BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 3 miesiąc temu #830185 przez wola82
Wiecie co ja ktg mialam juz robione z 10 razy przez cukier, czasami nawet 2 razy dziennie, bo mala miala za wysokie tetno, wyslali mnie do domu zebym porzadnie zjadla i sie uspokoila, no i po poludniu wszystko bylo w normnie. Czasami dziecko ma podwyzszone tetno ,kiedy mmy jestesmy zdenerwowane, malo pilysmy czy jadlysmy, a czasami kawa tez powoduje szybsze tetno.
Takze Lysy glowa do gory jestesmy z Toba, a maz troche czasu poswieci corce.

Ja chce uroooodzic :ohmy: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830196 przez carloska30
Witajcie Kochane:-)

Asia serdeczne gratulacje jeszcze raz,Sara jest jak aniołek:-)Sama słodycz;-)Życzę zdrówka!

Elmirka zmowa piecy u mnie to samo wstaje a tu 16stopni dzwonie do mojego i pytam czy coś robił przy piecu. Jakiś popiół wyleciał gazem czuć i jakieś iskry od spodu więc go wyłączyliśmy o 19 ma przyjść pan mechanik i zobaczyć a tymczasem elektryczek chodzi;-/ może ruscy coś grzebali przy gazie...wrrrr

Zubi udanych wizyt i napisz co tam nowego:-)


Edi może się trafi zobaczymy, życzę Wam szybkiego porodu:-)


Mój brzunio znowu się napina..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830197 przez tweety1992
Witam witam i o zdrowie pytam :P Ja dziś noc bez zgagi do 7 przespana póki A mnie nie obudził brutalnie odkrywając mnie :/ Nic złego by w tym nie było gdyby nie to że nie wiem jakim cudem moja temperatura w pokoju spadła do 10 stopni ! Ziąb jak cholera a ten zamiast wziąć nagrzać poszedł spać a ja odkryta spać nie umiem to się nakryłam i zasnęłam do 1 spałam. Wstałam z myślą że jest ciepło a tu D... nadal 10 stopni. Jak się wkurzyłam tak wszytskie dostępne grzejniki elektryczne włączyłam na full! Ja za to płacić nie będę tylko A. Jak nie umie w piecu nagrzać.

Aska malutka jest śliczna :) Szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia. Daj znac jak mały na siostrę zareagował i jak Wam w domciu idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830217 przez Deta1987
Hej dziewczyny ja juz po koledzie jestem
teraz sobie odpoczywam i miedzy czasie pieke ciasto dla mojego M. Bo ma imieniny dzis :-)
Asiu - gratuluje slicznej Sary :-)
chcialam wrzucic zdjecie brzusia dzisiejszego ale z komorki nie idzie jak bede u mamy w poniedzialek to sprobuje z kompa ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830233 przez Lunia
witam :)
Powodzenia na ktg i wizytach :D

Też chcę urodzić! A coraz bardziej wydaje mi się, że skończy się na wywoływaniu po terminie Spać w ogóle nie mogę :/ a co się ruszę to mąż zaraz się przebudza czy coś się dzieję. Aż mi go szkoda,bo chodzi teraz wcześniej do pracy żeby szybciej wrócić, bo boi się ciągle z tym ciśnieniem.

Tweety a jak Twoje ciśnienie? Moja znajoma z tego względu miała cesarkę. Coś u Ciebie lekarz mówił? Bo mi, że lekami jak coś to będą regulować.

Aska
prześliczny aniołeczek :D Taka duża miała niby być a tu kruszynka :D

Edi to aż będzie przykre jak jedna już urodzi a druga dalej będzie czekać :P Ale życzę Ci oby jak najszybciej :D

Współczuję dziewczyny z tymi piecami. Życzę żeby do rozwiązania wszystkie były naprawione i działały bez szwanku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830240 przez issska1986
Witam się i ja :)

Asiula mała śliczna, jakie ma usteczka duże :) zdrówka życzę dla Was :kiss: :kiss:

Ja dzisiaj po ciężkiej nocy, jakieś znowu porąbane sny miałam, do tego od kręgosłupa drętwieją mi ręce :( budzę się na siku kilka razy w nocy, masakra... najbardziej mi kręgosłup dokucza, bo tak by było ok... :dry:

Ja już Wam pisałam,że mi z tym ktg też powiedziała,że jak ciąża przebiega ok to ktg w dniu porodu pierwsze... chyba,że ruchów nie czuje to mam jechać..

A i z zajebiaszczych nowin to wyskoczyło mi znowu zimno :( nawet dwa pod dolną wargą, tak sobie drapałam, bo nie wiedziałam co to,ze sobie rozniosłam :angry: znowu dziś w domu muszę siedzieć bo wieje wrrrrr.... :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830242 przez tweety1992
Lunia dziękuję że pytasz :) Tak z moim ciśnieniem jest idealnie nadal mierzę 3 razy dziennie i biorę Dopegyt (lekarz powiedział że jakbym odstawiła teraz to by mi strasznie podskoczyło ciśnienie) Po porodzie najprawdopodobniej będę mogła odstawić. O cc nic nie mówił także jeszcze w czwartek przyszły zapytam jak to będzie czy nie będę musiała mieć cesarki. ALe wydaje mi się że nie bo ciśnienie już mi sie wzrasta powyżej 126/71

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830243 przez Elmirka85
andzia90 napisał:

Hej brzuchatki :)
Było mi strasznie ciężko wczoraj usunąć :( a jak usnelam to coś cudownego zero wstawania na siku i żadnych pobudek :)
Jutro z samego rana jadę na KTG a później po zwolnienie bo mam do jutra.

Asiu- super że jesteście już w domku , teraz szybkiego powrotu do formy :) Sara jest śliczna :)
Elmirka- jej współczuję ci tego zimna, oby szybko właściciel kupil nowy piec.
Zubi- udanej wizyty i KTG i oby badanie wyszło ok :)



Andzia my musimy kupić piec bo my jesteśmy właścicielami domu :P
mówiąc że gościu ma nam piec sprowadzić miałam na myśli właściciela sklepu który zajmuje się też podłączeniem. więc czekają nas kolejne niepodziewane wydatki :angry:


Asia Sara jest śliczna, fajnie że już jesteście razem :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830258 przez andzia90
Jej Elmirka przepraszam Cie źle przeczytałam :P No tak taki piec to nie mały wydatek ;/
A tu obiecany mój brzusio i lokator w nim któremu nie spieszy się do wyjścia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830261 przez Edi28
Dziewczyny współczuję wam tego zimna, oby szybko sprawy z piecami zostały uregulowane i żebyście miały znowu ciepełko :)
Asiu Sara jest śliczna :) będziemy czekać na relację, jak powrót do domu i reakcja Mikołaja na młodszą siostrzyczkę :)
Wola doskonale Cię rozumiem :)
Lunia będę trzymać kciuki, żeby u nas równocześnie się zaczęło i zdecydowanie żeby to było wcześniej niż później :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830262 przez kasiek21
asiu maleńka jest prze piękna!! do schrupania taka!! :-*

my juz dzisiaj po wizycie poloznej :-) no i nie uwiezycie. moje malenstwo waży już 3300 :-D a jeszcze tydzień temu u lekarza jak byliśmy to ważył zaledwie 2650 :-D no i mierzyłam dziś mojego kawalera no i ma już 52 cm :-D a więc wyobraźcie sobie 2 cm w ciągu 3 tygodni :-D ah ależ jestem zadowolona :-) później zrobię jakieś ładne zdjęcie no to wstawie i pokaże jakie poliki to moje szczęście dostało :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830272 przez tweety1992
Sliczny okraglutki brzuszek ;)

kasiu koniecznie wstaw zdjatko ;) super ze Igorek tak przybiera i rosnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830277 przez Sarenka
Hej, nie odzywałam się, ale ciągle jestem 2w1. Dziś nocowałam u rodziców, bo Mąż miał nockę i powiedział, że będzie spokojniejszy. Dziś w nocy też tak będzie. Nadal nie czuję żadnych zwiastunów porodu. Szkoda mi, że taka jest pogoda - ślisko, wietrznie i zimno, bo chciałabym chodzić na spacery. A tak to strach...
Isska - uważaj na tą opryszczkę, ja w tym temacie jestem bardzo wyczulona. Musisz koniecznie jak najszybciej się Jej pozbyć - może zapytaj swojego lekarza co robić? Opryszczka jest niebezpieczna zarówno w ciąży jak i przy Maleństwie.
Wczoraj byłam na 1 roczku mojej Chrześnicy - ale była imprezka z czapeczkami kolorowymi i czerwonymi nosami klauna, torcik, świeczka:)

A oto My: 39t2d - myślicie, że brzuch się obniżył? bo ja już sama nie wiem;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830278 przez Sarenka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830298 przez tweety1992
no troszke sie obnizyl wg mnie ;) ale masz go duzy i okraglutki ;) super wygladasz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl