BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #660162 przez MoNiaaa
domi to co sie dzieje?
hormony pewnie ci szaleja :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660166 przez DoMI*
niewiem..ale masakra
chyba nic sie niedzieje ale wszystko przyprawia mnie o płacz!..okropne !
nieczuje sie wogole w ciazy.obawiam sie odrzucenia, niemam z kim pogadac..
ale klapa

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660170 przez MoNiaaa
domi przeciez chcialas byc w ciazy a odkad sie dowiedzialas to ciagle sie czyms zamartwiasz daj sobie troche luzu i ciesz sie swoim stanem fasolce napewno sie nie podoba ze sie tak zadreczasz

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660173 przez DoMI*
wiesz nie czuje sie wciazy.procz bolu podbrzusza..to nic.
i cycki .. niewiem staram sie cieszyc ale czasem poprostu chce mi sie płakać

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660182 przez MoNiaaa
poki co to jest wczesna ciaza i niewiele daje nam znac o naszym stanie ja tez sie ciazowo nei czuje pewnie dopiero jak sie brzuszek zacznie powiekszac to dotrze do nas :)
ja za wiele stracilam zeby teraz sie zadreczac staram sie cieszyc kazdym dniem choc czasem sie matwie czy u maluszka wszystko w porzadku ale taka jest prawda ze co ma byc to bedzie my mozemy tylko bardziej uwazac i dbac o siebie za reszte decyduje natura

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #660184 przez DoMI*
tez czasem mysle czy tam wszystko dobrze jest.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660193 przez anitkade
DoMi - spokojnie. Ja też czuję tylko bóle podbrzusza prawie codziennie no i te wielkie cyce, a poza tym nic innego nie czuję. No i też się trochę martwię, codziennie sprawdzam, czy aby nie ma plamienia. I nie mam w ogóle mdłości, mam apetyt. Ale z tego, co się naczytałam do tej pory - to zupełnie normalne, każda kobieta odczuwa to inaczej. Nieraz nie ma w ogóle żadnych objawów, łącznie z tym, że w terminie okresu pojawiają się plamienia. Moja koleżanka miała taką sytuację i po 4 miesiącach się zorientowała dopiero. A teraz ma fantastycznego synka. Nos do góry DoMi. Kiedy masz następną wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660199 przez DoMI*
28 mam wizyte.
tez niemam mdłosci.
wiem ale ogarnia mnie płacz ..budzi mnie w nocy bol ide sikac co chwile jestem niewyspana.
niema nikogo przy mnie abym mogła pogadac albo zeby ktos mnie wspierał

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660242 przez anitkade
Kochana!! Po to jesteśmy na tym forum. Ja też na razie ukrywam się przed wszystkimi znajomymi, ale tutaj można szczerze powiedzieć, co leży na sercu i usłyszeć, jak ten sam moment przeżywają inne przyszłe mamy :) Nie możemy Cię potrzymać za rękę, ale naprawdę jesteśmy z Tobą. Pewnie ten smutek i strach to są buzujące hormonki. Podobno warto słuchać muzyki, którą się lubi, nawet przy niej potańczyć. Mnie to poprawia nastrój, a ponoć dla maluszka też jest jak najbardziej wskazane. Mnie też humor poprawiają truskawki, a już są! Pyszne, polskie. No i zawsze można poszukać tematów zastępczych. Zamiast martwić się bobaskiem to zacząć martwić się, jaki wózek kupić albo jakie łóżeczko. Zająć czymś myśli. A lada moment dotrze do Ciebie, w jakiej cudownej jesteś sytuacji. Do 28 niedaleko. Trzymaj się ciepło!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660321 przez MoNiaaa
ja odkrylam wlasnie ze nie moge byc glodna bo niewiele brakowalo a bym pawia poscila...

i musze sie do grzechu przyznac aledlam PIERWSZA w moim zyciu zupke chinska...zawsze dla mnei to byl syf ale naszlo mnie i musialam nawet nie byla najgorsza :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660350 przez EmiMar
Witam wszystkie nowe mamusie. Cieszę się, że nas przybywa.
DoMi nie przejmuj się tak bardzo, myśl pozytywnie a na pewno będzie dobrze.
Monia aż mnie zemdliło na samą myśl o zupce chińskiej. Dziś od rana wymiotuje i więcej czasu spędzam w kibelku niż przy biurku.
Za to wczoraj, oj zaszalałam. kupiłam sobie butelkę 0,5 l soku z kiszonej kapusty....mówię Wam pycha. Ale że dosyć słony był (i nieprzeciętnie kwaśny)więc szybko zachciało mi się pić....popiłam to 2 szklankami mleka.... I nic mi nie było, żadnych wymiotów, a dziś po herbacie takie sensacje.
Dziś jadę do lekarza, już nie mogę się doczekać. trzymajcie kciuki za mojego Skarba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660416 przez MoNiaaa
Emi pewnie ze zaciskam kciuki i daj nam tu znac!!!
to ty w pracy sie meczysz bidulko z tymi wymiotami???

wody po kapuscie bym nie wypila ale kapuste mmm zjadlabym :P
zaraz ide spobie barsz czerwony zalac bo ciagle jestem glodna musze sie chyba lepiej zaopatrywac w jedzenie do pracy.

Dorcia jak nas czytasz to napisz co tam u ciebie jutro twoja kolej na wizyte koniecznie sie wtedy odezwij!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660459 przez majsun
Wiesz MoNiaa, ja też muszę cały czas podjadać i wtedy dobrze się czuję.
Wczoraj o godz.21 naszło mnie na ciastka owsiane i nie było wyjścia, musiałam je zrobić. I dzisiaj mam super zdrową przekąskę w pracy :) Polecam!

Poza tym strasznie spać mi się chcę. Kawę odstawiłam i jak wracam z pracy to muszę od razu na co najmniej godzinkę się położyć. A Wy pijecie kawę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660483 przez MoNiaaa
ja kawy nie pije ale tez nigdy nie pilam wiec dla mnie nie ma pproblemu ale jak ci bardzo brakuje slyszalam ze 1 dziennie mozna.

a mi wlasnie dostawa przyszla i troche sie obawiam bo dosyc tego duzo...po malu staram sie wypakowywac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660498 przez ulcia78blondi
Witajcie dziewczyny!

Mnie od kawy zupełnie odrzuciło.
MoNiaaa - ja też zauważyłam, że nie mogę być głodna bo wtedy bardzo mi niedobrze.

Mnie bardzo ciągnie na jedzenie warzyw, ryb. W ogóle nie mogę jeść owoców, słodkiego, żadnych ciastek nawet przegryść na wypadek napadu głodu.

Robiłam ogóle badania i aż się sama zdziwiłam, że wszystko w normie, nawet żelazo:-)
HCG wczoraj miałam 58 814, czyli wrosło:-)
Jutro mam wizytę u gina, nie mogę się doczekać!!!! Też mam obawy czy wszystko będzie dobrze, ale staram się nie przejmować, bo maluszek już na tym etapie odczuwa nasze emocje i myślę, że masz stan psychiczny też wpływa na rozwój maluszka.

Jeśli chodzi o mdłości sama się dziwię, że bardzo wcześnie mnie dopadły, bo w pierwszej ciąży do 4 miesiąca (kiedy zaczęłam wymiotować) zupełnie nic mi nie było.

Więc głowa do góry dziewczyny! Czas tak szybciutko leci, że zamiast się zamartwiać tak jak mówi MoNiaaa, lepiej skupić się na organizacji.

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl