BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #829510 przez Asia09
Elmirka, to faktycznie możesz leciec na sygnale w każdej chwili:-)
Kurcze aż sama sie troszke poddenerwowałam, ze tak naprawde każda z nas może juz rodzic! ;)

Powodzenia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829516 przez tweety1992
Dziewczyny ja to Wam zazdroszczę w sumie bo ja to zapewne będę ostatnia do rodzenia. Wy tu będziecie chwalić się maluszkami i juz na innej pólce będziecie a ja dopiero będę męczyć się żeby maluszek był na świecie :P
Co patrzę to Wy miedzy 37 a 39 tygodniem jesteście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829528 przez carloska30
Cześć Mamuśki:)

Elmirka to ładnie, mamy podobny termin,ja byłam u mojej lekarki w poniezdiałek i mam 2cm rozwarcia,szyjka też trochę się skróciła,hormony odstawiłam tydzień temu wiec jesteśmy jak tykające bomby;-)

Tweety współczuję z tą zgagą ale niedługo powinna ustąpić. Mi już nie dokucza od kilku dni jak się obniżył brzuchol.

Dzisiaj mam zamiar się ogarnąć i porobić sobie parę zdjęć na pamiątkę jaka to gruba byłam. Bo jakoś mam kilka zdjęć z brzuszkiem a to już końcówka więc trzeba się za to zabrać.


Spojrzałam jeszcze raz na tabelkę wiec chyba zaraz się zacznie:-)Już nie mogę się doczekać jak zaczniemy rodzić:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829534 przez tweety1992
Carloska a kiedy Ci się brzuch obnizył ? Ja mam połowe 36 tygodnia także jeszcze nic się nie dzieje.
Koniecznie podziel się z Nami foteczką :D
U mnie to wygląda tak :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829547 przez carloska30
Od około 6 dni prawie nie mam zgagi i lepiej się oddycha i można więcej zjeść:-)to chyba był koniec 36+6 bo teraz jakos mam chyba 37+4 ale wiesz to indywidualne wszystko.Ładny brzusio.Później wrzucę swój:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829548 przez tweety1992
Ja od poniedziałku zacznę 37 tydzień takze myślę że się już obniży bo serio ciężko z tą zgagą i oddychaniem momentami ...

Ten mój brzuch z boku tak się mały wydaje ale od przdu to olbrzym ... (bo ja nie rosne do przodu tylko na boki :P)

Czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829549 przez andzia90
Hejka mamuśki :)

Ale wam współczuje z ta zgaga ja nawet nie wiem co to znaczy ja mieć bo nie miałam wogole i bardzo się z tego ciesze :) A teraz jakoś apetytu do jedzenia nie mam .. jak kilka dni temu to na okrągło coś bym jadła a teraz , aż nie chce mi się patrzeć na jedzenie :)

Tweety- ale masz okrąglutki brzuszek :)

Też wam później wstawię mój już na końcówce, jak na razie zbieramy się po awizo do mojej mamy i na mały spacerek bo ileż można w domu siedzieć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829554 przez tweety1992
Nie polecam nikomu przechodzenia tego co ja ze zgaga :/ To jest okropne i dokuczliwe jak sie uczepi to nie chce puscic.

Dziękuję andzia :)

No to i na Twój brzuszek końcowy czekamy :)

Ja musze poczekac ze pacerkiem bo moj A spi w najlepsze .. jeszcze sie poprawil do mnie przykleil brzuch objal i spi ... jak to mowi darmowe ogrzewanko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829556 przez Lysy
Cześć,

Już tak niedługo wszystkie będziemy tuliły nasze Maleństwa. Już nie mogę się doczekać, chociaż ciągle mam wrażenie, że jeszcze tyle rzeczy muszę przygotować.

Ja rano miałam przejścia z państwową służbą zdrowia. Ogólnie wykupiłam sobie luxmed na prowadzenie ciąży, więc wszystko tam załatwiam, ale dziś miałam oddać tylko mocz do badania, pogoda straszna (wiatr, śnieg i mróz) a ja jeszcze męczę się z kaszlem i gorączką więc postanowiłam iść do przychodni, zapłacić i niech mi zrobią badanie, abym nie musiała nigdzie jeździć (przychodnie mam w klatce obok). Zeszłam na dół z myślą że zajmie mi to pięć minut a pani mnie poinformowała, że ma bardzo dużo pracy i nie ma czasu przyjąć mojego moczu. Prosiłam, tłumaczyłam, że to tylko przyjęcie pojemniczka a nie pobieranie krwi na co dostałam odpowiedź, że przyjęcie moczu do badania jest równie czasochłonne jak pobieranie krwi. Biegałam do innych przychodni, aby ktoś mi pomógł. Przemarzłam, zdenerwowałam się - nie było to tego warte, szybciej pojechałabym 10 kilometrów w ciepłym aucie do luxmedu.

Dziś na 15 idę do ginekologa prowadzącego sprawdzić szyjkę i pogadać na temat tej nieszczęsnej grypy, bo nie wiem co mam robić.

Życzę miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829564 przez issska1986
Witam,

no Lysy, rzeczywiście panie musiały się napocić przyjmując pojemnik z moczem.... :angry: co za babole wstrętne, ja to bym nie popuściła... nie ma co się z takimi patyczkować, z resztą płaciłaś za to!Poza tym zdrówka życzę... :kiss:

Tweety, chyba Ci się tygodnie pomyliły, ja mam 37 tc dzisiaj, a Ty masz termin z 9,10 dni po mnie :) Ale brzuszek spory, w końcu go widać :silly: Co do rejestracji to moja koleżanka dostała papier do urzędu w szpitalu, ale może co szpital to inaczej, mogą też wysyłać... jak wysyłają to musisz się z urzędem umówić, chociaż nie raz trzeba dzwonić i się umawiać na konkretny dzień i godzinę. U mnie też od ręki wydają... wiem,że na PESEL trzeba czekać sporo... Ja nie mam problemu bo ja rodzę tam gdzie jestem zameldowana więc ok.

Eh ja tez muszę się wziąć za te zdjęcia... póki co dzisiaj nie wyłażę z domu bo mąż dzwonił,że strasznie wieje,żebym siedziała w domku... Biorę się za pranie i poukładam małej ciuszki w komodzie rozmiarami... bo teraz to poupychane wszystko aby się nie kurzyło :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829566 przez Lunia
Hej,
też miałam takie problemy ze zgagą wrr okropne. Więc jeszcze trochę.
Ale wam zazdroszczę, że u was coś już się rusza. Mojej się w ogóle nie śpieszy :/ Szyjka długa, twarda, 0 rozwarcia.
Wczoraj mi ciotka mówiła, że dziewczynki się rodzą później niż chłopcy, bo chłopcy wiedzą, że tu jeszcze wrócą :P

Ostatnio nic mi nie smakuje :( W ogóle mogłabym wcale nie jeść. Wszystkie moje ulubione rzeczy są teraz tak nie dobre, nie wiem z czego to wynika.

Lysy jaka chamska babka, w ciąży jesteś to już by Ci to odebrała :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829589 przez Magda28
Hej :) oj współczuję Wam z tą zgagą,ja nie wiem co to jest :P

tak wogóle to tak naskrobałyście ze szok.... :cheer:

Dziewczyny od wczoraj cały czas mi twardnieje brzuch...i krzyż mnie bolał wczoraj tak promieniował,nie wiem co to??? w sobotę miałam wizytę rozwarcie na 1 cm...myślicie że cos się dzieje,bo sama juz nie wiem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829630 przez carloska30
Lysy współczuję takich przejść, co za jędza..wrrrr

Lunia ja słyszałam, że dziewczynki muszą się umalować i wyszykować dlatego poźniej się rodzą. A chłopcy w gorącej wodzie kąpani i później tak całe życie;-) Brak apetytu może wskazywać na to, że organizm się oczyszcza i czerpie z zapasów.

Magda28 może już coś zaczyna sie szykować;-))

Poniżej mój brzuszek z lokatorem;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829638 przez wola82
HEJ:
Myslalam ze juz ktoras sie rozpakowala a tu nic.
My siedzimy w domu bo ja nawet nie mam sily nigdzie wychodzic, ciezka sie czuje i nos zapchany :angry:
Ale jutro musze jechac po paski do glukometru, bo mi sie koncza, a mala nie chce wyjsc.
Z mojego doswiadczenia to Lukasowi sie na swiat nie spieszylo i urodzilam 8 dni pozniej, i mialam nadzieje ze Lenke urodze cos przed terminem, a do terminu 4 dni.
Ja na szczescie nie znam uczucia zgagi :) ominelo mnie.
Ja nie lubie w polsce chodzic do lekarzy strasznie nieuprzejmi sa, ale to juz przesada Lysy, jak Ciebie potraktowaly, leniwe baby.

Eh ciagle mam wisieczy humor.
Ciekawe kiedy Asia wychodzi z Sara ze szpitala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829639 przez carloska30
:-/ coś mi nie idzie dodawanie zdjęcia, zmniejszylam wybrałam ale nie chce się wkleić. pomocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl