BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #829659 przez Edi28
Hej :) ja po kolejnym ktg, zapis prawidłowy, ale niestety nie wiem, czy wychodzą na nim jakieś skurcze, czy nie, jutro idę do gina może czegoś się dowiem, dziś podczas wędrówki do łazienki naszła mnie myśl, że urodzę po terminie, eh... już jestem znużona tym czekaniem...
Magda może coś zaczyna się dziać :) teraz to tylko patrzeć, jak po kolei Maleństwa będą przychodzić na świat :0
Lysy, ale wredne babsko Ci się trafiło, szok, nie dość że chcesz zapłacić, to jeszcze może masz prosić, żeby Pani łaskawie wykonywała swoje obowiązki, masakra jakaś :/
Carloska, a spróbuj może jeszcze bardziej zmniejszyć zdjęcie, ja jak wstawiam to zazwyczaj jest problem, że za duże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829660 przez tweety1992
Wybierasz zdjecie i nacisasz powinno sie dodac[img] powinno sie dodac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829667 przez Magda28
Edi oj tak niedługo wszystkie po kolei zaczniemy się rozpakowywać :) ale to czekanie to naprawdę jest denerwujące wrrrr :dry: Ciekawe co ci powie gin....oczywiście daj znać co i jak!!!!

Wola ja też patrze czy któraś się już rozpakowała :P uwielbiam takie informację aż się wzruszam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829684 przez carloska30
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829687 przez carloska30
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829696 przez carloska30
No poszło brakowało kliknięcia img:)Dzięki Tweety za wskazówkę już będę wiedziała jak dodawać:-)

Kurcze każda już z nas jest znużona tym wyczekiwaniem :(
Ja zaczynam nerwa łapać a jeszcze mój synek dzisiaj dokazuję dopiero w poniedziałek idzie do przedszkola po m-cu przerwy.

Dzidziuś coś się kręci aż takie skurcze w miednicy odczuwam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829708 przez tweety1992
carloska piekny okraglutki brzusio ;)

u mnie maluch tez zaczyna sie ruszac ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829737 przez myszka76
Cześć dziewczyny :)
Super okrąglutkie brzuszki, aż miło popatrzeć. Chyba wszystkie coraz częściej zaglądamy zastanawiając się czy "coś nowego" się wydarzyło...
Ja byłam dzisiaj na tym badaniu, miałyście rację, nic strasznego. Przy okazji dostałam od położnej butelkę Avent, sudocrem, kilka pieluch i oczywiście gazetki, ulotki oraz płytki opisujące pielęgnacje noworodka. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829740 przez anjaa18
Hej dziewczyny! :)
My po wizycie, żadnego rozwarcia itd, wynik wymazu ujemny, więc się strasznie cieszę :) Następna wizyta za tydzień. A jeśli do 13 czyli terminu porodu nie urodzę to mam jechać na wywołanie, jakoś tak dziwnie się poczułam znając ostateczną datę kiedy na pewno pojadę do szpitala, chyba strach, jednak mam nadzieję, że synek nie będzie się ociągał:P
Lysy- współczuje nerwów badaniami, ja dziś nawet swoich badań nie mogłam odebrać tych robionych na fundusz bo mają bałagan i niby robią porządek wrrr!
Carloska , Tweety- ładne te wasze brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829743 przez myszka76
Edi ja dopiero teraz zauważyłam, że ty masz tylko 3 dni do porodu... mamuśko trzymaj się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829774 przez zubi
Edi28 napisał:

Hej :) ja po kolejnym ktg, zapis prawidłowy, ale niestety nie wiem, czy wychodzą na nim jakieś skurcze, czy nie, jutro idę do gina może czegoś się dowiem, dziś podczas wędrówki do łazienki naszła mnie myśl, że urodzę po terminie, eh... już jestem znużona tym czekaniem...


Edi z tego co pamiętam ze szpitala to na KTG masz trzy pomiary
pomiar pierwszy czerwony duży- to tętno dziecka ( zazwyczaj wzrasta gdy maleństwo się rusza)
pomiar drugi zielony duży- to właśnie skurcze ( jeżeli jest w granicach 20-30 to jest to standard gdy wynosi ok 100 to zaczynają się skurcze
trzeci pomiar to twoje tętno w granicach 70/80
Pamiętam że jak byłam na oddziale to koleżankę podłączyli na sali i miała skurcze co chwilę ponad 100/ i na drugi dzień urodziła.
Lekarz jutro ci powie zapewne co i jak, ja KTG i wizytę mam jutro i raczej rychłego porodu nie oczekuje.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829775 przez issska1986
Carloska nawet synio się na fotkę załapał :)

No Edi, jeszcze troszkę :lol: , wytrzymaj :kiss:

Ja już poukładałam małej ciuszki, ale w komodzie swojej ma tylko 56-62 cm, potem jak wyrośnie to większe jej włożę. Ledwo się zmieściła ;) modelka mała :)
Posprzątałam, jeszcze tylko muszę wyprasować koszule do szpitala, bo już wszystkie poprane, klapki tez mam, została tylko butelka wody i stanik :S eh zapomniałam wziąć od koleżanki, boję się,ze jak kupie to po porodzie jeszcze mi urosną piersi i będzie za mały :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829910 przez Lysy
Hejka,

Ja już po wizycie. Brzuch bardzo nisko, szyjka miękka i gotowa, chociaż jeszcze długa. Potwierdziło się, że mam wód na granicy normy. Ponadto okazało się, że Oleńka ma wysokie tętno, łożysko III stopnia. Dostałam skierowanie do szpitala. Właśnie pakuję do końca walizkę i czekam na jutrzejszy dzień. Strasznie się boję, że mnie już zostawią i tam będę czekała na poród a tu zostawię męża i córkę samych. Jak tak będzie, to chyba umrę ze strachu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829917 przez tweety1992
Lysy głowa do góry będzie dobrze nie stresuj się kochana :) Bądz myśli ze jednak nie zostawią Cię a jak zostawią to dla dobra maluszka :) Trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829918 przez Lysy
Jeszcze zapomniałam: lekarz powiedział, że jeśli będzie wszystko w porządku, to i tak nie daje mi za dużo czasu i obstawia, że do 8 II się "rozsypię". Miał być 22 II a tu poród lada chwila. Zaczyna to do mnie docierać i przyznaję, że wpadłam w małą panikę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl