BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #836169 przez krecia88
anitka chcialabym karmic jakos regularjie ale wychodzi ze karmie a zadanie. Mam dzienniczek dnia i nocy i widze po jim ze sa to codziennie zbkizone pory, w zaleznosci od aktywnosci. Karmie mniej wiecej tak co 2-3 godziny. W nocy przerwy trwaja tak 3-4 godziny. Raz zdarzyla nam sie 5godzinna przerwa. Zreszta ja po piersiach czuje ze pora mala nakarmic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836217 przez niteczka
Krecia
A karmisz piersia czy mm? Bo jak piersia to I tak masz dobrze jak co 2-3 godziny, bo ja mojego malego to co1,5 a czasami nawet zdarza sie co godzine.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836219 przez motylek19
Ela i Kasia, nic tylko pozazdrościć.

Anitkade, Remisleos u nas jest to samo, ogromny wrzask na który nic nie pomaga nawet silne bujanie na rękach chwila przerwy i tak w kółko. Dzisiaj to trwało na szczęście tylko około godziny.

Dziewczyny pomocy! Dzisiaj po kąpieli zauwazylam na lewym ramieniu u Dawida czerwone lekko wypukle kółko. Jestem na 99,9% pewna ze to w miejscu szczepionki. Dotknęłam to i nie boli.go, bo nawet nie zrobił żadnej miny ale nie mam pojęcia czy tak ma być, co zrobić? Iść do pediatry jutro? Czy u Waszych maluszkow też tak jest? Nie chcę wyjść na panikare u lekarza a Z drugiej strony nie wiem czemu tak jest.

Krecia, dużo dostałas zdjęć do kolarzu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836220 przez motylek19
A co do bobaska to też ma już lezki, chociaż wolałabym żeby ich nie było, uśmiecha się często nieświadomie, zwłaszcza przez sen, albo jak go posmeram smoczkiem na brudce. Głowę już od dawna wysoko podnosi i zmienia strony jak leży na brzuszku. Ma dużo rzes(w szpitalu po urodzeniu.miał dwie na krzyż) przytyl już ponad kilo( czuć go na rękach jak cholera), często grucha też przeważnie przez sen, obserwuje wszystko wokół i wodzi wzrokiem za mną tata albo innymi, oczywiście jak są w niewielkiej.odległości. no i ja umiem już rozpoznawac jego płacze jak jest głodny, jak brzuszek boli czy jak poprostu chce na rączki. A dzisiaj równy miesiąc, ale to szybko zlecialo, nie do wiary.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836222 przez krecia88
niteczka karmie piersia

motylek dostalam 11 zdjec- jutro jakos tu wrzuce gotowy kolaz ([
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836223 przez kociaczek1610
witam:) my to takie nocne marki hehe;)
motylek zostaw to. u nas w szpitalu przed wyjsciem powiedzieli nam ze w miejscu gdzie byl szczepiony moze zrobic sie strup i takie wypuklenie i ze nie mamy z tym nic robic ze to normalne.
ja tu moja rybcie przed karmieniem przewijam (jak zawsze) no i sciagam pampka rozmawiajac do Filipa a tu taaaka niespodzianka prawie zem sie usmarowala hihi ;) teraz sobie chwilami steka w lozeczku. wczoraj byl tak zmeczony ze o 19 dostal mleko i spac :) po chwili sie obudzil ale zaraz zasnol i tak do 1 :) no i teraz pobodka tak o 4:)
dziewczyny miewacie tez takie glupie sny? ja tak mam ostatnio ze musze gdzies uciekac albo jakies akcje eh... sny:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836224 przez kociaczek1610
chcialam jeszcze spytac czy bola was piersi? ja mam cos takiego ze jak maly ciagnie cycka to boli mnie drugi. albo jak siedze zaboli mnie bardziej pod pacha i ten bol sie ciagnie na drugi sutek i pod pache i tak przez kilka sek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836227 przez motylek19
Kociaczek dzięki, uspokoiłas mnie.
Moje dziecko to sobie chyba pomylilo dzień.z noca :/ o 3.00 pobudka i nie zamierza spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836230 przez kasiek21
dzień dobry :-) witamy się i my :-D z nad butli mleka :-D ta noc była cudowna!!! mały zjadł wczoraj po kapaniu o 21 a obudził się na kolejna butle dopiero o 2 no i dopiero teraz o 6 :-D ah... kocham takie noce :-) oby każda z nas takie miała :-)

ja już niestety... koniec spania... trzeba wstać wypić kawę i ruszać... idę dzisiaj na pobranie krwi... sprawdzić jak tam trzyma się anemia po porodzie... potem pranie, sprzątanie... no i spacer i zakupy... ambitny plan :-D całe szczęście że ma być ładna pogoda... eh... drzemmał by się jeszcze człowiek a tu dupa... trzeba się zacząć zbierać... ktoś musi zostać z małym a babcia ma czas tylko do 10 no a nie wiadomo ile tam będzie ludzi... ciężko okreslic...

a tak w ogóle to może sa tu mamy które orientują się ile czasu po porodzie można iść oddać krec jako honorowy dawca krwi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836236 przez Bella27
Cześć dziewczyny!
Pochwaliłam się ostatnio, że Janek najada się cyckiem ale niestety trwało to jeden dzień i znów dokarmiam mm. Piersi też mnie bolą zwłaszcza sutki jak mały zasysa.Zrobiliśmy straszny błąd biorąc małego do łóżka bo teraz nie chce spać w łóżeczku i zasypia tylko gdy ktoś jest obok inaczej jest krzyk, a ja nie mam serca z tym walczyć.Z kupkami też co jakiś czas mamy problem, a wtedy mam ochotę beczeć razem z Jankiem.Wczoraj młody skończył trzy tyg i też lecą mu łezki i leżąc na brzuszku przekłada główkę, a gdy do niego mówimy robi wielkie oczy jakby nas słuchał.Wszyscy mówią, że jest bardzo poważnym dzieckiem( za tatą) :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836254 przez kociaczek1610
bella ja mam tak samo... moze wkoncu za jakis czas nadejdzie ten "pierwszy raz" boje sie troszke hehe :D
kasiek ty to twarda babeczka jestes. ja tez kiedys oddalam krwe ale zrobilo mi sie w polowie slabo ze polozyli mnie do gory nogami heh i od tamtej pory nie chodze:/ ale ksiazeczke mam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #836262 przez Dorciaition
Hej Dziewczyny.

Moje dziecko (odpukać) jest niesamowicie grzeczne- śpi ciągle, kupki są zawsze, jem wszystko. No i z czego się cieszę, ale i martwię to to, że zasypia ok godz. 21, a na pierwsze karmienie budzi się 3-4. A potem dalej śpi. Czy to nie za długo na cycku?

Monia u nas też Lenia przeziębiona, tzn w nocy ma straszny kaszel i się niesamowicie męczy. Dziś ma wolne od przedszkola.

Super,że z chusta tak Ci fajnie :)

Anitkade może Ty własnie za mało jesz i Hania się nie najada.

Niteczka Blanka robi rzadką kupkę pomarańczową i zaczyna już śmierdzieć.

Anitka często tak wychodzi w praktyce, że jest inaczej niż sobie zaplanowałyśmy. Ja z Blanką już nic nie planowałam, bo nie wiedziałam, że nie wyjdzie ;) Z Lenką nie chciałam dawać smoczka, słodyczy do 3 r.ż.. Nic nie wyszło. ;)

Blanka nie jest fanką leżenia na brzuszku i główkę podnosi, ale słabo. Lekarka stwierdziła, że jest leniwa :/

RomiśLeoś Lenka jak była mała zawsze spała z otwartą buźką.

Motylek nie stresuj się. To normalne.

Kociaczek mnie bolą piersi. Jak karmię lewym to odzywa się prawy, czasami też boli jeszcze jak zassa, no i nawet jak Lenka się do mnie przytula to cycki bolą.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczynki me



Mam już miesiąc


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836269 przez Bella27
Dorcia mi położna mówiła, że przy cycu to tak od 1,5 godz do 3,5 dziecko może spać ale chyba nie ma reguły.Mi Janek zjadł wczoraj cycka i dojadł mm i spał 5 godz i aż go budziłam bo się bałam ale to chyba nic złego, że tyle spał.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836286 przez motylek19
Dorcia, no nastepna do zazdroszczenia. Ile ja bym dała żeby chociaż jedna noc taka była. Ślicznie dziewczynki, a Blanka to miniaturkowa kopia Lenki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836365 przez kociaczek1610

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no a Filipek zasnol przy cycku mam nadzieje ze sie za chwile obudzi bo po 11 chcialam isc na spacerek puki pogoda jest sliczna. a o 12 jest jego pora do spania.( staram sie klasc malego za dnia o jednej porze zeby byl przyzwyczajony:) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl