BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #843961 przez krecia88
Nie do konca wiem co znaczy ze sie slimaczy. Wczesniej cos sie z niego saczylo, ale juz bylo ok- skorka nie byla.czerwona, wydzielinki tez nie bylo. Po wczorajszej wizycie pepek sie mocno zaczerwienil i na patyczku jak.go czysicila bylo widac czerwone plamki :( musze go obserwowac dzisiaj i jutro. Moze to byla reakcja na ten lek ktorym oni go.posmarowali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843968 przez Bella27
krecia88 , chodziło mi o to czy nic się nie sączy.Wydaje mi się, że lekarz wie co robi i wszystko będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843989 przez ulcia78blondi
Krecia, po nalozeniu srebra lekarz Kazak jeszcze czyscic? My starszemu synkowi tez nakladalismy to srebro ale nam kazali potem Nic nie dotykac I pieknie wysechl. To srebro jest antybakteryjne I pomaga zasuszeniu. Pewnie dlatego nie pozwolili nam juz w tym grzebac. Warto by bylo doczytac w tym temacie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844041 przez MoNiaaa
u nas wczoraj okropny wieczor :( chyba Zuzie brzuszek bolal bo strasznie plakala nawet cyca nie chciala.dalam jej w koncu butle i espumisan i po jakims czasie usnela bidulka :(

sliczne te zaproszenia :)

my chrzciny bedziemy robili w domu bez rzadnych przpychow po prostu ciasto tort cos na cieplo i tyle :)

ta sesja to u fotografa?koniecznie pochwal sie efektem :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844060 przez krecia88
Ulcia nam kazali octaniseptem czyscic za kazdym razem :(

Tak u fotografa. Jak dostane zdjecia to Wam sie pochwale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844082 przez MoNiaaa
zawsze mi sie marzyla taka sesja dla dzieci ale troche drogo to wychodzi

co do ubierania to anitka chyba rzeczywiscie troche przesadzasz z tymi warstwami ale kasiek z kolei za malo jak dla mnie.jednak jak sie spi to jest chlodniej sam bodziak to moze jakby byly jakies upaly to ok. ja ubieram pajaca i przykrywam kolderka.
na polko ubieram cos z krotkim rekawem na to bluzeczka z dlugim(cienka) i jesczze bluza dresowa a na dol rajtuzki i spodnie dresowe.ale jaks ie cieplej zrobi to bez bluzy dresowej.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844084 przez Dorciaition
Krecia mnie sie też wydaje, że już nie czyścić. Jak robiłam fioletem to tylko to i się zagoił.
Trzymam kciuki żeby i u Was szybko się zagoił.

Koniecznie pokaż fotki.
My będziemy robili sesję jak już Blanka będzie siedzieć. Lence robiliśmy na roczek, ale to była maskra, bo ciągle nam uciekała, a ja od skakania i zabawiania jej byłam spocona. ;)

Co do ubierania zgadzam się z Monią. Nie ma co przesadzać w jedną i drugą stronę.

Ulcia piękne zaproszenia. Zastanawiałam się nawet nad tymi samymi.
Ale w końcu mamy takie bo szybciej mi zrobią (podobno
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844090 przez kociaczek1610
no ja dzis mam dziecko aniolek :) wykapalismy malego o 10.30 i tak o 11 zasnol i spi do teraz :) (14.15) normalnie jestem w szoku
u nas pogoda przesliczna :) normalnie wiosna i nawet tak nie wieje ale dzis nie idziemy na spacerek bo jedziemy na e urodzinki :)
dziewczyny ile kosztuja u was takie zaproszenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844128 przez krecia88
Dziewczyny ktoras z Was pisala kiedys o babelku na gornej wardze. Chyba kasiek21. Zauwazylam ze Julce sie zrobil taki na ustkach. Czy Waszym dzieciaczkom on zniknal?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844182 przez kasiek21
krecia
tak ja pisałam o tym babelku... ale spokojnie... to jest od intensywnego ssania... mój mlody miał takiego babla na całych ustach ale raz schodzi a potem pojawia się spowrotem. on dziecku nie przeszkadza, nie boli i nie pieczę :-)

a co do mojego ubierania małego... może i trochę za lekko go ubieram no ale on nie lubi być ciepło ubrany... dzisiaj na spacerze był ubrany w body na długi rekaw, kombinezon, gruby kocyk no i wiadome ta zasłona od gondoli. i pół godziny po wyjściu z domu mlody już stekal i się wiercil a jak sprawdziłam jego karczek to cały mokry... a jak na logikę... w pokoju mamy średnio ok 21 stopni i niby to jak ubieram małego to za cienko? a ubierzcie się w lato przy takiej temperaturze w body z krótkim rekawem do tego jeszcze bluzkę na długi rekaw spodnie długie i jeszcze przykryjcie się kocem czy kołdra... ja bym nie wytrzymała... ja wiem że takiemu malenstwu jest zimniej niż nam no ale co ja poradzę jak on jest cały spocony jak ubiore go ciepłej... a jak przyjrzyje go po same uszy no to się wścieka no i rozkopuje... no nic... w środę mamy szczepienie no to porozmawiam z pediatra... ja wiem że niby powinno się ubierać o jedną warstwę więcej niż siebie ale nie chce żeby mały był cały zapocony...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844261 przez Dorciaition

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844424 przez ulcia78blondi
Dorcia, sliczne Wam zaproszenia wyszly.
Monia, nam sie zrobily dwie imprezy, urodziny synka I chrzest malutkiej. Jedni, drudzy chrzestni z dziecmi, dziadkowie, do tego tesciowie sobie zazyczyli zaproszenie swoich znajomych I chcac nie chcac wychodzi ok. 30 osob I ok. 10 dzieci. Nie bylo by szans wszystkich ugoscic w pokoiku nawet nie 10m2. Takie realia.
Krecia, to rzeczywiscie dziwne, ze Wam kazali czyscic dodatkowo bo wtedy nie ma szans na wysuszenie.
Co do ubierania, na zewnatrz my ubieramy body do rekaw, cienkj pajacyk I kombinezon. Bed kocyka I bez spiworka na wozek. I tak jest ok. Jak dokladam kocyk to jest juz zbyt goraco. A w nocy body or rekaw i pajacyk, do tego sredni kocyk, tak jest w san tax skoro my spimy w pizamie i pod koldra. Ja i tak wstaje codziennie z bolacym gardlem, bo mamy zawsze w pokoju obok okno otwarte na wietrzenie, zeby wchodzilo swieze powietrze. A gardlo w ciagu dnia potem przestaje bolec.
Anitka, U nas Amelka jak jej zbyt goraco drze sie w nieboglosy i jest okropnie niespokojna. Moze Hani za cieplo dlatego nie chce spac w nocy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844440 przez krecia88
Julka wujatkowo dlugo czuwala wieczorem. Mamy pierwszy sukces ze smoczkiem, wiec jest nadzieja ze go wkoncu zaakceptuje.
Mala spi jak zabita wiec ja spiaca przystawilam do cyca bo juz dluga przerwe miala. Ciekawe ile teraz pospi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844441 przez ulcia78blondi
Krecia, fajnie ze Julka potrafi zjesc na spiaco. U nas nie ma mowy, nie wcisnie. Musze czekac dopiero jak zacznie plakac z glodu. Gratulacje smoczkowych sukcesow! Smoczek jest bardzo przydatny. Nasz starszy synus mial a teraz sie zapowiada bezsmoczkowe dziecie. Przed nami jeszcze okres zabkowania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844445 przez krecia88
Ulcua pierwszy raz tak zrobilam i sie udalo. Teraz znowu karmie. Co najlepsze, dzis to ja ją budzę. Żadnego płaczu nie było w nocy. Chyba podswiadomie czuje ze to pora posiłku albo piersi mnie budzą ;) żeby wszystkie noce takie byly... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl