BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724271 przez mokka
Dobre są ćwiczenia na piłce. Wzmacniają kręgosłup, a przed porodem podobno też mają jakiś dobroczynny wpływ ;) Pływanie też podobno pomaga. Ja kupiłam na allegro taki duży rogal do spania bo nie umiem się ułożyć. Wczoraj prawie cały dzień byłam na nogach i jak wróciłam do domu to po prostu myślałam że mi stopy odpadną, a plecy to już nawet nie mówię jak bolały. Aż się boję co będzie jak brzuch się zrobi jeszcze cięższy.

Tak swoją drogą to miałam nie wstawiać zdjęć z brzuchem, ale nie mogę się oprzeć bo wreszcie coś widać :)





20 tydzień :) długo brzucha nie było, ale jak się pokazał na początku 18 to teraz jest już nie do ukrycia :)


Fasolek [*] 10tc (2016)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724275 przez Majusia
Jaki fajny brzusio Mokka - gratuluje polowy ciazy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724285 przez anitkade
Jeju, Mokka, jaki brzuchol fajny. No już nie ma to tamto, nie ukryjesz :) Mnie też tak wysoko wybuliło, a zawsze sądziłam, że ciążowe są nisko :)
Ale skórę to masz na brzuszku jak u niemowlaka, ani pół żyłki, nie mówiąc o innych sensacjach. Bardzo pięknie wygląda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724318 przez mokka
Żyłek nie ma, są za to włoski. Strasznie się ciemne zrobiły i jakoś się ich dużo zrobiło, albo mnie się wydaje już. Miałam je usunąć, ale podobno po porodzie wypadną więc ich nie ruszam ;) Że nie ukryje to zauważyłam już sama bo mnie wczoraj sprzątaczka u mnie w bloku pytała czy jestem w ciąży? :) rychło wczas się zorientowała, ale wcześniej naprawdę nic kompletnie nie było widać, a ten brzuch to jest efekt ostatnich 2-2,5 tygodnia :P az sama uwierzyć nie mogę! dobrze, że dla porównania raz na jakiś czas robię zdjęcie brzucha i widac różnicę :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724331 przez Marudka
mokka - śliczny brzusio :)
to twoja pierwsza ciaża? szybciutko się pokazał :) ja tez już chce :)

narazie to się tylko w jeansach nie mieszcze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724337 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!
Witam wszystkie nowe Mamusie!
Ja się trochę urlopowałam, teraz ciężko wrócić do rzeczywistości.
Mnie brzuszek przez ostatnie 2 tygodnie bardzo urósł. Nagle musiałam pokupić sobie kilka ciążowych ubrań bo w nic już nie wchodziłam nawet na rozpiętych zamkach. Brzuszka już nie ukryję. A ludzie jakoś z pod oka patrzą na mnie z brzuszkiem i za rękę idącym dwulatkiem. Ale ja to mam w nosie, bo się bardzo cieszę, że synuś będzie miał rodzeństwo.
Ja do szkoły rodzenia chodziłąm i prywatnie i darmowo. Prywatnie, rewelacja - porodu nic sie nie balam, spokojnie jechalismy z mezem do szpitala. Z darmowej nic nie skorzystalam, zupelnie inny zakres wiadomosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724338 przez gosiacek
mokka cudny ten Twój brzusio! I gdzie Ty widzisz jakieś włoski??? :) :)

Mi w pierwszej ciąży też brzuszek długo się nie chciał pojawić, za to teraz już w 12 tygodniu wszyscy się dopytywali czy jestem w ciąży a wtedy nie chciałam jeszcze nikomu mówić :laugh: Sąsiadka jak się dowiedziała, który to tydzień, to nie mogła uwierzyć i powiedziała, że myślała, że to już połowa ciąży :laugh: Ale póki co od tamtego czasu bardzo dużo się nie powiększył, więc teraz jest powiedzmy w normie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724344 przez Pipinka
mokka Śliczny brzusio !!! :woohoo:

Marudka jak to szybko się pokazał brzusio u mokki ?? przecież mokka ma już 20 tydzień ciąży to raczej najwyższy czas aby w końcu było widać ciążę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724360 przez DoMI*
Cześć wam ją dalej w szpitalu, krwiak się zmniejszył o 1 cm już nie krwawie cZuje się dobrE ale macie piękne brzuszki. Ją nie mam takiego dużego nie mam jak zrobić nawet zdjęcia.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724362 przez mokka
Marudka, tak to moja pierwsza ciąża :) 20 tydzień to już chyba najwyższy czas na ciążowy brzuch :) bo włosków na zdjęciach nie widać całe szczęście ;) Ten brzuch też na zdjęciu jakiś taki mega duży wyszedł bo w rzeczywistości to jest odrobine mniejszy, no, ale może dlatego że zdjęcie było po obiedzie robione :)

Domi, to dobrze że Ci lepiej :) Mówią już coś o ewentualnym wypisie? Kurcze, strasznie Ci współczuje bo ja nie mogłam 4 dni wytrzymać w szpitalu z nudów a Ty to już chyba z miesiąc leżysz. A co z tym ślubem Twoim? Przełożyliście skoro utknęłaś w szpitalu?


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724396 przez anitkade
Domi, super, że piszesz. Właśnie - coś o wypisie mówią, skoro nie krwawisz już? I jak się w ogóle czujesz? Bóle Cię męczą, czy już nie tak? I co ze ślubem? Dajecie za wygraną czy przekładacie?
Mokka - dobry pomysł z tymi zdjęciami, ja jeszcze ani jednego nie zrobiłam i żałuję. Potem nie będę mieć żadnych ciążowych, muszę nadrobić.
Co do szkoły rodzenia - jest jedna w Krakowie bezpłatna, ale przy szpitalu, do którego sie nie wybieram, więc nie wiem, czy jest duży sens. Poza tym jeżdżenie po takim mieście w korkach to chyba średni pomysł, a od siedzenia w aucie tak koszmarnie boli mnie kręgosłup, że raczej tego nie widzę. Przyniosłam sobie poduchę pod krzyż do pracy, żeby jakoś wysiedzieć przy kompie i powiem Wam - lepiej. Wczoraj to już sądziłam, ze będzie L4 wcześniej niż planowałam, ale może nie :)
Co do brzuszka, to Mokka się ładnie uchowała, chyba ostatniej jej brzusio urósł :) Ale za to jak wyskoczył, to jak z procy.
AA, Mokka - ja też mam włosiska okropne na brzuchu. Nawet częściowo ogoliłam, bo już nie mogłam na nie patrzeć. Zawsze miałam, ale teraz to jak u faceta, takie czarne i tak dużo. Dobrze, że wypadną potem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724527 przez Mag
Dziewczyny od którego tygodnia się chodzi do szkoły rodzenia? i jak to jest , trzeba się zapisywać wcześniej? Ja jeszcze się nie orientowałam nawet, ale jak znajdę gdzieś bezpłatną to może się wybiorę, bo prywatnie to szkoda pieniędzy, a z tego co piszecie to tanie to nie jest.
Domi fanie, że już krwiak coraz mniejszy, ja jeszcze tydzień do wizyty muszę czekać więc się dowiem jak tam mój, mam nadzieje że już nie będzie śladu po nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724536 przez MoNiaaa
mokka sliczny brzusio :):):)

dokladnie polowa ciazy to pasowalo by zeby juz bylo widac :P
mi sie szybko pokazal bo w 12 tc juz mi sie powiekszyl a teraz to mam moim zdaniem mega duzy :blush: tez zalezy jak sie ubiore:P

Domi dobrze ze juz nie krwawisz jak tak dalej bedzie to pewnie neidlugo wyjdziesz:)3mam kciuki!!!

ja planowalam regularnie robic zdjecia ale do lusterka wogole nie wychodza bo mi sie zamazuje a moj M jakos nigdy nie jest chetny do robienia fotek wiec nawet go nie prosze mam kilka z tego zoo ale na nich wygladam jak wieloryb bo M zamiast robic tak normalnie to robil kucajac i od dolu wygladam na 2 razy wieksza :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724616 przez mirka26
hej dziewczynki mokka śliczny brzuszek. u mnie jak zwykle pod górkę... syn zaraził się na basenie bakterią i ma liszajec zakaźny, miał leżeć w szpitalu ale tam musiałabym być z nim a w koło rotawirusy i bałam się uprosiłam doktorkę że zajmę się nim w domu, biedactwo moje, same leki prawie 300 zł już mam naprawdę dość, Domi my dorosłe a mamy dosyć naszych chorób a co ma powiedzieć taki maluszek? co ma całą buzię w ropnych strupach nie umie chodzić bo ma strupy na stopach ani jeść bo palce całe w bąblach,,, to my możemy się cieszyć że musimy tylko leżeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724650 przez mokka
Mirka, jak to zaraził się na basenie????!!! Masakra! Przecież woda na basenach jest chlorowana i czasem też ozonowana! Idź do kierownictwa tego basenu i to zgłoś i powiedz że chcesz odszkodowanie bo oni maja obowiązek mieć chyba co 2 tygodnie kontrole sanepidu i jeżeli taka bakteria wyszła w wodzie i nic z tym nie zrobili to będa płacic kary!
Współczuje małemu bo chciał tylko popływac, a tu takie coś !


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl