BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 9 miesiąc temu #711914 przez issska1986
mariczka napisał:

Mnie tez od miesa odrzucilo,wole zjesc same ziemniaki z sosem ... Zas owoce to moglabym jesc na sniadanie ,obiad i kolacje :lol:
Wam tez juz widac brzuchy ?? Ja mam taki jak przy tobim w 5miesiacu :dry: :)


ja ziemniaków też nie moge jeść :( , chyba że frytki ewentualnie czy jakieś talarki... mi to nawet widać, taki wydęty, wciągnąc go nie moge ;) ale mojej mamie i siostrze też szybko wyszedł brzuszek... mam nadzieję,że tylko nie przytyję tyle co one ;) ;)

Asia ok dopisuj :) a to tobie chyba krostki dokuczają? mi na ramionach się zrobiły i twarz też masakra, ale ogólnie to już powoli się goi i zanikają... :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711920 przez issska1986
Kasia a propo tego Twojego, to nie wiem czy nie dorósł do dziecka czy co, bo zachowuje się jak 15-latek, sorry , że tak walę prosto z mostu, ale taka moja natura ;) mam nadzieję,ze się nie obrazisz... Nie wiem czy planowaliście czy ciąża Was zaskoczyła, ale jeżeli chodzi o Twojego partnera to niepoważny strasznie się wydaje z tego co piszesz... ale może to chwilowe-mam nadzieję :) różnie faceci reagują na ciązę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711932 przez kasiek21
wlasnie nie planowalismy, dzisiaj niby powiedzial ze to wszystko to nie bylo na serio i ze nie spodziewal sie ze jak zaraguje . no ale wszystko okaze sie jak usiadziemy i porozmawiamy. wyjdzie w praniu jak to sie mowi.

a obrazic sie nie mam za co bo doskonale o tym wiem. niestety :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711936 przez wola82
Jak cisza to cisza, a jak sie rozpisaly to nie nadazam z czytaniem :woohoo:

Czesc Issska a przepisal Ci lekarz duphaston i magnez?
Mnie tez tak dosc wczesniej brzuch bolal, ale wszystko wrocilo do normy.

Mieso u mnie tez nie wchodzi w jadlospis, owoce i warzywa mogla bym jesc przez caly dzien, ale pozniej niestety mam problem - wzdecia. Jem bulki z serkiem i pomidorkiem i czasami sie przekonam do jakiejs szynki drobiowej i zupy.

Brzucha prawie wogole nie mam, dzisiaj nawet znajoma na basenie pytala czy planujemy drugie, jak jej odpowiedzialam ze to juz 12 tydz, nie mogla uwierzyc.
W pierwszej ciazy to w tym czasie wygladalam jak w 6 mies, ale jadlam wszystko i wiecej.
Ale przytylam wtedy 26 kg. teraz mam nadzieje ze tak nie bedzie.

Ale sie rozpisalam :blush:
Aska krostki tez mam na dekolcie i ramionach.

Kaiek on sie chyba troche rozbil emocjonalnie i chyba czeka Cie dluga rozmowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711940 przez wola82


To cos dla mamusiek :)obecnych i przyszlych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711947 przez issska1986
Wola mam duphaston , magnez i na początku no-spa forte, ale odstawiłam już później no-spę bo i tak nie pomaga :( wczoraj wzięłam i dooopa...ale mnie też od gazów boli podejrzewam, bo dół swoją drogą a góra brzucha swoją... uwielbiam cebulę pod każdą postacią, tą cukrową lub dymkę ale po niej mnie tak wzdyma :( no i kiszona kapustka też robi swoje...
ja miałam plamienie i okazało się,że krwiak i dlatego mi przepisał najpierw luteinę pod jezyk, ale mnie gorzej mdliło po niej i gorzki smak w ustach miałam więc o dupka poprosiłam ;) ja mam problem z progesteronem bo mi @ zanika i muszę wywoływać a do tego nagodziny w pracy i przepracowanie a do tego stres zrobił swoje...

a teraz zrobiłam sobie kanapki z serem zółtym i ketchupem :lol: :lol: :lol: :lol: mniami... B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711952 przez kasiek21
a ja wlasnie wypilam herbatke i teraz zjadam lody :-D dlatego jak strasznie uwielbiam jezdzic polskim busem :-D jeszcze tylko godzinka :-D cale szczescie ze mam cale 2 fatele dla siebie to moge sie rozlozyc :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711954 przez wola82
Ale po porodzie powinna wrocic u Ciebie @ do normy. Ja przed pierwsza ciaza tez mialam co drugi miesiac @ i tez bralam luteine a po porodzie wszystko wrocilo do normy okres jak w zegarku. Nie ma nic gorszego jak stres w ciazy :angry: ale jak go uniknac, trzeba miec chyba mocna psychike i olewac wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711959 przez missyy
Jestem :D :D

Poszło szybko, z miejsca mnie lekarka przyjęła, spojrzała na wyniki badania moczu i powiedziała, że mam je jeszcze powtórzyć, bo czasami tak jest. Nawet dostałam instrukcję siusiania, tak by wynik był wiarygodny :lol: :lol:

Mam brać Żurawit albo Urinal, a potem do kontroli wyniki, a jak się nie polepszą, to wtedy przepiszę coś silniejszego.

A tak nawiasem mówiąc dziękuje za dobre rady :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711960 przez issska1986
Mam nadzieję, że mi wyreguluje wszystko-fajnie by było... ja i tak byłam zapisana z tą @ do endokrynologa tylko termin dopiero na lipiec miałam jak w kwietniu się zapisywałam, al musiałam odwołać... bo zaszłam więc jak mnie ma leczyć na brak @ :)
kurdę moja mama jak w zegarku wszystko a ja :(

kurdę mam 5 sierpnia usg, wiem,ze ktoś jeszcze tak ma ale nie pamiętam kto... będą mierzyć ten karczek maleństwu i już nie mogę się doczekać aż zobaczę moją kruszynkę małą :lol: :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711961 przez mariczka
Wola nie wiem czy po porodziw napewno sie miesiaczka unormuje bo przed pierwszyn dzieckiem mialam co drugi miesiac a po porodzie to bylo jeszcze gorzej bo nusialam brac tabletki na wywolanie okresu bo moglam nie miec nawet ponad 2miesiace

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711962 przez wola82
kasiek21 napisał:

wolu
a co mialas za badanie?? nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze :-*
eh ja niestety na zadnych badaniach sie nie znam. dla mnie wszystko jest takie nowe ze az meczy.

Nie zauwazylam siu Twojego postu Kasiu. Mialam badania prenatalne nieinwazyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711964 przez issska1986
missyy napisał:

Jestem :D :D

Poszło szybko, z miejsca mnie lekarka przyjęła, spojrzała na wyniki badania moczu i powiedziała, że mam je jeszcze powtórzyć, bo czasami tak jest. Nawet dostałam instrukcję siusiania, tak by wynik był wiarygodny :lol: :lol:

Mam brać Żurawit albo Urinal, a potem do kontroli wyniki, a jak się nie polepszą, to wtedy przepiszę coś silniejszego.

A tak nawiasem mówiąc dziękuje za dobre rady :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


missy penie z tych dróg rodnych wleciał Ci ten śluz , też tak miałam mimo,ze nie z pierwszego strumienia ... i też powtórzyłam i ok wyszło, teraz znowu muszę zrobić, ale jak nic Cie nie szczypie ani nie boli przy siuskach to spoko;) a jak już masz z pęcherzem problemy to jedz właśnie żurawinę :) zapobiega infekcjom i leczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711966 przez kasiek21
oj kobitki juz nie straszcie. ja tez mialam rowniutko, nawet lot do szkocji i spowrotem tego nie zmienil a teraz po prostu boje sie co bedzie po. eh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711969 przez wola82
To juz pewnie od nszych hormonow zalezy z tym naszym okresem nieszczesnym.
Isska to ja to mialam wlasnie dzisiaj mierzenie karczku, po wizycie grzebalam w internecie zeby zobaczyc jak to sie nazywa, bo nie wiedzialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl