Sorki za tak obrazowe przedstawienie, ale tak to wyglądało. Od tej 3 prawie nie sałam cała w emocjach pojawiło się kilka skórczy jak na okres ale lekkich, a moja córcia złapała 2x czkawkę :)
Póki co teraz cisza. Zaraz jeszcze zadzwonię do położnej i podpytam, bo poprzednim razem widziałam ten czop i wylądał ciut inaczej... Ale chyba co ciąża nie musi tak samo wyglądać - prawda???

No zobaczymy czy coś się ruszy...

Odmaldować się pozostałe na polu czekania czerwcówki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19940 przez kolorowa
Hej hej. Ja nie zauważyłam u siebie tego czopa,i jak na razie się nim ni przejmuje.
Ja też się nastawiłam na wtorek ,jeszcze 3 dni,i mam nadzieje,że dociągnę:)
Tak kuje mnie ta cipka:) nie umiem wam tego inaczej wytłumaczyć kobietki...hmmm....
no nie umiem więc nie mam zamiaru wymyślać tu nie stworzonych historii:)
Ja to już w ogóle nie mogę spać na bokach i na plecach bo plecki strasznie mnie bolą,a jak leżę na lewym lub prawym boku to tak niuniuś się wygina,że aż strasznie mnie boli,widocznie mu to przeszkadza spanie na bokach:)
W nocy brzuszek mnie bolał,ale tak jak bym się za dużo najadła a na kolacje zjadłam 2 kanapki.Nie wiem co to było,a nie mogę tego porównać jak koleżanka u góry do bóli miesiączkowych bo od kiedy mam miesiączkę to nigdy mnie brzuch nie bolał.
Ja się przebudziłam bo mój mężczyzna chciał się do mnie przytulić i całować brzuszek:P A jak już zacznie to 30 minut mu to zajmuje:) Czasami się do pracy spóznia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl