BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #866650 przez niteczka
Kasiek21- my tez dzisiaj zmienilismy smoczek w butelce na 2 I bardzo ladnie pije. Ja tez biore tabletki antykoncepcyjne jakies cerazette taka nazwa, a wczesniej bralam Microgynon21. Tylko te obecne musze brac caly czas nawet podczas okresu. I biore je dopiero od miesiaca, ale chyba bede musiala je zmienic bo nie jestem pewna czy to po tych tabletkach, ale apetyt dopisuje mi ze hej. Jem wiecej niz kiedy bylam w ciazy, a wlasnie na ulotce bylo napisane w skutkach ubocznych, ze mozna przytyc po tych tabletkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866652 przez niteczka
Aha zapomnialam dodac, ze tabletki mam za darmo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866663 przez niteczka
A zapomnialam dodac, ze w Polsce te tabletki kosztuja ok. 30 zl za opakowanie I sa nierefundowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866676 przez krecia88
niteczka w uk antykoncepcja jest chyba refundowana, prawda?

pysiaczek moze to sapka niemowleca? Wystarczy nawilzac powietrze w domu i dziecku zakraplac sol fizjologiczna i w razie potrzeby frida odciagac

Moja mala miala dzien pelen wrazen i teraz chyba boi sie usnac zeby tylko cos jej nie umknelo. Oczy trze i ziewa ale nie usnie uparciuch jeden..

Przyznam wam sie ze czasem zazdroszcze dziewczynom karmiacym butla. Ja nie moge sobie pozwolic na samotne wyjscie. A tym bardziej na caly dzien. Uwielbiam ta bliskosc i wiez jaka daje karmienie piersia, no ale cxasem mam ochote odsapnac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866678 przez motylek19
My już dawno mamy smoczek 2 i kupiłam tez jedna butelke ze smoczkiem 3 ale czekam z nią do 10kwietnia jak maly zacznie 3miesiąc.

Pysiaczek dużo zdrówka życzę;* kilka dni i przejdzie na.pewno:*
Dawid ostatnio właśnie ulewa.. Ale ulewa odkąd zmieniałam to mleko i to nie jakoś bardzo dużo i nie zawsze, ale jednak. Mam się martwić?

Anitkade aż szok ze tylu lekarzy oglądało Hanie i nic nie wykryli ani nie podejrzewali !!! Dawidek też nie łapie sam zabawek, łapie tylko pieluszke i kocyk i bluzeczke jak ma niewsadzona w spodnie. Każde dziecko rozwija się w swoim tepie nie masz się co martwić :*

Też słyszałam.ze pampersa i dade produkuje ten sam producent ale według mnie te z dady są takie sztywniejsze ale to tylko moje zdanie.

Dobranoc dziewczyny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866723 przez kociaczek1610
witam sie wczesnym rankiem :) no dzis nocka super nie pamietam kiedy tak pospalam po 12 dostal butle i tak ok 3 stekal wstalam i dalam mu smoczek (i polozylam sie do lozka z mysla no tak i tak bede musiala wstac za chwile bo nie zasnie ) a tu szoook spal do 6 :D wypil mleko przewinnelam wlozylam do lozeczka z mysla ze zasnie hehe a on ma dwie 5 i nici z dalszego spania. no ale chociaz lezy w lozeczku ;)

a wlasnie kiedy sie zmienia smoczki te do butli i te co maja na codzien?

ta zabawke co mlody dostal na chrzest to ztwierdzilam ze straszy no dzis w nocy to zaczelo samo grac musialam wstac i wylaczyc masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866734 przez motylek19
weszlam na laptopa specjalnie zeby dodac zdjecia z wczoraj małego. kociaczek ja smoczki z butelki zmienilam jak zaczelam mu dawac wiecej mleka, jakos po 2 miesiacu, na te z dwoma dziurkami (mam butelki avent) i kupilam tez butelke jedna ze smoczkiem od 3 misiaca co ma takia jedna szersza dziurke ale nrazie jeszcze nie uzywam. a smoczki co na codzien to sie zmienia co 3 miesiace okolo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866752 przez Bella27
Hej mamusie,
Zanka mam pytanie jak pobrałaś małej mocz na posiew? Bo Janek miał w szpitalu robiony ale był cewnikowany i teraz bede musiala mu zrobić posiew i nie wiem jak czy taki woreczek do moczu kupie w aptece?
Anitka, może zrób Hani właśnie badania na posiew krwi i moczu, u nas w szpitalu w ogólnym badaniu krwi i moczu wszystko było idealnie a dopiero w posiewie wyszła bakteria.Dzielna jesteś, trzymamy kciuki za Ciebie i Hanie :kiss:
Motylek, Dawidek boski:)
Dziewczyny mam pytanie jak u Was wygląda pepek bo u mnie ten pępek się skleja ostatnio i nie wiem czy czasem cos nie cieknie z niego...masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866756 przez Bella27
A i dziewczyny jasiek daje po garach ostatnio, strasznie rządzi i domaga się uwagi, głośno gada i się śmieję.Na brzuchu nie cierpi leżeć, a karmienie to koszmar pluje mlekiem z butli, a wiem że w piersiach dużo nie mam.Co do ulewania to zawsze przy czkawce ulewa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866780 przez anitkade
Hej kochane. Zaraz zbieramy się do lekarza, może czegoś mądrego się dowiem. Zobaczymy. Dziękuję za słowa otuchy, wiem, że marudzę jak najęta, ale po prostu wszystko na raz mnie już naprawdę dobija. Co do mm - nieraz w przypływie rozpaczy się zastnawiam, ale tak naprawdę zdecydowałabym się na to tylko w razie absolutnej konieczności. Jak odkryją, ze Hania ma na coś alergię to nie będę tego jadła. Ale nie jeść 3/4 produktów to jednak duży wyczyn dla mnie. W każdym razie dzisiaj noc jakby lepsza. Do 24.00 spała kaprawo, ale po karmieniu o 24.30 zasnęła do 5.00 i naprawdę czuję się wypoczęta bardziej. Chociaż już tak trudno mi do niej wstawać. Kiedyś jak się wierciła to skakałam na równe nogi o dowolnej godzinie, a teraz tak leżę i się zastanawiam, czy smoczek zadziała. Ale wstaję, tylko trwa to kilka minut. A noc była lepsza, bo dałam wczoraj czopka. Już się tak darła, że nie wiedziałam, co robić. Zrobiła dwie wielkie kupy, a po paru godzinach dwie mniejsze i kompletnie śluzowate (ale trochę śluzu ma w każdej). Oczywiście wszystko zapakowałam i biorę dzisiaj do lekarki.
Aha - ale jak Hania jest spokojna i jej dobrze ułożę rączki to główkę podnosi wysoko i stabilnie i kręci nią na boki. A raz przeturlała się na plecki (tylko bioderka jej trochę uciekły).
Motylek - Dawidek prześliczny i cudownie się śmieje. Takie słoneczko :)
Kociaczek - co do zwykłego smoczka - ja miałam Lovi 0-3, ale już po 6-7 tygodniach był za mały i się HAni odciskał, a poza tym mam Avent 0-6 i używam ich od początku (najpierw mało, bo ten Lovi był lepszy) i mam zamiar używać do czasu, aż zaczną się odciskać. Do 6 miesiąca daleko, ale jak będzie trzeba wcześniej zmienić to zmienię. Póki co - nie ma takiej potrzeby. No chyba, że higiena, ale wyparzam codziennie.
Bella - u Hani pępek jest taką dziurką, a w środku jest kuleczka, bo miała taką jakby śladową przepuklinkę i jest tak kuleczka w środku. Ale nic się nie skleja, za to wokół kuleczki się brud zbiera i nie mogę doczyścić, a Hania przy dłubaniu patyczkiem strasznie protestuje.
Dobra, czas na mnie, jak będzie czas po lekarzu to Wam napiszę, czego się dowiedziałyśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866787 przez Bella27
Anitka właśnie o tą kuleczkę mi chodzi, czy to normalne? Mi właśnie też ten brud się zbiera i zasycha i się martwię.Powodzenia u lekarza mam nadzieję, że wyjaśni się co Hani dolega!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866798 przez kasiek21
witam się pięknym rankiem... właśnie podnoslam swój tyłek z łóżka :-P budnik na antybiotyk syna nas obudził! dziecię moje złote zjadłm wczoraj o 22 i do 6 spało!!! kurcze ale to cudowne!!!
pewnie bym się wyspala jak nie wiem gdyby nie ty że załapalam katar od syna mojego! masakra!!

ja smoczek taki na co dzień zmieniłam jakieś 2 tygodnie temu :-) już na większy i bez problemu ssal...

kurcze Igor chyba uczulony na masc majrankowa. pod nosem az czerwono. a w dodatku wszystko zawsze sobie rozcieral no i pół tworzy ma teraz czerwone.. już jej używać nie będę... masakra... te moje dzieck takie delikatne...

no nic idę się szykować bo za niedługo będzie tata i ja lecę pozałatwiac sprawy a z małym zostaje tato... nie chce mi się strasznie ale cóż począć...

założe sobie moje piękne mietowe baleinki!!! Ah !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866807 przez MoNiaaa
Anitka trzymam za was kciuki! daj znac co ci lekarz powie

ja w nocy o 1.30 dalam Zuzi butle no i chyba podzialalo :) obudzila sie co prawda o 4 ale chyba po prostu chciala sie przytulic bo nie chciala jesc i zaraz na rekach zasnela :) pozniej o 6 ja sie przebudzilam i ja wzielam bo sie krecila ale dopiero o 7 zjadla a ja myslalam ze cycek mi eksploduje lewy jeszcze ok bo po butli troche z niego zjadla a z prawego juz mi ceiklo ze cala bluzke mialam mokra i bolal jak diabli.

dziewczyny wam tez tak wlosy wypadaja???i do tego pokazal mi sie lupiez a dawniej nie mialam :ohmy:

pod koniecmiesiaca planuje kupic pierwsza kaszke i zrobic taka gesciejsza zeby lyzeczka podac ciekawe czy zasmakuje Zuzi nowy smak :)

kasiek super ze zakup butkow sie udal ja tez musze sie rozejrzec za balerinkami ale czekam na kase z pitownarazie.

a moj M ma 2 tyg tatusiowego jest cieplo to moze cos ksorzystamy :) myslalam tez nad wyjazdem do krk do zoo z dzieciakami tylko nie wiem jakby Zuzia zniosla podroz bo z nia to roznie bywa :dry:

Dawidek pieknie usmiechniety:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866824 przez Anitulka
Motylek, Dawidek super chłopak ;)

Anitka,3mam z całych sił kciuki, żeby się coś w końcu wyklarowalo i żebyś mogła odetchnąć trochę :kiss:

A my dzisiaj na 11.30 idziemy na szczepienie, az sie boje bo ostatnio nie było kolorowo... mala ma troche katarku, więc może jej nie zaszczepią... zobaczymy.

Monia, mi z 2 tygodnie temu zaczely strasznie wypadac włosy, ale to doslownie garściami, aż odplyw zapcgal sie w wannie, ale teraz jest juz lepiej-inaczej chyba bym wyłysiała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866837 przez joannap1991
Cześć :-) my mamy za soba super noc, Zuzinek jak zasnela przed 21 obudzila sie o 4.30 wypila mleczko i zasnela do 8.20:-) pobawila sie pogadala i wlasnie idzie spac.
U nas pogoda nie za ciekawa. Wazne ze nie pada.
Co do anty. Ide za tydzien po tabletki. Aco do mojego aktualnego okresu to plywam w morzu czerwonym :oo masakra.
A ja ide pranie wstawic a drugie sciagnac z suszarki :-). Odezwe sie potem:-)
Milego dnia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl