BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 9 miesiąc temu #710264 przez Majowka
czesc dziewczyny!

Pozdrawiam Was z urlopu!

Witam nowe dziewczyny, Paula, Marudka i missy! Missyy czy ty przyszlas ze staraczek? :)

Kasiek, tez mi sie wydaje, ze to okres przechodni o twojego faceta. Jeszcze bedzie tego zalowal.

U mie z objawow to tylko lekkie mdlosci, ktore przechodza jak cos zjem, wiec ciesze sie, ze jakos sie jeszcze trzymam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710267 przez missyy
Majowka napisał:

czesc dziewczyny!

Pozdrawiam Was z urlopu!

Witam nowe dziewczyny, Paula, Marudka i missy! Missyy czy ty przyszlas ze staraczek? :)

Kasiek, tez mi sie wydaje, ze to okres przechodni o twojego faceta. Jeszcze bedzie tego zalowal.

U mie z objawow to tylko lekkie mdlosci, ktore przechodza jak cos zjem, wiec ciesze sie, ze jakos sie jeszcze trzymam :laugh:


Tak, to ja, Pani Staraczkowa :lol: :lol:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710287 przez wola82
Majowka milo ze pamietasz o nas na urlopie :laugh:
Ja nie wiem w sumie czy bede miec dostep do internetu, ale jak tylko bede mogla to sie bede odzywac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710356 przez kasiek21
eh taka sliczna pogoda, gril rozpalony, ciasto kawa lody a ja zamiast siedziec na ogrodzie i kozystac to leze w lozku. tak strasznie boli mnie glowa ze juz wytrzymac nie moge :-(

a wy jak sie czujecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710359 przez wola82
Kasiek mnie tez dzisiaj glowa boli, ale ostatnio dosc czesto. A smakuje Ci takie miesko z grilla :unsure:
Ja tez siedze sama w domu i zakuwam angielski, w czwartek mam test. Moj maz z Lukasem pojechali na 18 kuzyna meza,a ja tylko szukalam wymowki zeby tam nie jechac, nie trawie moje tesciowej :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710367 przez missyy
Póki co, odpukać :huh: , samopoczucie nie najgorsze. Wymiotów zero,głowa nie boli, czasami mdłości przy niektórym jedzeniu, nie trawię mięsa :dry: blee
Wiadomo człowiek trochę słabszy na nogach :P Ale mogło być gorzej, czasami trochę mnie pobolewa w podbrzuszu, bliżej pachwiny, ale z tego co ginek mówiła, to pewnie więzadła, nerwy się rozciągają. Żadnych torbieli na jajnikach nie mam, bo też tak mogłoby się objawiać.

Kupiliśmy z M huśtawkę. Teraz bidula musi popracować i ją poskładać :D:D :silly: pochwalę się jak już skończy :woohoo:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710375 przez wola82
No to missy urlop czas zaczac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710450 przez aska27
Dziewczyny i mnie głowa bolała. Niestety nie mogłam sobie poleżeć, maz w pracy 12h już trzeci dzień, przez ten festiwal, ja sama z Mikusiem,ale juz lepiej ufff

Missyy oj, huśtawka super pomysł :) Czas na wolne :blink:

Tak piszecie o grillu,a ja nie mam ochoty w ogóle na takie jedzonko... głownie owoce, warzywka i słodkie.

Mój synek jutro kończy dwa latka!!! Jej jak ten czas leci... :cheer: niedawno się urodził, szok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710473 przez wola82
Oj Aska zebys wiedziala ze dopiero jak sie ma dzieci to widac jak szybko czas ucieka.

Jak spokojnie na tym forum widac ze czas urlopowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710565 przez _BianChi_
Hej Dziewczyny!Jestem tu nowa i zaczynam niedługo 14 tydzień ciąży. Jak Wy się czujecie?Ne pobolewa Was czasem brzuszek?Czy to jest normalne?Czy mam się martwić?Moja pierwsza ciąża była inna, w ogóle nic mi nie było, może dlatego,że nie pracowałam..



[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58722 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710670 przez Marudka
cześć dziewczyny :)
ale mila niedziela była, fakt moja labradorka zapragneła isc na dwór już o 7 rano więc juz wstałam ale póżniej basenik,opalanie,mecz zuzlowy i nawet zapiekane wciągnełam :) padłam przed 21 :P ale było fajnie :)

a mnie od mięsa z grilla całkowicie odrzuciło, nawet nie moge znieść zapachu grilla :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710751 przez aska27
BianChi witaj! :) Fajnie,ze jest nas coraz więcej :blink: Brzuch tez mnie pobolewa czasami to normalne. ja gdy się naczłapie za synkiem za dużo to potem nawet bardzo boli.

Marudka o właśnie, zapiekankę z serem i pieczarkami zrobię... przypomniałaś mi hehe
Jak tam, huśtawka zrobiona??

Wola chyba właśnie wszystkie mamy wypoczywają :blink:



Mój synek właśnie dzisiaj kończy 2 latka!

Niestety łobuziak mój rozchorował się, obudził się z gorączką, 38,5 :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710759 przez kasiek21
asiu
dla Twojego synka duzo zdrowka i samych usmiechow :-*

a ja dzis czuje sie jakos tak strasznie. okropnie bola mnie nogi. nawet stac nie moge eh. jutro czas wracac do warszawy eh uwiezcie ze strasznie mi sie nie chce. ale coz. trzeba pozalatwiac pare spraw, zdac mieszkanie i wracam do malborka :-(

a wy kobietki jak sie czujecie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710895 przez aska27
Kasiu DZIĘKUJEMY! :kiss:

Leż i odpoczywaj, pogoda nie służy na spacery.
A z tą przeprowadzką,to chyba dobra decyzja,sama wiesz, ciezko bo znowu zmiany,ale trzeba żyć tak,zeby było lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710943 przez Paula525252
Cześć dziewczynki:) aska27 wszystkiego najlepszego dla synka i zdrowia:* dawno sie nie odzywalam, bo siostra moja przyjechała ze swoją 9 miesięczna corcia i jest przy niej ganiania bo chodzić powoli chce... U niej wszystko powoli bojest wczesniakiem 1 miesiąc wcześniej urodzona. Ja już lepiej sie czuję mdłości trochę ustąpiły na szczęście. A wy jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl