BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #826429 przez kociaczek1610
no i polozna byla przed 12 :) wszystko jest oki :) nie mogla sie nadziwic ze taki duzy synek :) i na dzien dobry mowila ze powinnam miec cesarke (tyle to ja tez wiem :P ) no i pepuszek odpadl wyczyscila go nam bardzo ladnie :) szwe tez mi wyciagnela... jestem zadowolona :D my tez mamy herbatke z hippa :) a i mowila ze mam podawac jak narazie sama wit D :) teraz moj szkrab spi ja ide tez sie zdrzemnac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826450 przez MoNiaaa
my bylysmy dzis na tym pobraniu krwi...masakra 10 min pobierala ta krew bo Zuzia ma taka gesto ze nie chciala kapac a jak juz leciala to po kropelce a potrzeba bylo 2 probowek :ohmy: plakala okropbie bidulka ja podobno jak stamtad wyszlam to cala blada bylam ale dopiero jak na zewnatrz wyszlam to poczulam ze mi slabo dobrze ze z mama bylam.myslalam ze moczu nie oddam bo do tych woreczkow nie moglam zlapac bo wszystko wyciekalo ale zalozylam jej przed wyjsciem i chyba z tego placzu cos tam nasikala wiec zalatwilam przynajmniej wszystko od razu.pozniej od razu Zuzka usnela.jak beda jej musieli te badania powtarzac to chyba nerwowo wysiade :(

ja infacol uzywalam przy Julce :)

co do rany to mnie tez tak ok tygodnia dosyc mocno bolala pozneij juz coraz tylko taki dyskomfort :)

herbatke podaje ale Zuzia nie bardzo chce ja pic.nam z kolei lekarka powiedziala zeby podawac picie tez zeby ta bilirubina sie wyplukiwala i podobno tez przez to ma taka gesta krew ze tylko mleko pije?mamy z hippa koperkowa ta w granulkach

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826540 przez anitkade
Kurczę, my na razie niczego nie używamy, dzisiaj jest troszkę niespokojna teraz, od ponad godziny nie śpi, ale nawet momentami leży spokojnie, trochę się wierci i tyle. Za to ja się położyłam zdrzemnąć, bo mąż tu siedział i po 10 minutach musiał wyjść, bo jacyś goście uciekali przed policją i się wpakowali w płot mamy męża. Teraz stoją pod domem i 5 radiowozów też. Masakra. Pierwszy raz od dwóch tygodni mogłam się zdrzemnąć po południu. Czy to nie pech? A Hania niesamowicie niespokojna
Monia, biedactwo z tym badaniem. Ale słabo Ci się zrobiło z nerwów? Czy niezależnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826551 przez krecia88
22 stycznia o godz. 2.00 na swiat przyszla Julia Marzanna S. Waga 3250g, dlugosc 58cm

dzis puscili nas do domu. Postaram sie wszystko nadrobic, jak troche odespie. Mam co opowiadac. Zdjecie wrzuce jak do kompa usiade.
Jak ktos sie jeszcze pojawil to gratuluje porodow i maluszkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826557 przez Anitulka
Krecia, gratulacje Kochana!!! :kiss: ale szybko do domu wróciłyście, a Julka taki słodki ciężarek jak Pola w chwili narodzin :) czekamy niecierpliwie na fotki i relacje z porodu :)

Czyżby to już wszystkie stycznioweczki się wyrobiły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826587 przez anitkade
Krecia, gratulacje ogromne i czekamy na relację!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826625 przez niteczka
Krecia, Mag, Inka I Bella gratuluje bobasow I zycze duzo zdrowka.
Mojemu malemu tez cos oczka ropieja, ale polozna powiedziala, zeby przemywac je wacikiem namoczonym w letniej wodzie, a jak to nie pomoze to przepisze jakies kropelki, a I skora tez mu schodzi z calego cialka, ale podobno to normalne jest.
Dziewczyny ja tez jestem juz 10 dni po porodzie, a nadal mnie boli w kroczu I czuje taki dyskomfort przy siadaniu, ale jest o niebo lepiej niz bylo.
MoNiaaa I mialabym prosbe zwiazana z tabelka. Moj maly mial 49 cm, porod naturalny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826628 przez niteczka
MoNiaaa I z gory dziekuje za dopisanie wzrostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826636 przez kociaczek1610
krecia gratulacje :* szybkiego powrotu do domciu..
niteczka sprobuj przemyc sola fizjologiczna albo tez dobra jest czarna herbata tak mi dzis mowila polozna :) ja jestem tydzien po porodzie a chwilami tak mnie boli ze chodzic nie moge ( jak za dlugo leze albo siedze ) ale tez jest lepiej niz bylo...


a jak u was z moczem? ja robie siusiu 2-3 razy dziennie wydaje mi sie ze malo.... przed ciaza wiecej musialam chodzic do wc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826684 przez krecia88
Dziewczyny mam glupie pytanie. Jak poradzilyscie sobie z wyproznieniem po porodzie? Ja sie tego strasznie boje, wiec odwlekam poki co, ale czuje ze juz musze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826712 przez nati.olsztyn
krecia Mi życie uratowały czopki glicerynowe. Jeszcze w szpitalu polozna mi je dała, a potem też je w domu uzywalam. Naprawdę pomagają, a jaka ulga potem;-)
Aaa no i Gratuluję Córeczki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826744 przez motylek19
Krecia GRATULACJE!!:* Teraz to już chyba wszystkie jestemy z maluchami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826750 przez kociaczek1610
krecia nie wstrzymuj po potem bedzie gorzej sie wyproznic. ja poprostu jak poczulam ze musze to poszlam i wogole sie nie wyciskalam tyle co wyszlo to wyszlo ;) i nie bolalo :D a tez sie balam jak cholera ;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826768 przez Dorciaition
Krecia wielkie gratulację. Ale będziesz miała modeleczkę. Długaśna Twoja córcia :)

Kociaczek ja też mniej robię siusiu, aż mi dziwnie, bo w ciąży przecież tyle się chodziło. ;)

KRecia tak jak dziewczyny piszą- czopki pomagają. U mnie obyło sie bez, ale tak się meczyłam. Brzuch mnie bolał i czułam się ocieżała.

Aaa, Monia pytałas jaki rozmiar Blanka nosi ciuszków- 56, bo mniejszych nie mam :)

Dziś Mała nie pospała, tzn co dwie godziny jak w zegarku pobudka w nocy. Za to Lenka jak zasnęła o 18 to obudziła się dopiero o 7 :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826802 przez gaguka
Krecia gratulacje!
My po wizycie u pediatry, mała waży 3730 więc w dwa tyg przybrała niecałe 500 gram, to chyba dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl