BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 2 miesiąc temu #845030 przez kociaczek1610
filip tez ma te chrostki na buzce ;/ ale mysle ze to sa te potowki . jak sie zgrzeje to te pryszczyki sie zaczerwieniaja ;/ namoczylam wacik oceniseptem ale nic nie dalo mam nadzieje ze raz dwa zgina. a dzis zas maly sie prezy i wyciska zapomnial chyba jak sie kupe robi :Pjak go przewijalam mial od kupki ale tak jak by chcial zrobic ale nie zrobil teraz marudzi.
a taki wystrojony byl na urodzinkach :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845033 przez kociaczek1610
Monia jak wstawiasz dwa zdjecia na raz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845038 przez kociaczek1610
no co za szajs nie moge wstawic foty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845055 przez MoNiaaa
kociaczek pewnie za duze fotki wstawiasz.
a zeby 2 wstawic musisz edytowac post i wstawiac kolejne zdjecie.

uciekam do przedszkola po julke:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845064 przez kociaczek1610
dzieki Monia :) no a dzis bylismy godzinke na spacerku :) piekna wiosna tej zimy :D nawet pranie wywiesilam na line w sumie dwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845071 przez Dorciaition
Monia Blanka miala kaszel no i dr dała ten zagęstnik do mleka. Patrzę, a ten zagęstnik to na refluks. Myslalam, ze refluks to ulewanie, a Blanka nie ulewa. Nie wiem. W czwartek pójdę na kotrolę to sie dokładnie dopytam.

U nas na buźce tylko czasami się coś pojawia.

MOnia z Zuzką po Julke idziesz? Ja byłam kilka razy z Blanką po Lenie, ale ta nie chce mi dac w ogóle ręki, a u nas okropny ruch wiec niech tata po nią jeżdzi, bo to nie na moje nerwy ;)



KOciaczek może za duże fotki?

Jak pomagacie swoim dzieciom na kupki? Byłam dziś w aptece i pani mi poleciała malutki kawałeczek czopka glicerynowego. Za chwilę spróbuję.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845080 przez Dagnes
Moja Wikunie w tamtym tygodniu okropnie zsypalo na buzi. Miala w krostkach cale policzki, szyjke i za uszami. Do tego skora na uszkach jej sie bardzo sucha zrobila. Kupilam krem oilatum i z kazdym dniem bylo lepiej a dzis juz buzia ladniutka jest.
U nas kupki juz 4 dzien nie ma ale czekamy dalej bo nie marudzi.
Dady uzywamy od samego poczatku i jak dla mnie sa super. Pampersa mielismy 5 pieluch z paczek ktore dawali w szpitalu i mi dady bardziej odpowiadaja. Na promocji teraz byly wszystkie rozmiary nie tylko 2. My kupilismy 2 opakowania trojeczek, bo dwojek jeszcze mamy w zapasie.
Monia super sa te torty ktore wrzucilas :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845093 przez emilka1103
My uzywamy pampersa jak narazie i chyba przy nich zostaniemy. Dziwne Dorotka, ze zapisala Ci ten zageszczacz bo właśnie on jest w przypadku ulewania. Moja Hanusia ulewala na poczatku dość sporo i musieliśmy jej to dawac.

Co do chrzcin to my robimy w poniedziałek wielkanocny i robimy w lokalu. Bedzoe az 22 osoby i jakos nie widzę tego w domu. Nawet nie mielibysmy gdzie wszystkich posadzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845105 przez kociaczek1610
dobra zmniejszylam juz na maxa... i jak nie wejdzie to sie wpienie... :angry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845106 przez pauluska
Cześć dziewczyny przepraszam że się wtrące jestem mamusią MAJOWĄ 2013 i mam na sprzedaż ubranka po córecze (KappAhl, Next, Zara) wszystko kupowane jako nowe w stanie idealnym (żadnych plam, zniszczeń) może któraś będzie zainteresowana ?
plus.google.com/u/0/photos/1086541958539.../5982144253540453585 - rozm 56
plus.google.com/u/0/photos/1086541958539.../5982148451496743201 - rozm 62
plus.google.com/u/0/photos/1086541958539.../5982177011217713329 - rozm 68
plus.google.com/u/0/photos/1086541958539.../5982179738561082961 - rozm 74
plus.google.com/u/0/photos/1086541958539.../5982188121537254609 - rozm 78
plus.google.com/u/0/photos/1086541958539.../5982188622109821137 - rozm 80

Jak któraś z mam będzie zainteresowana proszę pisać wiadomości prywatne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845113 przez kociaczek1610
wlasnie co do tej promocji to trafila mi sie ostatnia paczka 2 :) cieszylam sie jak glupia... i jak mowi kasiek brak przyplywu gotowki takbym kupila ze dwa kartoniki 3 a tak tylko dwujeczki :)
dzwonilam do mamy i chyba znajoma zrobi nam torta i bede tylko placic za produkty(tak mysle hihi ) FILIPEK MARUDNY brzusio go boli ale na szczescie zasnol i zdazylam przygotowac do obiadu klopsiki z serem i standardowe:)

jenku jak ja sie grabie ;/ a w szczegolnosci jak malego karmie masakra wygladam jak stara babulenka haha :P

Monia ja tez chodze w tym samym ;/ masakra


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845218 przez anitkade
Witam mamusie, byłam dzisiaj z Hanią u ginekologa :P A raczej Hania była ze mną. Jechałyśmy same autem i jakoś poszło. Od razu zrobiłam małe zakupy w entliczku - kupiłam kocyk, dwie pary śpioszków i łyżeczki (no i wkładki laktacyjne, ale to żadna atrakcja). W drodze powrotnej Hania troszkę marudziła. No dobra - rozwrzeszczała się i zjechałam na pobocze i zatkałam ją smoczkiem, zanim dojechałyśmy do domu już spała. Nawet przy rozbieraniu się nie bardzo obudziła, ale w łóżeczku już za chwilę tak. Generalnie drugi raz spała bardzo długo - jadła o 24.30, potem z pół godzinki usypiania i obudziła się o 7.30 i to nie z płaczem, tylko jak to ona stękała. Ale oczywiście nakarmiłam po takiej przerwie :) Ginekolog powiedziała, że przy takich przerwach nie mam co liczyć na bezpłodność i mówiła mi o zastrzykach, które się bierze co 3 miesiące i są bezpieczne w ciąży.
Co do kupki - u nas się chyba powoli reguluje, po 2 dniach Hania zrobiła dzisiaj znów 3 kupy :P Ktoś pytał, co robiłam na problem z kupką - a więc dawałam pół czopka glicerynowego, raz próbowałam termometru, ale nie podziałało, a bałam się bardzo gmerać. I jadłam dużo jabłek. Np. dwa jabłka i dwa soki jabłkowe w ciągu dnia. Ale to nie jest potrzebne, teraz schodzę do jednego jabłka, bez soków :) Raz podziałał masaż brzuszka.
Dziewczyny torty super, zróbcie zdjęcia Waszych potem :)
Kociaczek - ojcem się nie przejmuj, tacy bywają czasem, to nie Twój problem. Jego strata i tyle. Takiego Filipka nie pozna. A swoją drogą - niezły lansik w tym garniturze. Ślicznie wystrojony :)
Aha - ja plamię dalej. Już ciutkę, ale jednak. Po porodzie 6 tygodni i 4 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845221 przez Dagnes

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wiktoria

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845230 przez Dagnes
Kociaczek ale wystrojony synek. Fajne zestawienie smoczek + garniturek :P
U nas wreszcie poszla kupa. 3,5 dnia na nia czekalismy. Ciesze sie jak nie wiem. Ale jak szurnela to po cycusie umazana byla bo wszystko sie wylalo z pieluchy i od razu kapac musielismy. Poprzednio zeby zrobila 2 razy dalismy po cwiartce czopka glicerynowego. Ale ten czopek z tego co slyszalam to ostatecznosc i nie mozna go czesto stosowac.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845233 przez kociaczek1610
Dagnes ale slicznotka z Twojej Wiktorii :) jakie ma sliczne oczeta :)

anitka ale smiesznie zabrzmialo "zatkalam smoczkiem " hihi :D odkad zmienilam mleko sa kupki kazdego dnia :) oby tak dalej :) jejku u nas coraz blizej szczepienie i coraz bardziej sie boje hehe :P wczoraj Filip dostal bluzeczke rozm 68 dzis ja ubralam i jest ciut duza ale wygodnie mu w niej (taka tuniczka hahah) a rekawki ciut podkasalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl