BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #711571 przez wola82
Hej :)

Ja juz po badaniu i jestem zla a nawet wsciekla, jest doslownie taka sama sytuacja jak z pierwszym dzieckiem, a nawet wtedy byly jeszcze nizsze parametry bo tylko 1:200. A teraz ok 1:700 a powinno byc 1: 2000( to tak w przyblizeniu). Pobrali mi krew i za tydzien po wyniki i jak dalej bedzie za niskie to do specjalistycznego musze jechac na badanie usg 3d, bo sie bardziej znaja i lepiej widac na usg :angry: Ale mam nadzieje ze wszystko skonczy sie dobrze, bo tersz przez tydzien bede siedziala jak na szpilkach.
A z tego wszystkiego zapomnialam wziac zdjecia, ale dzidzius miezy 5,8 to jest 12 tydz i 2 dzien. I tak fajnie podskakiwalo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711583 przez mariczka
To jest najgorsze jak lekarze nastrasza a ty teraz sie martw i mysl co bedzie dalej wrrr....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711584 przez Majowka
Aska, gratulacje z okazji 2 latek synka!!!!!! Sto lat!!!!!

Pozdrawiam dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711600 przez kasiek21
wolu
a co mialas za badanie?? nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze :-*
eh ja niestety na zadnych badaniach sie nie znam. dla mnie wszystko jest takie nowe ze az meczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711608 przez aska27
mariczka napisał:

Ja juz siedze na l4 ;)
Kurka mialo byc dzis cieplej a tu doopa jakos tak dziwnie jest....


hehe Mariczka jeszcze cieplej??? :cheer: :)

Kasiu hehe na gardło do "srania" :silly: myślałam,ze źle przeczytałam... ja w ciązy z Mikołajem dwa razy byłam chora, tez się kurowałam sama w koncu poszłam do lekarza. Pamiętam ,ze zapisała mi taki proszek który rozrabiało się z wodą i płukałam gardziołko. Pomagał. A masz podwyższoną temp?

Wola chyba nadmiar pracy i słońca szkodzi lekarzom ... fakt niektórzy mają dziwnie olewające podejście do pacjentek. Bądz dobrej mysli.
Fajnie,ze juz dzidziusia podejrzałas, też "chcem" jak mówi mój synek :blink:

Majówka dziekuję :kiss: a co tam u Ciebie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711625 przez kasiek21
asienko
hehe nie zwrocilam na to uwagi :-D a nie pamietasz jak "to cos" sie nazywalo? co do temperatury to czoraj mialam na wieczor 38. dzisiaj czuje sie lepiej poza wlasnie gardlem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711627 przez aska27
zaraz sprawdzę, nadal mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #711632 przez aska27
Kasiu "Gargarin" mi pomógł
tutaj masz opis:
www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?products_id=1652

i Oscillococcinum ( homeopatyczny lek )

Zapytaj lekarza, mi pomogło. Nie chciałam brac leków,ale te dwa musiałam + herbatka z lipy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711639 przez kasiek21
o asienko dziekuje bardzo !! kochana jestes :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711647 przez aska27
kasiek21 napisał:

o asienko dziekuje bardzo !! kochana jestes :-*


nie ma problemu :blink: Daj znać co lekarz powiedział i jak się czujesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711725 przez Marudka
Ja zanim pójde na l4 musze poczekać do pazdziernika bo we wrześniu zmieniom mi umowe na wyższą stawkę.
Kurcze od paru dni zauważyłam takie brązowawe upławy, tak raz dziennie niewielka ilość, miałam tak w 8 tygodniu, ale lekarz powiedział, że to nic niepokojącego ewentualnie jakby była krew lub skrzepy, ale jakoś ciągle o tym myśle, a wizyta dopiero za 1.5tygodnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711778 przez aska27
Marudka a możesz zadzwonić do lekarza? Zapytaj czy wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711786 przez kasiek21
kobitki !!!
wracam do mego domku!!! ale jestem szczesliwa. jade busem i po prostu nie moge nacieszyc sie ta bloga cisza.
jej u mojej siostry bylo kilka kolezanek z malymi dziecmi i kurcze wiecie co, jak tak na te dzieci patrzylam to myslalam ze oszaleje, ja to chyba nie jestem gotowa na bycie matka. zabieze mi to moje malenstwo ta bloga cisze :-D z siostra to sie juz nawet smialam ze ja to wytne swemu malenstwu struny glosowe :-D ale tak w glebi serca to kocham je jak nie wiem, i zabilabym sie chyba gdyby cos teraz mu sie niedaj boze stalo. tfu tfu tfu!!!

czuje sie ciut lepiej ssam sobie strepsils junior :-) bo tylko to siostra w apteczce miala heh.
goraczki chyba nie mam to jest dobrze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711800 przez aska27
Kasiu w gromadce dzieci zawsze głośniej...okazyjnie czemu nie :blink: ja jak wracam z Mikołajkiem do domu to tez się cieszę. Jakos Mikuś jest uporządkowany "regularny" od samego początku ( nie uczyłam go,nic na siłę) ma swój rytm dnia,zawsze wiem o której pojdzie spać. Niektórzy rodzice nie przywiązują do tego uwagi,a dla mnie to ważne i pomocne. Moge zaplanować wyjazd,bo wiem,ze będzie spał itp... Każdy wychowuje dziecko po swojemu i jak potrafi.. już niedługo się przekonasz i dasz radę na 100% :blink:

Wyobraź sobie jak pracowałam w przedszkolu będąc w ciazy, czasami rece opadały :blink:
9 miesiac, wszystkie mamy które znałam juz dawno na l4,pamiętam jak mi wtedy przykro było,ale dałam radę!

Zaraz będziesz w domku,cisza spokój, faceta krótko i będzie ok :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #711816 przez kasiek21
asiu
bo ty po prostu jestes SUPER MAMA i SUPER BABKA :-D ja po prostu nie dalabym rady :-)
a w domku bede dopiero po 22 bo bus planowo w wawie jes 21.30 a jeszcze do domu trzeba dotrwac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl