BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 1 miesiąc temu #865765 przez joannap1991
Nasza noc w miare dobra. Zasnela przed 21 obudzila sie o 4.30 a potem o 7.30 i teraz sobie znowu smacznie spi.
Moniaaa mamy identycznie obudzi sie w wozku i pol ulicy ja slyszy ;o
U nas juz 25 stopni ;)

A do mnie przyszla ta okropna @ po 35 dniach. Zawsze mialam jak w zegarku, w srodde ide do gin po jakas anty chce spirale na 3 lata ale zobaczymy czy mi to doradzi czy jednak nie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865769 przez MoNiaaa
ja juz nie mam sily do tego darcia we wozku na poczatku tylko na spacerach byl spokoj a teraz jest nerwowka jak gdzies musze isc...nie wiemczemus ie jej odmienilo. zakupy zawsze robie w jednym sklepie to juz ekspedientki mnie zagaduja ze co ona tak placze a jak w sklepie sa jacys starsi ludzie to kukaja mi do tego wozka i ja zaczepiaja myslac chyba ze ja uspokoja :huh: moze zaczne czesciej z chusta chodzic ale boje sie ze jeszze bardziej do rak przywyknie po za tym wczoraj moja tesciowa widziala jak ja chustuje i przezywala czy jej wygodnie czy nie wypadnie itp :huh:

ja @ nie mam i sie ciesze strasznie :lol: ciekawe czy do konca karmienia nie przyjdzie malpa:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865773 przez MoNiaaa
moje coreczki :kiss:

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865785 przez joannap1991
Piekne corcie!:-) ale Twoja Zuzka to przegonila moja chyba ;d moja jest dluga ale waga wcale nie duza :-) widac Twoje mleczko jej sluzy i bardzo dobrze:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865825 przez joannap1991
Zuza po kapieli :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865865 przez niteczka
Witam kobietki!
U nas noc tragiczna. Maly nie chcial spac. Budzil sie co godzine. Ale musze sie pochwalic. Wczoraj pojechalismy nad morze. 200 km w jedna strone I maly bardzo dobrze zniosl podroz. Potem zachaczylismy o chinska restauracje I w domu bylismy gdzies po 9 wieczorem, a wyjechalismy rano. Moze maly moj byl marudny w nocy bo za duzo wrazen jak na jeden dzien dla niego. A czytalam wlasnie, ze dziecko ma jeszcze nierozwiniety uklad nerwowy I rozne rzeczy moga mu przeszkadzac. I pisalo tam jeszcze, ze ostre zapachy moga draznic dziecko tez np. Mocne perfumy. Jak jest duzo szumu wool dziecka np. Ktos w domu ma powlaczane duzo przedmiotow jak pralka, telewizor, odkurzacz to podobno to tez moze sprawic, ze dziecko jest takie nerwowe I marudne. Przepraszam troche to haotycznie napisalam.
U nas pogoda tez bardzo ladna wiec napewno wybierzemy sie na niedzielny spacer.
Jestem tez troche zla bo powinnismy teraz byc w Polsce na urlopie, ale oczywiscie paszport malego nie przyszedl I dupa blada. Ale w czerwcu jedziemy na dwa tygodnie, bo juz mamy tez termin chrzcin na 28 czerwca. Wiec jeszcze troche czasu mamy. Zastanawiam sie tylko czy ksiadz z tej parafii tutaj wyda nam zaswiadczenie, ze wyraza zgode na chrzest malego w Polsce, bo my w sumie do kosciola tutaj bardzo rzadko chodzimy I przez to moglby nam nie wypisac tego zaswiadczenia. No ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866053 przez motylek19
Czesc wszystkim:)

Wczorajsza noc była cudowna :) przyjechał do mnie tata i ja z moim wyszliśmy sami do Znajomych, wróciliśmy po 24 i całą noc zajmował isie dziadek Z Żona wnuczkiem:) spalam do 10 potem jeszcze od 12 do 14 wyspalam się za wszystkie czasy :)

Znalazłam też w końcu biała koszule na chrzciny w końcu. Tylko ze kosztowała aż 60zl!! Ale juz wzięłam bo Zjezdzilam cały Kraków za tym i nigdzie nie było.

Wszystkie trzy dziewczyny piękne :)

Monia a może jakbyś odsłoniła Zuzi budę z gondoli to by pomogło? Zawsze to cos więcej widzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866091 przez Bella27
Cześć dziewczyny,
miałam super nocke,Janek obudził się tylko raz ale zjadł cycka i poszedł dalej spać i dopiero o 5 rano robiłam butle:)
Wczoraj byłam u rodziców i praktycznie cały dzień z małym spędziliśmy w ogrodzie, on odpoczął i ja też się zrelaksowałam.Żałuję, że nie zamieszkaliśmy u moich rodziców na wsi bo tak jest cudnie ale niestety ciężko by było z dojazdem do pracy.
Miałam małego kłaść do łóżeczka ale po szpitalu nie mam serca i ciągle śpi z nami w łóżku mój do trzyma za reke a ja głaskam po głowie i tak zasypia;-), a no i nie che pić butli pluje strasznie i siedzi przy cycku az sie zmęczy i dopiero je z butli także karmienie trwa godzine.
Co do tych pieluch to powtarzam tylko co mi pediatra mówiła i to raczej nie pytała na jakie zmieniałam tylko czy zmieniałam mu pieluchy bo to mogło też się przyczynić.
Monia może Zuzia ma skok rozwojowy i dlatego ja wszystko wkurza.
motylek, zazdroszczę:-) chociaż w niedzielę też pospałam bo mój zajął się małym:)
Dziewczyny dziewczynki są so sweet:-)ja kupiłam Jankowi różową czapeczkę smerfetkę i wszyscy na mnie patrzą jakbym miała kuku jak go w nią ubieram:-)to mówię, że jestem za gender:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866115 przez MoNiaaa
witam poniedzialkowo
u nas noc KOSZMARNA!!!!! Zuzka tradycyjnie od ok 3 budzila sie co godzine a na dodatek Julka obudzila sie w nocy i zrobila taki raban ze myslalam ze ja zastrzele! nie wyspalam sie wogole do tego zaspalysmy do przedszkola obudzila mnie tesciowa jak przyszla po Julke...ona tez w zlym humorze sie obudzila (wspolczuje pania w przedszkolu:P)
ale przynajmniej zapowiada sie cieply dzien :)

wczoraj taki upal byl ze szok no lato normalnie :) mogloby juz takzostac :) nawet zuzia spalajak bylysmy na placu zabaw. a jak jej bude odslaniam to z kolei jej swieci i tez przeszkadza chyba musimy to przetrwac poprostu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866116 przez gaguka
cześć dziewczyny witam po weekendzie :) U nas minął super, całe dnie razem z P. spędziliśmy na spacerach z malutką, pogoda była prześliczna :woohoo: Bałam się jak mała będzie spać po zmianie czasu, ale jest super zasnęła 19.45 a wstała 6.45 - kocham to :lol:
Jeżeli chodzi o pieluchy to próbowałam przejść z Pampersów na Dady ale mała dostała strasznych odparzeń, więc spowrotem jesteśmy na pampersach i jest super ;)
My niestety całkowicie przeszłyśmy na MM, bo muszę zwiększyć dawkę hormonów tarczycy, a niestety przenikają one do mleka :/ Mam pytanie co najlepsze na potówki? Zauważyłam że mała ma na szyjce :/ Staram się przemywać przegotowaną wodą i nie przepacać, ale średnio pomaga. Najgorzej poci się podczas jedzenia - podobno to na skutek niedoboru wit. D :/
Joanna nie mogę sie napatrzeć na Zuzi oczka! ŚLiczne ;)
Monia dziewczynki super :) Zuzia już niezła pyza :) Widać, że jej Twoje mleczko pasuje ;)
Asia Oliwka pięknie trzyma główkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866127 przez motylek19
Witam z rana, noc fajna, o 22Dawid zasnal, pobudka o 2 o 4 i chwile o 7plakal zasnal znowu i wstał teraz(8.40) także wszystko ok ale i tak zazdroszczę całych przespanych nocy :D

Teraz leży w bujaczku , macha nozkami i patrzy na misie gezechotki co są na skarpetkach:)

Pogoda gorsza niż wczoraj ale też w miare ładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866145 przez MoNiaaa
jak wy to robicie ze maluchy tyle spia?? czy wszystkie spiochy sa na mm?
Zuzka to kluska mala:P a ja na poczatku balam sie ze si ewnie najada moim mlekiem :side: zreszta tesciowa nieraz mi sugeruje zebym jej mm dala bo pewnie sie nie najada i dlatego taka marudna jest to jej kiedys powiedzialam ze raczej na zaglodzona nie wyglada :side:

zuzka teraz ma miec drzemke a wlasciwie minela jej godzina i nie moze usnac a tak chcialam z nia isc spAC!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866146 przez motylek19
Zapomniałam napisac Wam o oczku.. Po urodzeniu Dawodkowi ropialy oczka i lekarka kazala kropic kroplami tobrex przez 8dni a jak będzie nawracac to niestety do okulisty... W jednym oczku masakra, nie mógł rano otworzyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866173 przez gaguka
Monia u nas jak karmiłam piersią też przesypiała cale nocki, więc to pewnie zależy od dziecka ;)
Motylek musisz pójść do okulisty bo szkoda Dawidka :( My byliśmy już dwa razy, ale to ze względu na krwiaka w oczku po porodzie, kolejna kontrola za miesiąc. Nie lubię okulistów bo to nieprzyjemne badanie dla dziecka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866175 przez joannap1991
Zuza dala sie mamusi wyspac :-). Zasnela o 21 o 1 dalam mleko przez sen i o 8.30 sie obudzila ;d wczoraj do 17 caly czas na dworze bylismy :-) w koncu jeden dzien kiedy tata moze z nami na spacer isc:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl