BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #830014 przez andzia90
Jestem tego samego zdania co wy. To czekanie jest najgorsze i nie wiesz kiedy cię złapie. Ja to już pzestalam się łudzić że urodze przed terminem, no nic trzeba czekać.
Miałam wstawić zdjęcia ale wróciłam strasznie zmęczona cały dzień gdzieś chodziłam obiecuje że jutro wam pokaże :)
Jakoś usunąć nie mogę ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830015 przez carloska30
tak tak luty tuż tuż:-)
Idę spać bo coś mnie ścina na spanie.
Dobranoc mamuśki;-)Spokojnej nocki bez zgagi i częstego wstawania do wc;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830016 przez Lunia
Ja tez mam problem z usnieciem. Ale biore sie za ksiazke i ide do wyrka. Do jutra i milej nocy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830018 przez Lunia
Niby tak ale nic nie zapowiada rychlego porodu. Ale mala juz tak czuje na dole. Najgorsze to czekanie.
Tweety mi lekarz powiedzial ze jak odejda wody to jechac do szpitala albo jak beda skurcze co 7 czy 5 minut.
Carloska to moze bedzie szczesliwy ten 1 luty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830020 przez tweety1992
Ja już jestem pwna że nie zasnę tak szybko bo zgaga pomimo mleka cieplego dopadla mnie :/

Dobrej nocy mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830056 przez Milka
Hej mamusie jestem z styczniówek a rodziłąm w walentynki 2013 r
gdyby której mamie brakowało cos do wyprawki lub jakies ciuszki to nie gniewajcie się wzuce tu linka do albumu w gogle ciuszki sa po mojej córci gdyby któras była chetna to piszcie priv ciuszkis a do 50-74 (do 9 miesiąca) a ceny od 1 zł do 9 zł max

plus.google.com/104909633524112039967/posts/79zzRanMCZ8


dla wszytski 2-paków cierpliwości życze ja termin z usg miałam na 30 stycznia a urodziłam 2 tygodnie po ( po indukcji) wiec wiem co czujecie :) ale już niedługo :).
pozdrawiam

a jeśli jest tu mama z okolic katowic i jeszcze nie podjęła decyzje gdzie rodzic to ja polecam szpital Bonifratrów ( ja jechałam do niego 50km ) i nie żałuje opieka i warunki naprawdę na poziomie prywatnej .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830074 przez zubi
Witam, to dziś z rana jestem pierwsza.

Zmykam na wizytę, KTG i odebrać GBS.

Szkoda mi was z ta zgaga, mi się czasem przytrafi ale szklanka mleka od razu pomaga, nie wiem jak musicie się czuć jak was pali dłuższy czas- nie jest to przyjemnie :(

Miłego i spokojnego dnia brzuchatki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830079 przez Edi28
Hej Kobietki z rana :) zaczynamy kolejny dzień, ciekawe co przyniesie :) Zgadzam się z wami, to czekanie wkurza na maksa, ja jeszcze wczoraj miałam tak cudowny humor z tego wszystkiego, że na wszystkich warczałam, a oczywiście najbardziej się dostało mojemu W. i mojej mamie, eh... Zanim Hania się urodzi, zdążę się ze wszystkimi pokłócić :D
Zubi powodzenia na ktg i przy odbieraniu wyników :)
Lunia my tyle samo dni do terminu, ciekawe, która z naszych dziewczyn zdecyduje się pierwsza :)
Carloska może się trafi, że na forum pojawią się dwa szkraby w Twoje urodziny :) byłoby miło :)
Zobaczymy, co lekarz dziś powie, liczę na informację chociaż o jakimś rozwarciu czy obietnicę rychłego rozwiązania :P
Miłego dnia Kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830101 przez Elmirka85
cześć wszystkim. ja dziś byłam z Aleksem na kontroli u pediatry, nadal ma zmiany na oskrzelach, ma nadal brać antybiotyk . a do tego stała się katastrofa, mieszkamy w domu prywatnym i zepsuł nam się wczoraj piec centralnego ogrzewania. Masakra :( :( :(
rano miałam 15 stopni w pokoju. teraz ratujemy się farelką i listwami grzewczymi na prąd ale nie wiadomo kiedy gościu sprowadzi dla nas piec i kiedy znajdzie czas go zamontować. ja jestem już załamana. naprawdę ani trochę spokoju w tej ciąży. co chwilę coś się pier... nie mam już siły. w domu zimno , w każdej chwili mogę urodzić, Aleks chory :angry: do tego wieczorem mnie ząb bolał, mam nadzieję że mi przejdzie :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830126 przez aska27
Hej ja tylko na chwilkę, trochę kiepsko się czuję,ale chciałbym Wam przedstawić moją córeczkę :)
Wczoraj wróciłyśmy z Sara do domku.
Pojechałam do szpitala w niedzielę,tak jak miałam skierowanie,a wieczorem zaczął się poród, myslałam,ze urodzę SN,ale zrobili ciecie.
Sara urodziła się 26.01 o godz. 22.30
3680g i 53cm mojego Szczęścia :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830132 przez Asia09
Asia super że juz jesteście w domku. Zdrówka i mnóstwa radości życze. Napisz prosze jak znajdziesz wolna chwilke jak sie czujesz i jak wrażenia po cesarce?

Elmirka - współczuje chłodu i wiem co czujesz.Jak Zosia miala 4 miesiace to akurat mielismy chyba zime stulecia...linie energetyczne zrywały sie pod lodem i sniegiem i prawie tydzien siedzialysmy bez prądu (niestety piec CO bez pradu ani rusz) i w dodatku wylaczali nam tez wode! Mieszkaliśmy jak w jaskini!! Masakra! Musieliśmy w koncu kupic agregat zeby nie zamarznac. Mam nadzieje ze szybko uporacie sie z awaria.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830160 przez andzia90
Hej brzuchatki :)
Było mi strasznie ciężko wczoraj usunąć :( a jak usnelam to coś cudownego zero wstawania na siku i żadnych pobudek :)
Jutro z samego rana jadę na KTG a później po zwolnienie bo mam do jutra.

Asiu- super że jesteście już w domku , teraz szybkiego powrotu do formy :) Sara jest śliczna :)
Elmirka- jej współczuję ci tego zimna, oby szybko właściciel kupil nowy piec.
Zubi- udanej wizyty i KTG i oby badanie wyszło ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830176 przez andzia90
Obiecalam wam zdjęcie mojego brzuszka :)
Tak wyglada na końcówce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830179 przez andzia90
Kurde przez telefon nie chce się wgrac. No to nic zagram na kompa i wam pokaże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830180 przez wola82
aska27 napisał:

Hej ja tylko na chwilkę, trochę kiepsko się czuję,ale chciałbym Wam przedstawić moją córeczkę :)
Wczoraj wróciłyśmy z Sara do domku.
Pojechałam do szpitala w niedzielę,tak jak miałam skierowanie,a wieczorem zaczął się poród, myslałam,ze urodzę SN,ale zrobili ciecie.
Sara urodziła się 26.01 o godz. 22.30
3680g i 53cm mojego Szczęścia :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sliczna Sara, gatulacje i duuuuzo zdrowka.
I jak Mikolaj przywital siostrzyczke, no i oczywiscie jak sie czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl