BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #823037 przez Adziaaa
Nie mam niestety na fb żadnej mamusi z forum :) troszkę pogmatwane bo nie wiem komu gratulować :) w każdym bądź razie Gratulacje dla mamusi Zosi :)Aska27 domyślam się że to Ty jesteś tą mamusią :) ale pewna nie jestem..GRATULACJE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823041 przez Edi28
No i mamy kolejną Mamusię :) Zosiu wielkie gratulacje :) Teraz pozostaje czekać na wieści od niej :)
Adziaa to nie nasza Asia urodziła, tylko Zosia (miała nicka takiego jak imię dla swojej Malutkiej, dlatego takie zamieszanie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823043 przez Adziaaa
a to przepraszam za pomyłkę :) wiem już o kogo chodzi :) mniej więcej ale nicka nie pamiętam :) aska27 mam nadzieję, że się nie obrazi;) troszkę się rozpędziłam :)możliwe że coś w tym jest :) może teraz kolej na aska27 :D ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823047 przez aska27
Adziaaa napisał:

a to przepraszam za pomyłkę :) wiem już o kogo chodzi :) mniej więcej ale nicka nie pamiętam :) aska27 mam nadzieję, że się nie obrazi;) troszkę się rozpędziłam :)możliwe że coś w tym jest :) może teraz kolej na aska27 :D ?



Pewnie,ze się nie obraziłam :blink: moze mi wywróżyłaś :) oby! hehe będe Ci wtedy wdzięczna :)

Co do fb,wysyłam Ci na priv link do mnie,zapraszam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823085 przez tweety1992
GRATULACJE DLA NASZEJ ZOSI :)

Ja mam na fb ją także wiedziałam że kolejna z Nas się rozpakowała :) No i w końcu dziewczynka bo tak to twardo byli na początek chłopcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823090 przez andzia90
Gratulacje dla Zosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823093 przez Lunia
Gratulacje dla Zosi! :D

Mamusie lutowe a połowa pewnie jeszcze w styczniu się wypakuje :D

Ja myślałam, że coś się dziś zaczęło. Poszłam przed 14 do biedronki i tak mnie zaczęło podbrzusze boleć z promieniującym bólem na pipę. Wróciłam do domu i tak przez pół godziny co 5 min, ale położyłam się i mi przeszło. Mała po tym zaczęła kopać jak szalona. Teraz jest spokój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823103 przez Adziaaa
aska27 zaproszenie poszło :) hehe zobaczymy :) mam taka nadzieję :) już możesz się rozpakować więc czemu nie :)

Lunia wszystko jest możliwe :) kurcze oznaki zbliżającego się porodu już prawie wszystkie mają oprócz mnie :( Ajj co to będzie :) a ja już tak bym bardzo chciała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823113 przez tweety1992
Adziaa jak ja zobaczyłam te maleństwa od dziewczyn to tak mi sie fajnie zrobiło. A dostałam takiej chcicy żebym już chciała mojego maluszka mieć tu ze sobą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823116 przez Sarenka
Ja tez jeszcze ani jedego objawu jak do tej pory nie mialam. Mysle ze jak cos sie pojawi,to juz bedzie porod. I pewnie bede panikowac od razu :)
A teraz czekam juz na wizyte. 11,5kg do przodu... Ehhh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823122 przez Adziaaa
tweety1992 też chętnie bym zobaczyła ale nie mam jak :) może mi któraś wyśle adres fb oczywiście Ty też :) chętnie sobie pozazdroszczę :D

Sarenka możliwe, że objawów teraz nie mamy, a przyjdzie wszystko z znienacka i tylko raz :) 11,5 kg to bardzo mało ciesz się kochana niektóre po 30 kg tyją :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823147 przez Miliaa
Gratulacje dla "Zosi" ;)

Adziaaa ja mam tak samo jak Ty. Bardzo bym chciala już być po wszystkim, a na razie objawów zero. Czuje się super, a do terminu niestety jeszcze miesiąc. Pewnie urodze gdzieś na szarym końcu.

Tweety pozazdrościć takiej babci ;) Tyle prezentów. Fajnie, że tak się interesuje i Ci pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823161 przez wola82
Zosiaa grtulacje sliczna Zosienka.
Magda moze teraz Twoja kolej, ale tak piszecie o tym czopie to w pierwszej ciazy na pewno tego nie zauwyzylam przed porodem,a w tej chwili to nie mam zadnych uplawow.
Ale skorcze mi dokuczaja i przechodza na krzyz, tylko ze chyba za duzo sie ruszam, bo jak usiade na miejscu to zaraz strasznie spiaca sie robie. A tak poza tym to ja zamiast sie cieszyc ze niedlugo mala sie urodzi to ja mam mega dola i ryczec mi sie chce caly czas :pinch: Nie rozumiem tego.
Adzia wyslalam Ci linka fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823202 przez issska1986
Zosia gratuluję... :kiss:

ja mam dziś fatalny dzień więc zmykam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823226 przez Sarenka
Ja już po wizycie i tak: miałam zrobiony wymaz i od razu zawiozła go do laboratorium. Pani dr sprawdziła szyjkę - jest długa i zamknięta, więc pani nie wróży rychłego porodu. Możliwe, że dotrwam do terminu (6luty). 5 lutego, jeśli nie urodzę do tego czasu - zaprosiła mnie do siebie na dyżur do szpitala to zrobi kontrolę, pomiary itd. Dziś zaglądałyśmy na USG do Małej - ładnie sobie buzią mlaskała:) Ale nie robiłyśmy pomiarów wagi...
Miałam się zmobilizować do pakowania torby po wizycie, a teraz tym bardziej jakoś mi się nie spieszy...
Zosia - ogromne gratulacje!! odezwij się do Nas koniecznie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl