BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 10 miesiąc temu #19552 przez sara125
trzymamy kciuki:) ciesz sie nze w dzien ci sie zaczelo bo ja to cala noc sie meczylam i o 10.55 dopiuero urodzilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19557 przez madlen73
Czesc czerwcoweczki.
Jak tam u was z pordem?
Ja mam sliczna coreczke.Ma na imie Julia.
Urodzila sie 4 czerwca o 7:34 rano.
Wazyła 2550
dluga byla 47 cm.
Pozdrawiam wszystkie mamy z czerwca i dziekuje za gratulacje.
Czy juz moze ktoras urodzila z czerwca oprocz mnie??????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19574 przez sara125
to malusia byla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19600 przez sloneczko
becia to ja trzymam kciuki bardzo mocno.

madlen oj no to malenstwo urodzilas, jak dlugo rodzilas i jakie wrazenie o bolu i poporodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19625 przez mysza855
Halo halo!!!!!

Ja po wizycie i wpis w kartę 1-0-0. Czyli rozwarcia brak :(

Na 14go mam wypisane skierowanie do szpitala na ewentualną indukcję... mam cichą nadzieję, że obejdzie się bez tego ... :)

A pozostałe kobietki jak tam??? Zameldujcie się... Bo zaraz zostanę sama na polu oczekiwania :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19638 przez Lidziun
ja od wczoraj u mamy, udalo sie jechac pociagiem a dzisiaj moj maz wracal ze szwagrem, ktory bedzie cylkinowal podloge
u mnie nadal nic, zostalo 10 dni, spie gorzej, budze sie po kilka razy do lazienki, w miedzy czasie jeszcze dlatego bo bola, nie przepraszam rwą mnie uda, a to mi strasznie goraco i tak od kilku nocy, wiec mam cicha nadzieje ze w najblizszych dniach urodze
a z malym to roznie, raz ma takie dni ze tylko by spac az sie zamartwiam, a nastepnego rusza sie cale dnie, ze az mi macice rozrywa, u nas goraco, upal, dzisiaj nawet spalilam sobie rece, niby wiaterek a jednak jak mnie wzielo to slonce to szkoda gadac :P
juz nie moge sie doczekac by "zrzucic" z siebie ten ciezar, nogi zaczynaja puchnac czuje to szczegolnie na palcach, masakra
a chciala sie jeszcze Wam zapytac, czasami czuje jakby maly mial drgawki, wiem ze to nie czkawka, bo calkiem inaczej to czuc, czy ktoras z Was tez tak miala i wie co to jest???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19639 przez sara125
ja nie mialami niestety nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19670 przez whiteeye
Lidziun napisał:

a chciala sie jeszcze Wam zapytac, czasami czuje jakby maly mial drgawki, wiem ze to nie czkawka, bo calkiem inaczej to czuc, czy ktoras z Was tez tak miala i wie co to jest???


Ja mam coś takiego, że mały się tak wzdryga ale rzadko i nie nazwałabym tego drgawkami więc się tym nie przejmuję :) mam nadzieję że to normalne:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19743 przez sloneczko
cos cisza sie robi u czerwcowek, czyzby wszystkie na porodowce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19749 przez Groszek
My po wizycie u lekarza :) ale cóż z tego szyja długa jak u łabędzia, szczelnie zamknięta. Maleństwo waży ok 3300 gram, więc kawałek klocka :) Jeśli do 18 czerwca nic się nie wydarzy to 20/06 na kontrolne ktg, a jak nie urodzę do 25 czerwca to do szpitala i pomagamy naturze :) Także jeszcze 2 tygodnie z brzuszkiem ;) Spokojnej nocy życzę wszystkim

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19757 przez mysza855
Hej!!!

U mnie cisza :( Wyć mi się chce, bo mam wrażenie, że już nigdy nie urodzę. A do tego ciągłe pytania czy już??? :angry:

Moja mała nawet sobie sprawy nie zdaje jak wszyscy na nią czekają :)

Jeśli do poniedziałku nic to tez pomagamy naturze - kurcze tak bym chciała tego uniknąć...

A reszta to chyba juz rozpakowana??? I to na poważnie, bo się nie odzywają...

Miłego dnia kobietki idę się czymś zająć, bo na prawdę zwariować idzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19803 przez mysia-sia
jestem jestem i nadal 2w1, tylko dostęp do neta utrudniony, bo mąż komputer ze sobą w trasę zabrał, a wróci dopiero w pt wieczorem późnym, więc ja korzystam tylko u rodziców, a głupio tak przyjsć w odwiedziny i od razu do kompa:P

Lidziun mój mały też tak jakby się wzdrygał... nie nazwę tego drgawkami, bo za krótko to trwa... ale jest to coś takiego jakby mu zimno było... a to chyba w takiej temperaturze niemożliwe:P nie wiem co to jest, ale jakoś mnie nie niepokoi... może najlepszym wyjściem zapotyać lekarza co to się na tych rzeczach zna?:>

u nas akcja porodowa chyba jeszcze daleko... kłucia w dole brzucha, które czasem się zdażają są za krótkie, żeby mogły być skurczami i teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie ejst wynik tego, ze mały na jakiś nerw naciska... bo zawsze jest tak, że najpierw on się wierci i podczas tego wiercenia się jest ukłucie... raz dziś mnie taki jakiś ból złapał troszkę dłuższy, ale było to 4 godziny temu i od tego czasu cisza:)

na pewno mały chce, żeby mamusia najpierw zdążyła porodówkę obejrzeć:P więc do poniedziałku musi wytrzymać:P I ja te upały muszę przetrzymać... aż bym chciała żeby popadało:P

no nic pozdrawiam resztę dwupaków i te co na porodówce:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19832 przez sloneczko
oj chyba biedne czerwcowki prza bo zadej od wczoraj wieczora nie widze.

trzymajcie sie i nie myslcie o bolu tylko o tym ze malensto juz w krotce bedzie z wami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19833 przez mysza855
U mnie cisza.... Nadal 2w1:)

Najwyżej na poniedziałek mam skierownie wypisane więc jak mała do tego czasu nie ruszy pomogą naturze.

Wczoraj kilka skurczy, ale postarszyły podniosły adrenaline ,ale cóż .... ustały :)

Jakoś już nie wyczekuje.
Mała wczoraj jakby z ADHD ;) No tak się cały dzień wierciła, a zwłaszcza jak już coś zjadłam to myślałam że mi skóra na brzuchu pęknie ;)

Póki co wracam do sprzątanka i miłego dzionka życzę - a gorąco że nie ma czym oddychać B)

P.S. Co do tych "dragawek" to moja królewna tak owe czasem tez ma tak więc to chyba normalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #19850 przez Groszek
Hej :)
Nadal 2w1 :D Żadnych oznak zbliżającego się porodu, tylko upał nam doskwiera :) Takie "drgawki" u Malucha też od czasu do czasu się pojawiają i to zazwyczaj po czkawce ;) Czerwcóweczki meldować się ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl