BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #823508 przez Edi28
Witamy się i my :)
Aneteczka dobrze, że już jesteście w domku, jak znajdziesz chwilkę, to czekamy na dłuższą relację, jak tam sobie radzicie :) no i na jakieś zdjątko :)
Ja dziś byłam na KTG mała się spsociła i przez całe badanie spała, ja się zdenerwowałam, że może coś nie gra, ale byłam z wydrukiem u swojego lekarza, akurat miał dyżur w szpitalu :) wszystko jest dobrze :) kolejny zapis mam zrobić w środę :)
Miłego dnia Kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823509 przez Lunia
witam :)

Aneteczka najważniejsze, że wszystko dobrze i w domu jesteście :D

Tweety też bym wybrała ten zestaw co Aska :)
A sama z niczym nie kombinuj, tylko skonsultuj z lekarzem ;) Mi też jeden wyszedł dwa dni mnie bolało, ale już teraz chyba się wchłonął :P

Marudka u Ciebie dzieciątko ma dobrą wagę, to cesarka ze względu na to, że cukier szkodzi? Bo u mnie nawet o tym mowy nie ma :/ Powiedz mi jeszcze jak Ci lekarz zleca badanie glukozy na czczo to ile masz?

Słyszałyście o tych bliźniakach z Włocławka? Boże dla mnie to jest jakiś koszmar :(

Ja nie wiem czy u mnie się coś zaczyna czy ja już coś wyolbrzymiam.
Jestem tak zmęczona i tak mnie łydki bolą (trochę mi spuchły) i już kilka razy byłam w toalecie, już mi się wydaje, że zaczyna się organizm czyścić, a śpiąca i zmęczona jestem bo nabiera siły :P Nie no może to śmieszne, ale dziwnie się czuję :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823512 przez myszka76
Hey dziewczynki,
Poczytałam co u Was, zrobiłam obiadek a teraz muszę jechać na imieniny do kuzyneczki :)
Aneteczka teraz już będzie wszystko w porządku, w domu szybciutko wrócisz do formy a i maleństwo jak będziesz przystawiać częściej do piersi to się nauczy ssać. Trzymam kciuki :)
Edi28 cieszę się, że wszystko w porządku. Czekamy do środy....
Sarenka to ja się też wezmę za to pakowanie jak wrócę :P Dziewczynki pomożecie, przypomnijcie proszę co tam powkładałyście, na stronie internetowej mojego szpitala nie ma żadnych informacji na ten temat :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823516 przez myszka76
AAAAAA zapomniałam,
Jeżeli któraś nie ma jeszcze mojego FB to ja serdecznie zapraszam :)
www.facebook.com/danuta.pawlikowska.3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823554 przez tweety1992
Byłam na zakupach zakupiłam pieluszki do szpitala i komplet husteczek nawilżanych oraz zamówiłąm ten kombinezon krówkę :) A Wy co porabiacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823571 przez Sarenka
A u mnie ciasto już gotowe, torba do szpitala spakowana, w szafkach posprzątane, ciuszki dla Małej na wyjście przygotowane. Jeszcze muszę posprzątać kuchnię, ale troszkę mnie plecki bolą, więc robimy chwilkę przerwy...
Zosia - jak będziesz miała chwilkę - odezwij się do Nas i wrzuć jakąś fotkę, bo nie każdy się wymienił kontem na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823600 przez Sarenka
A u mnie ciasto już gotowe, torba do szpitala spakowana, w szafkach posprzątane, ciuszki dla Małej na wyjście przygotowane. Jeszcze muszę posprzątać kuchnię, ale troszkę mnie plecki bolą, więc robimy chwilkę przerwy...
Zosia - jak będziesz miała chwilkę - odezwij się do Nas i wrzuć jakąś fotkę, bo nie każdy się wymienił kontem na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823603 przez Marudka
Lunia - moze być tak, że jak jestem na insulinie łożysko moze byc niewydolne a nie bedzie akcji porodowej wtedy cesarka.Ja jak rano mierze naczo glukometrem to mam ok 100 - dziś 107np.

Dzis coś slabo się czuje nie wiem co sie dzieje, troche mi sie w głowie kręci,wczoraj jadłam gołąbki to cukier 162 a dzis te same gołąbki i cukier po godzinie 100, sama nie wiem co się dzieje.

Juz chce urodzic bo mam dość ten cukrzycy,insuliny,diety i w ogole nerwów z tym związanych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823625 przez aska27
Aneteczka napisał:

Maksiu: urodzony 12.01.2014 godz. 11:07
36 tydzien, 2700, cesarkie ciecie

Jestesmy juz w domku. Pokarmu jak na lekarstwo. Mieszamy gotowe mleczko z tym co naodciagam. Maksiu 4 dni byl w inkubatorku z racji wczesniactwa i karmiony z butli. Przyzwyczail sie do latwego jedzenia i piersi niestety nie chce ssac.


Aneteczka jeszcze raz gratuluję i uzupełniam tabelkę :)
Jak będziesz miała siły i chwilkę pokaż nam małego Maksia :blink:

a jak się czujesz?
Dlaczego miałas ciecie robione?

Myszka wysłałam zaproszenie :)

Marudka jeszcze troszkę. Faktycznie cukier skacze,ciekawe dlaczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823638 przez dominia
Marudka podobno cukier lubi skakać przed zbliżającym się porodem :blink: na lutówkach 2013 zazwyczaj było to do 2-3 tygodni przed :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823666 przez aska27
dominia napisał:

Marudka podobno cukier lubi skakać przed zbliżającym się porodem :blink: na lutówkach 2013 zazwyczaj było to do 2-3 tygodni przed :side:


ooo :ohmy: nie wiedziałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823667 przez andzia90
Hej dziewczyny :)

Własnie niedawno wróciłam od brata bo byłam u chrześnika na urodzinach a wcześniej u mamy na obiedzie.
U mnie chyba powoli zaczyna się coś dziać... od kilku dni chodzę do łazienki się "wypróżniać" kilka razy dziennie a dziś to mnie skurcze łapały ale jak na razie przeszły. Może mój mały już powoli się szykuje :)
a tu moje konto na fb www.facebook.com/aneta.kasperczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823690 przez myszka76
Witajcie dziewczynki, właśnie wróciłam...
Dziękuję za zaproszenia na fb, bardzo się cieszę, że będziemy mieć jeszcze jakiś inny kontakt :)
Marudka wiem co czujesz, też tak mam, raz zjem jakąś odrobinę i cukier mam 159-180, a przyznam się że na imieninach zjadłam kawałek ciastka i po godzinie cukier miałam 96. Nic z tego nie rozumiem...
dominia nie strasz proszę ;) ja mam nie spakowaną torbę i już nie mam dziś siły na jej zapełnianie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823700 przez aska27
andzia oj to faktycznie coś się dzieje :) Coś te nasze maluchy spieszą się... hmm chociaz Sara teraz juz raczej nie bardzo, skurcze wyciszyły się.

Myszka pakuj się,pakuj... dla spokoju :blink: chociaz dobrze Cię rozumiem,tez ciezko było mi się zabrać,dopiero jak mała postraszyła to spakowałam torbę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823706 przez myszka76
Asia jutro jutro naprawdę jutro, mam nadzieję,że tą noc przetrzymam ;)
Mam nadzieję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl