BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #815852 przez niteczka
Motylek- a na co Ci potrzebny zestaw do paznokci dla maluszka??? Nie to zebym sie wymadrzala, ale przez pewien czas maluszkowi nie obcina sie paznokietkow. Moja znajoma tak zrobila I dziecko mialo popekana az do krwi skore przy paznokciach. Ja do szpitala biore tylko ubranka dla malego, pampers I chusteczki,bo u nas szybko wypuszczaja, wiec nie ma potrzeby, zebym brala duzo zeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815861 przez Bella27
Hej dziewczyny. U mnie cisza.Już popadam w depresję :angry: Mały mało co się rusza tyle co po jedzeniu ale jakoś mu się nie spieszy! Straszne dziś mam nerwy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815864 przez krecia88
bella mam to samo. Chociaz rzeczywiscie od kilku dni Julka rusza sie dosc intensywnie - jakby sie przeciągała. Też już bym chciała urodzić. Czas mi się dłuży ostatnio niemiłosiernie, chociaż coraz bardziej panika mnie ogarnia. I ciągle nie wiem gdzie rodzić będe.. zglupialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815866 przez motylek19
"Nasza coreczka przyszla dzis na swiat przez cc ;-) ma 3250g i 56cm :-D wiecej info jak wrocimy do domu, bo nie mam tutaj dostepu do neta. Pozdrawiam Anitulka"

GRATULACJE DLA ANITULKI :* Tak myślałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815867 przez motylek19
Niteczka, najwyżej się nie.przydadzą. Na rozpisce ze szpitala pisało, ze można wziąć, a to jest malutkie, dużo miejsca nie zajmuje.

Bella, krecia, ja też chcę już :( tak bardzo bym chciała żeby mały zrobił mi niespodziankę i wyszedł jutro w terminie, ale tak się tylko ludze :/ czuje, ze będą mi wywoływać poród tydzień po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815876 przez kasiek21
ahhh chyba każda z nas już tyko czeka kiedy ta godzina 0 wybije... ale dziewczyny nie ma co sie spinać... to i tak nic nie da... a przecież na każdą z nas przyjdzie pora, nie bójcie sie nie ominie was :D heh ja sama doczekać się nie moge, chociaż tak jakoś ubzdurałam sobie date 6 stycznia za date porodu, zupełnie nie wiem dlaczego... ale to tylko moje uwidzenia... w czwartek mam gin, ciekawe co powie... jeśli młody dalej pośladkowo no to za tydzień juz bede znała date porodu no chyba ze zacznie sie wcześniej :)

co do ruchów, mój mały dzisiaj jakos tak strasznie sie wypina, a do tego strasznie puchną mi palce... nogi zreszta tez mimo ze leze cały dzien w łóżku, tylko co przenoszę sie z jednego na drugie no i na sisiu... ehh

dziewczyny, ja wiem ze kobietom w ciazy zaleca sie spanie na lewym boku i w ogole... ale wiecie... mi na lewym jakos tak malo wygodnie... wole prawy... słyszałam że to zalezy od ulozenia dziecka... a wam jak sie lepiej spi czy tam odpoczywa ?? ja mimo ze mi nie wygodnie, staram sie jak naj więcej lezec na lewym boku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815877 przez anitkade
Anitulka, gratulacje!! To życzę szybkiego powrotu do domu i czekamy na dalsze wieści.
No proszę teraz to już jedna za drugą będzie jechać na porodówkę.
Dominiczka - koniecznie daj znać po wizycie, czy coś Ci powiedzieli mądrzejszego od tego gina i czy coś Ci dali skutecznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815878 przez anitkade
Kasiek - ja się staram na lewym, ale przewracam się, nie dam radę ciągle na jednym. A czasem jak spać nie mogę to nawet na plecach się położę, bo mi tak wygodnie. Nieraz też przez sen się na plecy obrócę, bo zasypiam na boku, a budzę się na plecach. Ale lapka mam przy łóżku tak ustawionego, żeby na lewym leżeć. Powiem Ci, że ja też dzisiaj jestem niesamowicie ociężała, z dnia na dzień mam coraz mniej siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815881 przez Dorciaition
Anitulka gratuluję! Dużo zdrówka dla Was. Czekamy na więcej informacji i fotki oczywiście.
Mam nadzieję, że zdążyłaś założyć pościel ;) ;)


Kasiek ja już teraz śpie i na prawym i lewym, na plecach też. Jak mi wygodniej. :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815883 przez kasiek21
ahh kurcze miałam wam jeszcze pisac... wiecie, boli mnie brzucho przy podnoszeniu sie z pozycji lezacej.. mimo ze najpierw zrzucam nogi z łóżka a potem dzwigam sie na rekach zeby sie podniesc zeby zbytnio nie napinac brzucha... a do tego przy przekrecaniu sie zas boli mnie spojenie lonowe..:/

to lezenie na bokach to jakas masakraa... mnie za chwile boli wszystko, a o miednicy i biodrach to juz nawet nie wspomne... ehh... tesknie za spaniem na brzuszku... i za seksem takim wiecie... zeby troszke sie powyginac.. a tu nie da rady.. brzuch przeszkadza... chociaz wiecie... my mimo mojego duzego brzuszka i tak kochamy sie na "jezdzca" bo tak mi najlepiej jak ja jestem na gorze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815892 przez motylek19
Ja raz na prawym raz na lewym, różnie, a na plecach to w ogole bo mi bardzo niewygodnie. Dziewczyny to nie.wolno napinac brzucha? Ja za każdym razem jak się podnoszę to napinam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815908 przez kociaczek1610
Anitulka GRATULACJE !!! i szybkiego powrotu do domku z maluszkiem... ale teraz sie juz nas mniej robi w dwupaku :D


ktora teraz nastepna na porod sie wybiera :P :D

kasiek ja tez sobie date ubzduralam na 6 ... jakos tak pomyslalam ze bedzie chcial upodobnic sie do tatusia hahah :P glupia jestem wiem :P co do spania to wiecej spie na lewym boku ale wiadomo ze calej nocy nie da rady ulezec to sie kulam a prawy :) na pleckach nie moge lezec bo brzuch mi sie napina i mnie boli ;/

sex- kiedy to bylo.... jena chyba zapomnialam wogole jak sie to robi hahah ( szkoda mi mezusia) no ale jeszcze troszke :) wtedy sobie odbijemy :D

a jak wstaje z lozka to odwracam sie na prawy bok i reka sie podpieram i jakos tak wstaje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815936 przez Dorciaition
Dziewczyny czy Was tez bola brzuchy jak ma okres? Mnie coraz mocniej :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815945 przez kasiek21
Oj kochana !! jakie bole jak na okres to skórcze :D no i jak sie nasilają to... hmmm czyżby poród :) wez sobie ciepły prysznic... jak nie przejdzie to do szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815957 przez Dorciaition
Jeju Kasiek nie, musze dotrwać do terminu cc. ;) od godzinki sobie sobie leze i choc troche boli to bol sie nie nasila. Oby jeszcze nie porod. ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl