BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #844528 przez MoNiaaa
sliczne te zaproszenia :) moze sama sie nad takimi zastanowie ale to jesczze kupe czasu :P
tak przy okazji jakich programow urzywacie do obrbki zdjec?musze cos sobie zainstalowac ale prostego w obsludze :blush:

my mialysmy super noce chyba najlepsza od urodzenia:)
mielismy gosci wiec Zuzia nie bardzo mogla zasnac bo ciagle sie wybudzala.w koncu o 22 ja nakarmilam o 22.30 zasnela i spala do 3.30 :lol: pozniej o 6.30 sie obudzila ale tez szybko zasnela i o 9 wstalysmy :lol:

taki babelek tez sie u Zuzanki robi i odpada po jakims zcasie i robi sienowy to jest wlasnie od ssania.
u nas problem z tym tradzikiem niemowlecym mala ma okropna buzke :( juz nie moge na to patrzec powinna iec gladziudka buzke a ma jak papier scierny ;/ mam nadzieje ze niedlugo jej to zejdzie czytalam ze niby 3/4mc moze wystepowac

my wlasnie w sierpniu tez mamy urodziny Julki i nie wiem jak wyrobie na te imprezy,,,

Dorcia a ty w domu robisz?
kto robil w domu moglby podac mniej wiecej na ile osob i jak finansowo to wyszlo?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844560 przez Iciulinka
Emilce tez odchodzą takie skórki z ust w zasadzie co chwilę, Jedna odpada i za chwilę kolejna wisi. Połozna mowiła ze to od ssania.
Bardzo ładne zaproszenia. Muszę też o tym pomyśleć, my planujemy chrzciny w maju, czekamy az urodzi synka przyszła matka chrzestna.
Wczoraj sie dowiedziałam od kolezanek, ze ich dzieci zasypiały przy piersi jaj karmiły, odkladały dzieciaczki do łóżeczka i spały! Nie miały problemu z zasypianiem! A my za to mamy :( Mała nie chce spać w zasadzie w dzień, a wieczorem długo się męczymy żeby zasnęła na noc. Przy cycu nie zasypia, a jak jej się zdarzy przymknąć oko to po pół minuty otwiera, ma wtedy wielkie oczy i ani myśli o spaniu. Trzeba ją nosić, bujać, śpiewać jej żeby zasnęła. A Wasze zasypiają przy piersi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844574 przez krecia88
monia ja uzywam photoscape. Prosty i darmowy :) ja jak sobie liczylam ile kasy i pracy mialabym przy organizacji chrzcin w domu to sywierdzilam zr obiad w lokalu wole zrobic. Nie trzeba nic gotowac, podawac, odgrzewac czy zmywac.

iciulinka moja mala zasypia dosc czesto, ale nie zawsze tak mocno jakbym chciala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844575 przez krecia88
Czy ktoras z Was uzywa pieluszek dada? Jestescie zadowolone? Ja mam 2 pieluszki i zalozylam na probe sprawdzic czy reakcji alergicznej nie bedzie. Myslicie ze jak szybko cos sie pojawi jesli mala zle zareaguje na tkanine pieluszki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844586 przez Bella27
Hej dziewczynki!
Śliczne zaproszenia, podpinam się pod pytanie kreci o pieluszki dada też próbowałam bo jedną sztukę dostałam w gratisach ze szpitala i niby nic małemu nie było tylko wydają mi się takie sztywne.Tak czy owak jak wasze dzieci na nie reagują?
Co do chrzcin to my w domu robimy ale weźmiemy catering.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844643 przez anitkade
Mnie dwie koleżanki polecają Dada, używały różnych i te niby najlepsze. Ja używam Pampersów New Baby (tych zwykłych, bo Sensitive mi nie podeszły, nasączone są jakimś dziadostwem).
Zaproszenia macie naprawdę ładne. Ja to pewnie sama będę robić :P Albo w ogóle nie będzie.
Właśnie za ciepło ją na noc otulałam, teraz śpi w body krótki rękaw + pajacyk i na to śpiworek bez rękawów i już. Chociaż spocona nie była nigdy, a jak jest lżej ubrana to mi sie chłodna wydaje, ale nie zimna, więc zostawiam lżej. Dzisiaj też była lżej ubrana na spacerze - bez dodatkowego śpiworka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844654 przez motylek19
Ja jedynek używałam pampers premium care, dwójek dwie paczki pamersow zielonych i dostaliśmy paczkę dada, są sztywniejsze ale mały ma normalną pupe jak po tamtych pampersach więc teraz trójki kupię z dady też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844657 przez MoNiaaa
nam wychodzi ok 25 osob na chrzciny i wlasnie dzis sie zaczelam zastanawiac nad lokalem musze jeszcze przemyslec.

ja uzywam dada i bardziej mi pasuja niz pampers sa w dotyku moze sztywniejsze ale lepiej do pupy przylegaja i sa bardziej chlonne jak dla mnie sa najlepsze:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844682 przez Anitulka
Hej dziewczyny :)

My jedynek używaliśmy pampers premium care, ale że dostaliśmy dwie paczki dwójek dady to uzywamy teraz i są ok, różnią się od tych naszych jedynek bo tamte maja taka siateczke, ale malej sie nic z pupa nie dzieje więc pewnie przy nich zostaniemy bo cenowo nie ma porównania :silly:

Poza tym bylismy dzis u mojej mamy. Pola wystrojona w sukieneczke, bo taka ladna a jeszcze chwila i z niej wyrośnie, a ona jak na złość dziś w okropnym humorze i zadnego zdjecia bez brzydkich minek nie moglismy zrobic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844698 przez kociaczek1610
witam:0 no wiec tak noce jako tako :) co do pampersow to uzywamy od samego poczatku dada. ladnie wchlaniaja :) jestem zadowolona z nich:)
mam jeszcze 2 ale nastene chyba kupie 3 zobacze jeszcze :P

u nas na chrzcie bedzie 12os :) koszty nie wiem jakie powiem wam jak bedzie po :)
dzis mlody mi rzygnol chyba z pol butli ;/ ale sie wystraszylam
zmienilam mu to mleko i kupki sa :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i wczoraj zlapalam kolejnego dola ;/ chcialam na te ur ubrac sukienke to wygladalam w niej jak bym miala ze 100kg masakra. dzis bylam sie rozejrzec za jakas sukienka wypatrzylam dwie i dupa blada sa dosc ciasne i wszystko sie odbija i dalej mam dola:( MASAKRA! jestem gruba i brzydka ;( ku...a! jeszcze moj M mnie wpienil i sie caly dzien do niego nie odzywalam :P no nic odezwe sie juterko bo juz zapomnialam co chcialam napisac :D ah ta skleroza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #844763 przez ulcia78blondi
Monia, my tak jak Krecia. Przeliczyliśmy ile nas wyniesie impreza w domu a ile w lokalu, do tego ci sami goście zaproszeni dwa razy i dla nas przynajmniej nie ma porównania. (u nas wychodzi ok.28-30 osób) Ile razy imprezy w domu robiliśmy to mało że to wszystko kupić, ugotować, podać, pozmywać to najgorsze to, że czasu dla gości (przyjezdnych) w ogóle nie było. A teraz tym bardziej przy dwójce dzieci, jedno trzeba pilnować, bo żywioł a drugie karmione piersią więc nie byłoby szans na podanie wszystkiego gościom w odpowiednim czasie.
Co do pieluszek my używamy pampersów 2-ek, ale niedawno znalazłam dwie jedynki Dady i użyliśmy na próbę; wydały się nam mięciutkie i dość szerokie jak na jedynki. Gorzej tylko jak już nasiąkną, robią się bardziej sztywne niż pampersy. Reakcji alergicznej nie było. Nie wiem jak to cenowo wychodzi, ale jeśli duża różnica to za jakiś czas spróbujemy kupić paczkę Dady.
Dziewczyny, jakie Wasze dzieciaczki noszą teraz rozmiary? My skończyliśmy dziś 7 tygodni i trochę jestem zdziwiona, bo w sporo ubranek 62 już ledwo wchodzimy a sporo 68 już jest dobrych. Generalnie tylko rękawki w body z dł rękawem 68 są lekko długie. Nie możemy się nadziwić, bo starszy braciszek w tym okresie nosił jeszcze spokojnie 56 i 62.
Rożka na chrzest, który został po braciszku nawet nie mierzę. Coś chyba w tym jest (tak mówią lekarze), że "drugie" dzieci są większe.
Kociaczek, tulę mooooocno! Tacy są niestety faceci:-( Może zadzwoń i po prostu zapytaj czy MMS dotarł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844765 przez krecia88
Kociaczek ja ze seoim ojcem rez mam kiepski kontakt.

Co do pieluch. Zalozylam te dady (2szt) i nie widzialam zeby pupa sie zmienila. Liczylam jaka jest roznica w cenie to wyszlo mi 7gr na pielyszce w przypadku 1 dady i pampersow bialych. Nie wiem jak z wiekszymi rozmiarami bedzie. Teraz jakas promocja na dady 2 jest chyba. Ja mam mega pake bialych pamoersow 2, eiec na razie nie kuouje tyn bardzuej ze jeszcze nieco za duze 2 sa..

Ubranka w sumie to zakladam rozne. Raczej 62, chociaz mam jedne 50/56 ktore sa ciagle dobre. Wszystko zalezy od firmy.. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844769 przez Bella27
Cześć dziewczynki!
Za nami ciężka noc, mały w ogóle nie chciał spać.
Kociaczek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

My pampersy kończymy 2 i już 3 zaczniemy, a ubranka też dużo na 68 kupujemy bo właśnie 62 na długość są za małe ale jak krecia pisała zależny od firmy bo ubranko ubranku nie równe.
Męczymy się z potówką o ile to jest potówka bo już sama nie wiem, a nie chce brać małego do przychodni do chorych dzieci.Jak mu nie przejdzie to poproszę położną żeby przyjechała i zerknęła i jeśli to nie potówki to do pediatry prywatnie albo dermatologa.
Wczoraj 3 godz byliśmy na spacerze przy okazji zakupy zrobiliśmy, pogoda była piękna, a tatuś pchał wózek i nie chciał mi dac:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844779 przez kasiek21
dzień dobry :-) witam się z kubkiem kawy. noc taka jak zawsze... mlody co 3 godziny pobudka... ale ja jakoś marnie to wniosłam... niby spalam a czułam się jakbym zamknęła tylko oko na minutę... teraz dziecię me najedzone śpi a ja relax przy tv :-D ale za chwilę czas iść się ogarnac... no i mojego G muszę z łóżka zwalić, idziemy dziś złożyć dokumenty na becikowe... no i muszę iść do zusu... bo kurde wystawili mi nie ten dokument co potrzebowałam... w sumie za zły okres... ja potrzebuje za kwiecień 2012 a oni dali mi za 2013 usz...

co do chrztu... my mamy zaproszone ok 18 osób z czego 4 dzieci no i jedna babci odpada. niestety choroba rozkłada no i nie da rady być... a szkoda bo to pierwszy tej pra wnuk... ja robię w domu... po średnim obliczeniu kosztów zamknę się z 500 zł. mam taka nadzieję bynajmniej... nie robimy nic specjalnego... zwykły dwu daniowy obiad do tego jakieś ciasto no i tort i to tyle... chcem zrobić na wielkanoc... chociaż teraz tak zastanawiam się nad cateringiem... bo macie racjie jest wygodniej no ale nie wiem jak to cenowo wychodzi... hm chyba czas się rozejrzeć :-)

co do kontaktu z tata... mój też nie jest najlepszy... od kad urodziłam zadzwonił do mnie raz... jak byłam w szpitalu... a teraz nawet nie zapyta jak tam co tam ani nic... więc ja nawet nie pokazuje mu zdjęć... wstawiam na fb to może sobie zobaczyć... widocznie tyle mu wystarczy... nie to nie... prosić się nie będę...

co do pampersów. my od początku używany dady i ja jestem mega zadowolona... nie zamieniłabym na pampersa napewno... mieliśmy parę opakowań pampersa i po prostu ja się na nie wściekalam... używany już 2... a co do promocji na dade no to było opakowanie dwujek 156 szt za 50 zł :-) szkoda że akurat przypływu gotówki nie było bo wzięłabym ze 3 opakowania... a tak to tylko 1 zresztą ostatnie... rzucili się jak na świeże bułeczki :-D

a ciuszki... mimo że Igor urodził się tylko 50 cm już zakładamy 62 no i sa na styk... rośnie to moje dziecię jak nic...

w środę szczepienie... usz!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #844785 przez motylek19
Co do ubierania to my mamy rozmiar 62 albo 68. Na codzien i do spania zakładam bluzeczke lub body z długim rekawem i na to pajaca lub spiochy. KAsiek mi się wydaje ze skoro Igorek nie płacze to jest mu ciepło tak jak go ubierasz.

U nas piękna noc, mały zasnal o 21 wstał o 1,5 i teraz (8)..

Miłego dnia kochane:*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
odezwę się wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl