BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #829965 przez Deta1987
Lysy trzeba byc pozytywnie nastawionym , bedzie dobrze ja jak wyladowalam w szpitalu z powodu bialka w moczu tez sie stersowalam i chxialam byc w domu Ale kazdy mowil ze to dla zdrowia dziecka i tak jakos ten okres przetrwalam ;-)
co do porodu to juz pomalu kazda z nas zastanawia sie kiedy to nastapi i jak bedzie wygladal porod najwazniejsze aby nasze malenstwa urodzily sie zdrowe :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829970 przez Deta1987
Jeszcze jedno dziewczyny wy piszexie o tym ze ktg robicie ja juz w 39 tygniu jestem i ktg lekarz mi nie zalecil :-( co szczerze mnie martwi
kolejna sprawa boje sie ze moge przenosic ciaze bo nic nie zapowiada rychlego porodu :-| nic nie mowil doktor o rozwarciu ani skroconiej szyjce tylko tyle ze glowka jest juz wstawiona prawidolowa ciekawa jestem co powie w poniedzialek to bedzie moj 40tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829981 przez Lunia
Lysy najwazniejsze jest teraz wasze zdrowie. U mnie mala tez miala wysokie tetno ale sie uspokoilo. Wiec moze nie bedzie zle, moze zostawia Cie na kilka dni na obserwacji. Choc trzeba pamietac ze zawsze w szpitalu jest sie bezpieczniejszym.

Deta ja tez nie mam zleconego ktg :/ mialam robione jak bylam w szpitalu. Ale lekarz mi mowil ze jak nic sie nie dzieje to nie trzeba. Wiec juz sama nie wiem... bo widze ze rozne praktyki sa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829984 przez carloska30
Lysy trzymamy kciuki aby wszytko było dobrze.Troszkę szybko do szpitala ale jak lekarz zadecydował to trzeba dla Waszego dobra:-)Będzie dobrze!!!Jak będziesz mogła informuj nas o wszystkim będziemy czekały na wieści:-)

Ja dzisiaj miałam trochę skurczy ale wzięłam pół no-spy i się uspokoiło zobaczymy co w nocy będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829995 przez tweety1992
Ja jestem ciekawa jak ze mną będzie. Bo boje się porodu strasznie i się nie ukrywam ale tez tego ze nie będę wiedziała jak rozpoznać ze to właśnie dziś i kiedy będzie ten moment akuratny żeby się zebrać i pojechać.

Ja wypiłam ciepłe mleczko zobaczymy czy coś da na te moje zgagi nocne. Dziś kładę się wcześniej (o ile zasnę)

Dziewczyny miały wstawić zdjecia końcówkowe ale chyba zajęte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829997 przez Lunia
Wszystkie juz siedzimy jak na tykajacej bombie... i jeszcze ciagla obawa czy wszystko jest dobrze.
Ja mojej daje czas do konca tygodnia jak sie nie ruszy to wyprobuje wszystkie sposoby na ptzyspieszenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829998 przez tweety1992
Lunia ja teraz dpiero zauwazylam ze Ty juz masz prawie 40 tydzien :o

Ciekawe ktora z Was bedzie kolejna rozpakowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829999 przez carloska30
No Lunia Tobie to została chwilka do porodu;-)Bedzie dobrze:-)Masz termin w moje urodziny;-)

Tweety nie martw sie bedzie dobrze,jak się zacznie bedziesz wiedziała kiedy do szpitala jechac;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830001 przez tweety1992
Obyś miała racje carloska :) Bo ja jestem taka panikara ze coś mnie boli a ja już myślę że umieram :P
Ale ponoc każda kobitka wie kiedy trzeba i co trzeba zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830002 przez Lunia
Niby tak ale nic nie zapowiada rychlego porodu. Ale mala juz tak czuje na dole. Najgorsze to czekanie.
Tweety mi lekarz powiedzial ze jak odejda wody to jechac do szpitala albo jak beda skurcze co 7 czy 5 minut.
Carloska to moze bedzie szczesliwy ten 1 luty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830004 przez tweety1992
Dziękuję Lunia za podpowiedz :) Bo serio bym chyab zgłupiała nie wiedzac co robic. Latałabym zapewne po domu i obdzwaniala pol rodziny zeby sie dowiedziec czy juz jechac czy jeszcze czekac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830005 przez carloska30
LUNIA ja na 1 lutego nie narzekam;-)w tym roku na sobotę wypada:-) Ja jak rodziłam pierwszego synka tez nic nie zapowiadało, zero skurczy a wieczorem pyk i wody odeszły;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830008 przez tweety1992
Najgorsze te oczekiwanie nie ? Ja niby w 36 tygodniu a już nie umiem wysedziec bo bym chciała rozwiązania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830011 przez carloska30
Tweety to oczekiwanie na koniec jest straszne!!A dzien za dniem się wlecze;-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830013 przez Lunia
Tweety Ty jeszcze jestes w tym najgorszym okresie. Dla mnie to byl koszmar to duszenie sie i zgaga! Wiec wiem co tez teraz czujesz. Ale jeszcze troszke i przejdzie. No czekanie dobija.

Carloska powiem szczerze ze tak bym chciala najbardziej.

Ale w sumie uspokoilo sie u nas. Mamy narazie 4 mamusie styczniowe. Reszta chyba czeka na ten luty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl