BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #844793 przez motylek19
Co do szczepienia to miałam mieć w piatek ale baba w aptece zapomniała zamówić ! A nie było czasu już po innych jeŹdzić aptekach bo wyliczyłam sobie czas przed samym szczepienie! Takich nerwów dostałam wtedy :/ no i w środę mnie to czeka ale zamówiłam już w innej aptece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844804 przez kociaczek1610
wogole moj stary zaginol w akcji jak mialam 6lat po kolejnych 6-ciu latach sie pojawil utrzymywal kontakt jakis tam no chociaz widzialam go raz moze dwa w roku a teraz juz 2rok leci jak go nie widzialam. no tak on ma zone i dwojke dzieci jak to on powiedzial mojemu dziadkowi (chyba zapomnial ze jeszcze jestem w Polsce ja :D) no nic olac go cienkim sikiem :D

eh dzis Filip sie wyciska prezy a nie wiem o co kaman. chyba zly na cycka jest he

na chrzciny chyba zaprosze moja babulke i dziadka z Gliwic napewno itak nie przyjada:Dczyli z nimi byloby 14os

dziewczyny a jakiego robicie torta? ze zdjeciem? czy tylko z napisem? ja rozwazam tez ze zdjeciem :D

dzis tez mamy sliczna pogode :D gdyby teraz Filip zasnol to bym wywiesila juz pranie na line w ogrodku a tak musze czekac az pujdziemy na spacer zawsze cos :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844857 przez niteczka
Witam!
U nas narazie wszystko w normie. Maly rosnie jak na drozdzach. Spi troszke lepiej niz wczesniej.

Dziewczyny nie przesadzajmy. Nie mozna dzieciaczkow trzymac w sterylnych warunkach. Ktoras z was napisala, ze nie chce brac dziecka do przychodni do chorych ludzi. Ale zauwazmy, ze praktycznie wszedzie ludzie kichaja, prychaja I kaszla. Bo nasze dzieciaczki beda same chorowitki. Ja mojego bobasa hartuje od samego poczatku.
Dziewczyny, a wyczesujecie swoim maluszkom ciemieniuche?



Co do chrzcin to my robimy miedzy czerwcem a lipcem I tez pewnie w domu. Mamy miec okolo 20 osob I robimy w Polsce. Chrzciny beda robione u mojej przyszlej tesciowej. Zdecydowalismy, ze beda w domu bo raz na Jakis czas jezdzimy do Polski, a tymbardziej na chrzciny I nie chcemy robic babci przykrosci I zrobic chrzcin w lokalu.

My uzywamy pampersow Pampers Sensitive 2. Ogolnie sa wporzadku. Maly nie ma zadnych odparzen. Ma sliczna pupcie.
Aha zapomnialam. Podpowiedzcie mi co jest dobre na Katar u maluszka, czy moze ktorejs maluszek mial Katar I z czego uzywala a bylo skuteczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844867 przez Bella27
niteczka , ja pisałam, że nie chce Janka zabierać do chorych dzieci ale to bardziej pod kątem szczepienia, które się zbliża żeby był zdrowy.Mały nie ma kataru ale oczyszczam mu nosek disne mar i fajnie kózki idzie wyciągnąć :)
Ja sprzątam na raty jak mały śpi, a, że śpi po 15 min to schodzi mi cały dzień na tym ogarnianiu...Ale jupi :side: mam coraz więcej pokarmu :)
Nad tortem się jeszcze nie zastanawiałam bo chrzciny planujemy w maju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844884 przez MoNiaaa
krecia wspolczuje takich relacji z tata:(
moj niestety nie zyje juz pol roku:( srasznie mi go brakowalo jak urodzilam wiem ze by strasznie kchal Zuzie, Julka byla jego oczkiem wglowie.teraz julka kaze dawac sobie zdjecie dziadka i mowi ze za nim teskni itp strasznie chwytajace to jest za serce az lzy mam w oczach :( sama tesknie i nie moge sie pogodzic ze go nie ma:( moje dzieci zostaly juz bez zadnego dziadka:(

my w piatek w koncu pojdziemy do szczepienie.mam nadzieje ze nie beda sie czepiac ze tak pozno...

odkleilam zuzi ten plaster i przepuklina chyba sie schowala ale pepek jest taki brzydki sflaczaly fuj. i brzuszek sie odparzyl troszke :(

ja sie na mojego M wqrzylam wczoraj
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ciuszki uzywamy 56/62
pampersy dada 2 mam jesczze dwie paczki i pozniej nie wiem czy juz na 3nie przejdziemy?

chrzciny w lokalu ok ale wydaje mi sie ze jest bardziej sztywno no i dziecka nie ma gdzie polozyc spac za bardzo tylko wozek zostaje a jak placze maluch to chyba lepiej uspokoic w domku no i wlasnie mam teraz dylemat.ale jesczze kupe czasu mamy takze sie zobaczy:P
torta bedzie mi kuzynka robila bo super robi znalazlam na necie zdjecie jakie bym chciala :okragly gladki biali i z jednej strony obsypany malutkimi kwiatuszkami i tylko napis.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844896 przez Anitulka
U nas jeśli chodzi o ciuszki, to tam gdzie wchodza w grę nóżki idzie 62, a w kaftanik i body miesci sie w niektóre 56.

Tortów jeszcze nie oglądałam, ale chcialabym tak jak monia, taki skromny, gładki i tylko napis i jakieś perełki czy coś (taki sobie ubzdurałam, ale mamy tylko jedną cukiernie w mojej mieścińce więc muszę się zorientować jeszcze co tam robią ciekawego).

Mój W. śpi od kilku dni po przeciwnej stronie łóżka, bo sądzi że się budzi jak wstaje do małej :dry: ale aż wstyd sie przyznać, że mi to na rękę bo przynajmniej nie próbuje żadnych kiziów, a ja o 21 już padam ba twarz i igraszki mi jakoś nie w głowie... :(

Poza tym z nowości: Pola od 3 dni ma karmienia po minimum 30 minut każde, już nie wiem o co jej chodzi, ale jak tylko nie śpi to chce jeść... juz mi W. powiedział że może damy jednak butelkę, ale póki co jestem twarda i karmie nawet przez godzinę za jednym zamachem. Mam nadzieje że jej przehszie ta "cycomania" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844898 przez Asia18
Hej dziewczyny :) staram się nadrobić czytanie ale ciężko :P. Ja wylądowałam z Oliwią znowu w szpitalu ;/ w czwartek dostala gorączki 39 stopni okazało sie że miala jakąś bakterie w moczu :/ juz jest wszystko ok ale musi dokończyć branie antybiotyku... Masakra jakas a nadomiar tego w czwartek mąż jeszcze miał stłuczke ;/ nowym autem dwa dni temu kupionym ;/ tyle dobrego ze nie z jego winy... Ale auto z tylu wygiete... A do tego wszystkiego w tym tygodniu mam przeprowadzkę na nowe mieszkanko a nie wiem kiedy nas ze szpitala wypuszcza ;/ jak juz sie wali to wszystko ;/;/

<3b :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844901 przez emilka1103
Witam was po dluuugiej przerwie :-)

Monia nasza Haneczka miala 55 cm i 3260 wagi.

Nawet nie probuje was nadrabiac ;-) ale teraz postaram sie byc na bierzaco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844902 przez MoNiaaa
zuzka tez chce ciagle jesc ale chyba bardziej z nudow niz z glodu.z kolei moja tesciowa mnie do butli namawia ze sie nie najada itp ale jakby sie nie najadala to by nie przybierala na wadze.

tez mam dola na mysl o swoim wygladzie.do tego chodze ciagle w tym samym zeby latwo bylo karmic..;/

a taki tort bym chciala

albo taki

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844910 przez ulcia78blondi
Dziewczyny, nie załamujcie się, że maluszki dłuszej są przy cycusiu. Może to przez nagły wzrost. U nas też tak było, malutka potrafiła 30-40 min. ssać i ssać a potem tak się mleczka produkowało, że tryskała nagle fontanna, pomimo tego że wcześniej jej też leciało. Mleko mamy się przystosowywuje troszkę później niż dziecko wzrasta i stąd są momenty, że dzieci dłużej potrzebują possać. Najważniejsze, że chcą ssać to się wszystko unormuje.
Monia, śliczny torcik!
Ja w sumie zdałam sobie sprawę, że nie wiem jaki będzie nasz tort... wybraliśmy tylko laleczkę na górę i smak tortu, aaa no i na ile osób.
Dla synka jeszcze nie zamówiliśmy, może się dziś uda bo to już w ten weekend. Pewnie jakieś autko na tort sobie wybierze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844985 przez Dorciaition
Hej Dziewczyny.

My pampersów używamy Pampresa. Lenka od Dadów miała zawsze chorą dupcię, dlatego teraz się boję, bo Blanka bardzo delikatna. W ogóle chusteczek nie mogę używać, bo za chwilę krostki sie pojawiają :/

Asia trzymajcię się cieplutko. Ucałuj Oliwkę :*

Monia my robimy w restauracji. Nie chce mi się gości obsługiwać ;) Wolę na spokojnie posiedzieć. Mamy na 11 osób + troje dzieci 2,3,4 lata. Robimy obiad, kawa i kolacja. Bez napojów wyszło ok 1250 zł, wiec wydaje mi sie, ze nie dużo, a menu spore.
Torcik śliczny.
Ja zamawiam taki tylko jeszcze z imieniem, no i zamiast niebieskiego różowy, choć w sumie niebieski bardziej mi się podoba :)

Co do dzieci to wezmę im jakiś kocyk i np kolocki żeby się nie nudziły.

U nas problem z kupką, od 3 dni nie zrobiła. Myśle, że od zagęszczacza, które musze jej dawać do mojego mleczka. Dziś jej nie daje, bo bidulka się męczy.

Ulcia kiedy my w końcu te Twoje dzieciaczki zobaczymy? :)


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845005 przez krecia88
Dziewczyny karmiace piersia- pijecie kawe?
Ja dzis mialam mega smaka i sobie zrobilam rozpusczalna gdzie wiecej bylo mleka niz kawy, ale mam nadzieje ze julce nie zaszkodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845008 przez MoNiaaa
dorcia jaki zageszczacz i dlaczego??
u nas w przeciwna strone od wczoraj ma wodnista kupke:(
i tych chrostek z buzi nie moge sie pozbyc u zuzi :angry:

ja kawy nie pije bo nie lubie :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845013 przez niteczka
MoNiaaa a to sa chrostki bo ma uczulenie na cos? Bo moj maly tez ma chrostki Cala buzke I myslalam ze to uczulenie, ale okazalo sie ze sa to potowki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845024 przez MoNiaaa
mi lekarka powiedziala z eniby to jest tradzik niemowlecy ale juz sama nie wiem czy nie potowki?choc kolezanka mowila ze potowki inaczej wygladaja..a ty co z tym robisz?
ja narazie smaruje kremem do skory atopowej z ziaji nie wiem czy cos podziala bo dopiero od wczoraj uzywamy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl